Skocz do zawartości

Mój mężczyzna - ZAKOŃCZONE


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

Podobało mi się ćwiczenie zatytułowane "On" więc trochę zerżnęłam...:) ale mam nadzieję, że znajdą się jacyś chętni na rozwiązanie...:)

 

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie?

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę?

3. Jego charakter?

4. Jego najnowsza pasja?

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek?

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej?

7. Co mnie irytuje?

 

Miłego kombinowania:)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie? (Gieremek Buław, as monet, 5 buław) Jasne włosy, raczej wysoki, wszędzie może być go pełno, może lubi taki dosyć elegancki ale jednocześnie wygodny strój. Towarzyski, może wyglądać na młodszego niż jest w rzeczywistości. Ile ma lat? (Rycerz mieczy) mniej więcej w Twoim wieku

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę?( 3 mieczy, 2 monet, 10 pucharów) i lubi i nie lubi...może nie do końca zadowolony jest z kwestii finansowej. Może pracuje na dwa etaty lub dwie zmiany.

3. Jego charakter? (Gieremek Kielichów, 4 buław, 10 monet) Jest rodzinny, uczuciowy, taki duży dzieciak ;-) , uczuciowy, wrażliwy, ale też zaradny, ma sto pomysłów na minute i zawsze znajdzie dobre rozwiązanie na wyjście z problemów

4. Jego najnowsza pasja? (Królowa mieczy, as mieczy, 5 mieczy) O jeny samie miecze... Ciężko mi to określić. Coś związanego z logicznym myśleniem gdzie nie można poddawać się emocjom?

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek? ( Rycerz Monet, 7 buław) Ma rodzeństwo brata. Z którym może ne dokońca potrafią się dogadać. (Król buław, Królowa kielichów, 6 mieczy) Może być tak mniej więcej o 6 lat starszy od twojego partnera

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej? (9 buław, Pustelnik, Mag) To,że świetnie Ci się z nim rozmawia, że sie przyjaźnicie, że jest taki mądry życiowo, opanowany.

7. Co mnie irytuje? (Głupiec, Król Kielichów, Sprawiedliwość) Może czasami to, że jest takim dużym dzieckiem a Ty chciałabyś żeby byl bardziej stanowczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie? Diabel, Rycerz bulaw, 3 bulawy

bardzo przystojny jest! :D brunet, oczy pewnie brazowe lub piwne, ewentualnie zielone, wysoki, energiczny, facet z inicjatywa, typ zdobywcy-osadnika, namietny kochanek; w Twoim wieku - maxymalnie 2/3 lata starszy, sexy baran albo byk; dobrze zbudowany; moze ma jakis tatuaz, kolczyk, bizuterie z rodzaju bardzo meskich; jakis kolczyk w jezyku - cos w tym stylu ma zadziornego;) widze go w dzinsach i skorzanej kurtce; niby nie przywiazuje wagi do wygladu, a jednak odstaje od otoczenia; troche taki na pokaz moze byc - do ogladania;)))

 

Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę? Giermek pentakli, 7 bulaw, 5 pentakli, kochankowie - nie znosi, mysli, jak ja zmienic, ale nie bardzo widzi mozliwosc, jakies konflikty tam sa, malo placa, siedzi tam na sile, zastanawia sie, czy nie zostawic tej pracy - z kelnerem mi sie to kojarzy/ suma kochankowie - no na bank w jakims miejscu rozrywki i w dodatku w dwoch;

 

Jego charakter? 9 pucharow + 8 bulaw/ suma arcykaplan

ale fajny charakter! :D jest zmyslowy, rozpieszcza Cie, zakochany bardzo, chcialby Cie luksusem obsypac, po tych 9 kielichach jak widac nie widzi koniecznosci, zebys udala sie do pracy; przedsiebiorczy i podejmuje blyskawiczne decyzje - trafne, ryzykant, ale facet z intucja

Jest tradycjonalista, poukladany jest w tym wszystkim i zachowawczy - ciekawa mieszanka; przedsiebiorczy tradycjonalista. Rozpustnik;)

 

Jego najnowsza pasja? 8 pentakli + As mieczy hmm...uczy sie czegos nowego, ambitnie; cos wymagajacego precyzji i pomyslu; projektowanie mebli albo jakas tresura? polowanie raczej nie, bo to chyba cos w domu/przy domu; suma slonce - kurcze, cos na powietrzu - moze jakis jogging metodyczny przy akompaniamencie jakiegos kursu doksztalcajacego? Pasja jest duza i nagla; podchodzi do niej bardzo na powaznie i ambicjonalnie

 

Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek? 10 pentakli - jakis dziki tlum rodzenstwa;))) tak naprawde, bo ciagne dalej: 5 bulaw, 8 mieczy; suma sprawiedliwosc; (5 to chyba ich nie jest? sprawiedliwosc jest parzysta;) to sadze, ze ma brata albo 2 braci,; chyba 1 starszego, a 1 mlodszego; na pewno ma jednego starszego, ktory ma juz rodzine i z ktorym wspolzawodniczy;)

 

Co mnie w nim pociąga najbardziej? 2 puchary + Krolowa Bulaw

Kochasz go po prostu; zdecydowanie Cie pociaga jego meskosc, inicjatywa, przebojowosc; milosc z wzajemnoscia to jest - taka spokojna, wlasciwa; kazdy na swoim miejscu; jest szczodry i naturalny w dawaniu, okazuje Ci uczucia w odpowiedni sposob

 

Co mnie irytuje? 6 bulaw + 3 miecze

zawsze jego musi byc gora, bywa czarno-bialy; potrafi Cie zranic, zeby jego bylo gora - troche wredzioch bywa, ale uroczy i zawsze potem potrafi kota ogonem odkrecic; suma Pustelnik; malo towarzyski jest albo lubi sie zajmowac swoimi sprawami, swoim hobby jakims, a Ty sie wtedy czujesz troche w odstawce. Lubi blyszczec i miec racje. Sadze tez, ze to mezczyzna, ktory najchetniej widzialby Ciebie w domu, a siebie robiacego kariere czy zarabiajacego pieniadze. W ogole mam wrazenie, ze on jest skoncentrowany na tym temacie i na Tobie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie?

Twój mężczyzna jest wzrostu średnio-wysokiego, pomiędzy 175-185, nie chudy, ani za szczupły, może być lekko wysportowany. Włosy jasne: ciemny blond lub jasny brąz, twarz proporcjonalna o młodzieńczych rysach twarzy, jasna cera, przyciągające spojrzenie, ubierać się lubi wygodnie, ale i elegancko, może mieszać styl sportowy z eleganckim. Ze znaków szczególnych to może mieć coś na plecach, np. tatuaż, albo znamię, bliznę może, a w przeszłości mógł mieć jakieś wypadkowe kłopoty z nogami np. zwichnięcie lub złamanie (giermek buław, Mag, Królowa kielichów, 4 miecze, Umiarkowanie)

 

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę?

albo pracuje na dwóch etatach, albo ma jedną pracę i dorabia sobie w aktualnej pracy poprzez nadgodziny bądź napiwki. Jego praca wymaga zarówno komunikatywności z innymi, jak i szybkiego działania, ale i cierpliwości, pracowitości, ma możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy w postaci premii, ewentualnie napiwków . Praca ta choć męża czasem denerwuje i na nią może narzekać to ceni ją sobie bo daje mu poczucie stabilizacji finansowej oraz możliwość godnego życia dla Was obojga. Zupełnie jakby łapał okazję do zarobienia większych pieniędzy z uwagi na Ciebie (rycerz mieczy, rycerz monet, 2 kielichy)

 

3. Jego charakter?

Inteligentny, potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje kierując się wyczuciem, logiką, ale i intuicją, a wszytsko z myślą o Was bo jesteś jego światełkiem, gwiazdką z nieba, ta jedyną i tak Cię traktuje, a on chce być Twoim księciuniem na białym koniu, ce****e go romantyczność, namiętność i oddanie :))). Jest wrażliwy, czuły i ciepły, może wbudzać sympatię otoczenia bo wesoły, dowcipny, ludzie chyba lgną do jego usposobienia, spontaniczności i poczucia humoru :)

(królowa mieczy, Gwiazda, rycerz pucharów)

 

4. Jego najnowsza pasja?

Od razu widać, że jego nowa pasja cieszy go jak dziecko, możliwe, że polega ona na posługiwaniu się intelektem, umysłem, logiką,Z jednej strony myślałam tu o pasji na świeżym powietrzu, ale przyszedł mi na myśl też komputer. Może to jedno i drugie? Albo gra komputerowa?

(Słońce, 2 monet, 8 mieczy)

 

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek?

Wg moich kart pojawia się siostra i brat. Więc albo on jest tym bratem i ma tylko siostrę młodszą o około 3 lata, która jeszcze pomieszkuje w rodzinnym domu. Albo ma też brata starszego od siebie.

(6 kielichów, 10 monet, 9 kielichów)

 

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej?

Pociąga Cię jego umiejętność wybaczania i to, że nie trzyma długo urazy. Cenisz go za wsparcie, dodawanie otuchy w troskach, poczucie bezpieczeństwa, zaradność życiową, szybkie podejmowanie dobrych decyzji, ale także jego zaangażowanie i atrakcyjność :))

(Sąd, as mieczy, 9 buław, Król Monet)

 

7. Co mnie irytuje?

Irytować Cię może jego dziecinne zachowanie, możliwe u niego także sceptyczne podejście na jakieś nowe pomysły, decyzje w pierwszej chwili, do kórych się później przekonuje, ale raczej dzięki Tobie :). (6 mieczy, Głupiec, Siła)

 

Mam nadzieje, że coś trafiłam :D

Edytowane przez Daffne
poprawa błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skuszę się :zeby_na:

 

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie? VI buław, Moc, III monet ciaaaachoo :lol: ale tak na poważnie, to pan wysoki (między 180 a 190 cm), wyprostowany - widać go jak idzie, ma coś takie nietypowego w chodzie, że wszystkie kobietki wzdychają och i ach (taki dumny w chodzie jak lew - na VI i Mocy mam te zwierzątka, to mi się skojarzyło tak a nie inaczej ;), ciemne włosy, może grzywka czasami opada mu na czoło, dobrze zbudowany, silny fizycznie, może trochę korzysta z siłki lub ogólnie ma typo budowy atletyczny, oczy ciemne w ciemnej oprawie

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę? Sąd, V buław, Eremita pierwsze skojarzenie, że pracuje w sądzie lub jakiejś firmie gdzie trzeba wykazać się uporem i odpowiednią argumentacją, dosłownie stoczyć bitwę słowną, do tego trzeba sie wykazywać wiedzą i doświadczeniem, stawiam na prawnika, doradcę finansowego, osobę, która ma kontakt w dużą ilością ludzi; on lubi swoją pracę, czerpie z niej satysfakcję i zapenia mu ona adrenalinkę

3. Jego charakter? As pucharów, IX buław, Q buław - uczuciowy i wrażliwy, nieco porywczy, potrafi bronić swojego zdania, może bywać też nieco uparty, nie usiedzi na miejscu, ciągle go gdzieś nosi, lubi podejmowac nowe wyzwania

4. Jego najnowsza pasja? Wisielec, Świat, Paź pucharów - mam dwie opcje ;) albo nastawił się na rozwój duchowy (medytacje, czakry etc.) lub gra w jakąś grę w sieci, która wymaga od niego skupienia, ale też otwartości umysłu

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek? Sprawiedliwość, Mag, Cesarzowa - ciekawe karty... :) ma rodzeństwo, może nawet brata bliźniaka, do tego starszą siostrę

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej? Kochankowie, II buław, VI monet - pociąga Cię w nim umiejętność dostrzegania Twoich potrzeb, wie, czego oczekujesz od niego (odczytuje to wręcz naturalnie), do tego jest namiętny i potrafi z codzienności wykrzesać iskrę romantyzmu, stworzyć odpowiedni nastrój

7. Co mnie irytuje? Wieża, Paź mieczy, IV monet - jego stałość w penych poglądach, upór, że on ma rację, chociaż jest inaczej, ciągłe upieranie się przy swoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Kochana... to radość, że żyję... nie dalej jak wczoraj wieczór usłyszałam, że starej żony można się pozbyć na klifach moherowych... ja dziś 23 urodziny... a mój mąż co? niespodziewajka... jedziemy na klify... a jakie...??????? no Moherowe oczywiście... zlana potem... pełna obaw... potulnie wsiadłam do auta i dałam się wieźć ku przeznaczeniu... i co??? Nie dość, że widoki zapierające dech w piersiach (mój mąż widział dużo więcej bo ja się do krawędzi na więcej niż 5-10metrów nie zbliżałam z wyżej wymienionych powodów oraz lęku wysokości:)) to jeszcze żyję... upajam się każdą chwilą:) stąd moje zakręcenie...

 

a Wasze odpowiedzi swoją drogą... poczytam na koniec wężowi memu... niech zobaczy co tam wyczytałyście o nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Birthday, Kochana!!! :DDD:ganja::milosc::prezent::soczek_na::k020:: :tort:

 

Opis Twoj jest cudny i nadaje sie na pierwszy akapit powiesci :)

Ja uwielbiam urwiska!!! :) Wlasnie sie zastanawiam, czy mam abyss przetlumaczyc jako odchalan czy jako przepasc? BTW znasz taki idiom snakes in the hole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować ślicznie za życzenia:)

 

Wiesz te klify powalają po prostu... niestety ten mój cholerny lęk wysokości... zdecydowanie ograniczył mi widoczność... tam gdzie kończy się barierka kończy się moja odwaga:) z takim idiomem jeszcze się nie spotkałam tutaj... można prosić o rozjaśnienie? bo słowa jedno, a znaczenie jakby drugie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Kochana spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!

Spełnienia wszystkich marzeń, dużo zdrowia, miłości i pieniędzy :-)

I samych szczęśliwych chwil Słoneczko Nasze!!!:k020::tort::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Ci bardzo Kochana za życzenia:)

 

A tak swoją drogą... jak ktoś jeszcze to bardzo bym prosiła żeby dać znać to poczekam a jak nie to jutro rano dam odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena 07

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie? (Gieremek Buław, as monet, 5 buław) Jasne włosy, raczej wysoki, wszędzie może być go pełno, może lubi taki dosyć elegancki ale jednocześnie wygodny strój. Towarzyski, może wyglądać na młodszego niż jest w rzeczywistości. Ile ma lat? (Rycerz mieczy) mniej więcej w Twoim wieku

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę?( 3 mieczy, 2 monet, 10 pucharów) i lubi i nie lubi...może nie do końca zadowolony jest z kwestii finansowej. Może pracuje na dwa etaty lub dwie zmiany.

3. Jego charakter? (Gieremek Kielichów, 4 buław, 10 monet) Jest rodzinny, uczuciowy, taki duży dzieciak ;-) , uczuciowy, wrażliwy, ale też zaradny, ma sto pomysłów na minute i zawsze znajdzie dobre rozwiązanie na wyjście z problemów

4. Jego najnowsza pasja? (Królowa mieczy, as mieczy, 5 mieczy) O jeny samie miecze... Ciężko mi to określić. Coś związanego z logicznym myśleniem gdzie nie można poddawać się emocjom?

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek? ( Rycerz Monet, 7 buław) Ma rodzeństwo brata. Z którym może ne dokońca potrafią się dogadać. (Król buław, Królowa kielichów, 6 mieczy) Może być tak mniej więcej o 6 lat starszy od twojego partnera

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej? (9 buław, Pustelnik, Mag) To,że świetnie Ci się z nim rozmawia, że sie przyjaźnicie, że jest taki mądry życiowo, opanowany.

7. Co mnie irytuje? (Głupiec, Król Kielichów, Sprawiedliwość) Może czasami to, że jest takim dużym dzieckiem a Ty chciałabyś żeby byl bardziej stanowczy?

 

Solweig

Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie? Diabel, Rycerz bulaw, 3 bulawy

bardzo przystojny jest! :D brunet, oczy pewnie brazowe lub piwne, ewentualnie zielone, wysoki, energiczny, facet z inicjatywa, typ zdobywcy-osadnika, namietny kochanek; w Twoim wieku - maxymalnie 2/3 lata starszy, sexy baran albo byk; dobrze zbudowany; moze ma jakis tatuaz, kolczyk, bizuterie z rodzaju bardzo meskich; jakis kolczyk w jezyku - cos w tym stylu ma zadziornego;) widze go w dzinsach i skorzanej kurtce; niby nie przywiazuje wagi do wygladu, a jednak odstaje od otoczenia; troche taki na pokaz moze byc - do ogladania;)))/// jest wodnikiem i nie lubi biżuterii awangardowej... kolczyki znosi ale u mnie i bez ekstrawagancji, a tatuaż to pierwsza rzecz w życiu w jakiej stanowczo powiedział mi "nie", skórzana kurtka w jego wieku to dla niego oznaka małomiasteczkowości

 

Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę? Giermek pentakli, 7 bulaw, 5 pentakli, kochankowie - nie znosi, mysli, jak ja zmienic, ale nie bardzo widzi mozliwosc, jakies konflikty tam sa, malo placa, siedzi tam na sile, zastanawia sie, czy nie zostawic tej pracy - z kelnerem mi sie to kojarzy/ suma kochankowie - no na bank w jakims miejscu rozrywki i w dodatku w dwoch;

 

Jego charakter? 9 pucharow + 8 bulaw/ suma arcykaplan

ale fajny charakter! :D jest zmyslowy, rozpieszcza Cie, zakochany bardzo, chcialby Cie luksusem obsypac, po tych 9 kielichach jak widac nie widzi koniecznosci, zebys udala sie do pracy; przedsiebiorczy i podejmuje blyskawiczne decyzje - trafne, ryzykant, ale facet z intucja

Jest tradycjonalista, poukladany jest w tym wszystkim i zachowawczy - ciekawa mieszanka; przedsiebiorczy tradycjonalista. Rozpustnik;)

 

Jego najnowsza pasja? 8 pentakli + As mieczy hmm...uczy sie czegos nowego, ambitnie; cos wymagajacego precyzji i pomyslu; projektowanie mebli albo jakas tresura? polowanie raczej nie, bo to chyba cos w domu/przy domu; suma slonce - kurcze, cos na powietrzu - moze jakis jogging metodyczny przy akompaniamencie jakiegos kursu doksztalcajacego? Pasja jest duza i nagla; podchodzi do niej bardzo na powaznie i ambicjonalnie/// brawo za tresurę, strzał w 10 i to metodą Millana

 

Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek? 10 pentakli - jakis dziki tlum rodzenstwa;))) tak naprawde, bo ciagne dalej: 5 bulaw, 8 mieczy; suma sprawiedliwosc; (5 to chyba ich nie jest? sprawiedliwosc jest parzysta;) to sadze, ze ma brata albo 2 braci,; chyba 1 starszego, a 1 mlodszego; na pewno ma jednego starszego, ktory ma juz rodzine i z ktorym wspolzawodniczy;)/// dla mnie trójka dzieci a znim tak jest to już tłum:) tylko on ma rodzinę i pewno tak już pozostanie

 

Co mnie w nim pociąga najbardziej? 2 puchary + Krolowa Bulaw

Kochasz go po prostu; zdecydowanie Cie pociaga jego meskosc, inicjatywa, przebojowosc; milosc z wzajemnoscia to jest - taka spokojna, wlasciwa; kazdy na swoim miejscu; jest szczodry i naturalny w dawaniu, okazuje Ci uczucia w odpowiedni sposob

Co mnie irytuje? 6 bulaw + 3 miecze

zawsze jego musi byc gora, bywa czarno-bialy; potrafi Cie zranic, zeby jego bylo gora - troche wredzioch bywa, ale uroczy i zawsze potem potrafi kota ogonem odkrecic; suma Pustelnik; malo towarzyski jest albo lubi sie zajmowac swoimi sprawami, swoim hobby jakims, a Ty sie wtedy czujesz troche w odstawce. Lubi blyszczec i miec racje. Sadze tez, ze to mezczyzna, ktory najchetniej widzialby Ciebie w domu, a siebie robiacego kariere czy zarabiajacego pieniadze. W ogole mam wrazenie, ze on jest skoncentrowany na tym temacie i na Tobie :)/// on mało towarzyski... to dusza towarzystwa zresztą jak i ja:)

 

Daffne

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie?

Twój mężczyzna jest wzrostu średnio-wysokiego, pomiędzy 175-185, nie chudy, ani za szczupły, może być lekko wysportowany. Włosy jasne: ciemny blond lub jasny brąz, twarz proporcjonalna o młodzieńczych rysach twarzy, jasna cera, przyciągające spojrzenie, ubierać się lubi wygodnie, ale i elegancko, może mieszać styl sportowy z eleganckim. Ze znaków szczególnych to może mieć coś na plecach, np. tatuaż, albo znamię, bliznę może, a w przeszłości mógł mieć jakieś wypadkowe kłopoty z nogami np. zwichnięcie lub złamanie (giermek buław, Mag, Królowa kielichów, 4 miecze, Umiarkowanie)/// woda w kolanie... brawo!!!

 

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę?

albo pracuje na dwóch etatach, albo ma jedną pracę i dorabia sobie w aktualnej pracy poprzez nadgodziny bądź napiwki. Jego praca wymaga zarówno komunikatywności z innymi, jak i szybkiego działania, ale i cierpliwości, pracowitości, ma możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy w postaci premii, ewentualnie napiwków . Praca ta choć męża czasem denerwuje i na nią może narzekać to ceni ją sobie bo daje mu poczucie stabilizacji finansowej oraz możliwość godnego życia dla Was obojga. Zupełnie jakby łapał okazję do zarobienia większych pieniędzy z uwagi na Ciebie (rycerz mieczy, rycerz monet, 2 kielichy)

 

3. Jego charakter?

Inteligentny, potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje kierując się wyczuciem, logiką, ale i intuicją, a wszytsko z myślą o Was bo jesteś jego światełkiem, gwiazdką z nieba, ta jedyną i tak Cię traktuje, a on chce być Twoim księciuniem na białym koniu, ce****e go romantyczność, namiętność i oddanie :))). Jest wrażliwy, czuły i ciepły, może wbudzać sympatię otoczenia bo wesoły, dowcipny, ludzie chyba lgną do jego usposobienia, spontaniczności i poczucia humoru :)

(królowa mieczy, Gwiazda, rycerz pucharów)

/// ludzie lgną do niego niemożliwie:)

 

4. Jego najnowsza pasja?

Od razu widać, że jego nowa pasja cieszy go jak dziecko, możliwe, że polega ona na posługiwaniu się intelektem, umysłem, logiką,Z jednej strony myślałam tu o pasji na świeżym powietrzu, ale przyszedł mi na myśl też komputer. Może to jedno i drugie? Albo gra komputerowa?

(Słońce, 2 monet, 8 mieczy)

 

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek?

Wg moich kart pojawia się siostra i brat. Więc albo on jest tym bratem i ma tylko siostrę młodszą o około 3 lata, która jeszcze pomieszkuje w rodzinnym domu. Albo ma też brata starszego od siebie.

(6 kielichów, 10 monet, 9 kielichów)

 

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej?

Pociąga Cię jego umiejętność wybaczania i to, że nie trzyma długo urazy. Cenisz go za wsparcie, dodawanie otuchy w troskach, poczucie bezpieczeństwa, zaradność życiową, szybkie podejmowanie dobrych decyzji, ale także jego zaangażowanie i atrakcyjność :))

(Sąd, as mieczy, 9 buław, Król Monet)

 

7. Co mnie irytuje?

Irytować Cię może jego dziecinne zachowanie, możliwe u niego także sceptyczne podejście na jakieś nowe pomysły, decyzje w pierwszej chwili, do kórych się później przekonuje, ale raczej dzięki Tobie :). (6 mieczy, Głupiec, Siła)

 

Erza Scarlett

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie? VI buław, Moc, III monet ciaaaachoo ale tak na poważnie, to pan wysoki (między 180 a 190 cm), wyprostowany - widać go jak idzie, ma coś takie nietypowego w chodzie, że wszystkie kobietki wzdychają och i ach (taki dumny w chodzie jak lew - na VI i Mocy mam te zwierzątka, to mi się skojarzyło tak a nie inaczej ;), ciemne włosy, może grzywka czasami opada mu na czoło, dobrze zbudowany, silny fizycznie, może trochę korzysta z siłki lub ogólnie ma typo budowy atletyczny, oczy ciemne w ciemnej oprawie

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę? Sąd, V buław, Eremita pierwsze skojarzenie, że pracuje w sądzie lub jakiejś firmie gdzie trzeba wykazać się uporem i odpowiednią argumentacją, dosłownie stoczyć bitwę słowną, do tego trzeba sie wykazywać wiedzą i doświadczeniem, stawiam na prawnika, doradcę finansowego, osobę, która ma kontakt w dużą ilością ludzi; on lubi swoją pracę, czerpie z niej satysfakcję i zapenia mu ona adrenalinkę /// taaa drenalina dostanie mandat tym razem czy nie bo jeździ jak wariat z prędkościami tak wysokimi jak tylk te biedne vany zniosą i pojadą

3. Jego charakter? As pucharów, IX buław, Q buław - uczuciowy i wrażliwy, nieco porywczy, potrafi bronić swojego zdania, może bywać też nieco uparty, nie usiedzi na miejscu, ciągle go gdzieś nosi, lubi podejmowac nowe wyzwania

4. Jego najnowsza pasja? Wisielec, Świat, Paź pucharów - mam dwie opcje ;) albo nastawił się na rozwój duchowy (medytacje, czakry etc.) lub gra w jakąś grę w sieci, która wymaga od niego skupienia, ale też otwartości umysłu

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek? Sprawiedliwość, Mag, Cesarzowa - ciekawe karty... :)ma rodzeństwo, może nawet brata bliźniaka, do tego starszą siostrę

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej? Kochankowie, II buław, VI monet - pociąga Cię w nim umiejętność dostrzegania Twoich potrzeb, wie, czego oczekujesz od niego (odczytuje to wręcz naturalnie), do tego jest namiętny i potrafi z codzienności wykrzesać iskrę romantyzmu, stworzyć odpowiedni nastrój

7. Co mnie irytuje? Wieża, Paź mieczy, IV monet - jego stałość w penych poglądach, upór, że on ma rację, chociaż jest inaczej, ciągłe upieranie się przy swoim

 

Odpowiedzi:

1. Jak wygląda mój mężczyzna, wiek, wzrost i zarost czyli wszystko co tam ujrzycie?

Ciemny blondyn, niebieskie oczy, w których tkwi bezgraniczna dobroć, 25 lat i 184cm wzrostu czyli jak dla mnie idealnie bo na szpilkach jestem dalej niższa, nie za chudy i nie za gruby, jest się do czego przytulić, taki ot w sam raz… ma bliznę na kolanie bo kiedyś miał w nim wodę… pociągający i ujmujący…

2. Gdzie pracuje i czy lubi swoją pracę?

Lubi i nie lubi… nie lubi nadgodzin za free i wypłaty ogólnie, ale lubi kontakt z ludźmi i jazdę samochodem bo to jego żywioł… pracuje jako dostawca części samochodowych…

3. Jego charakter?

Ludzie lgną do niego jak muchy na lep… wszyscy uważają, że zawsze można na niego liczyć… wszyscy go lubią (i mnie to wkurza, też bym tak chciała;)) jest troskliwy, ciepły, ale lubi pożartować i nie zawsze w sposób jaki mnie akurat odpowiada… ma sto pomysłów na minutę… dla niego rodzina…. To nie konserwatywna rodzina, ani nie nowoczesna… dla niego rodzina to ludzie i to, że są ze sobą szczęśliwi… a to, że lubi ciepłe obiady jak wraca z pracy to cóż… kto tego nie lubi:) ma również coś co mnie urzekło jest niesamowicie cierpliwy… a przy kimś takim jak ja to nie lada wyzwanie… jest również obowiązkowy… czego ja wciąż się uczę… i przede wszystkim jest wiecznym optymistą… kiedy ja jestem przerażona i panikuje on nawet nie widzi problemu i cholera ma zazwyczaj rację:) To, ze zawsze staje w obronie słabszych…

4. Jego najnowsza pasja?

Zajął się tresurą naszego psa, a za cel obrał sobie otworzenie hotelu dla psów i centrum psiej psychologii (i a na psa to się zgodzić nie chciał przez miesiąc) strasznie się do tego zapalił…

5. Czy ma rodzeństwo, jeśli tak to ilość, płeć no i wiek?

Tak ma, dwóch starszych braci jednego starszego o 10 a drugiego o 8 lat

6. Co mnie w nim pociąga najbardziej?

Intelekt, dyskusje do upadłego, troskliwość, ciepło, cierpliwość i hmmm no … sprawy łóżkowe:)

7. Co mnie irytuje?

Jego wredne żarty czasem, to, że robi wszystko na ostatnią chwilę i, że ma problemy ostatnio z wychodzeniem kiedy jesteśmy u kogoś…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam zazwyczaj, mysle, ze nic nie trafilam a potem taka mila niespodzianka... o tej jego bliznie na kolanie sobie przypomnialam dopiero jak czytalam Twoj post:) bardzo dobrze Wam wszystkim pozlo... jestem pod wrazeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...bulawy, czyli niekoniecznie bruneta wskazuja, z Diablem razem - mialam taka wizje; ciekawe...Kochankowie - cena informacja zwrotna - to dokonywanie wyborow, jak sie cos sprzedaje, to klient sie zastanawia, bo ma wybor - negocuje :)

 

Dziekuje za cwiczenie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solwieg wiesz czemu z diabłem? To ja Ci powiem... mój ideał to włosy czarne jak smoła i takież same oczy, na pewno ciemne, włosy długie i muzyka zgoła inna od tej jakiej słuchał kiedy się poznaliśmy... w teorii zupełne przeciwieństwo mojego typu... w praktyce w dniu, w którym go zobaczyłam po raz pierwszy wiedziałam, że ma "coś" w sobie...

 

Kochankowie tu raczej jako doradzanie klientom i pomoc innym... oni negocjują z kim innym ceny... ale faktycznie zazwyczaj robią tak jak on im poradzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to randkowicz ma szansę zostać partnerem życiowym...:) ja też byłam kompletnym przeciwieństwem typu mojego męża... więc tu po równo:) ale ja właśnie to w życiu lubię, że w ciekawy sposób weryfikuje nasze poglądy i wyobrażenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w drzewo wjechałaś? wypadek miałaś? to nic tylko go do sądu teraz o odszkodowanie za rozkojarzenie... a tak całkiem na serio... nic Ci nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha!!!! ta sprowadzajace na manowce, ale nota bene zrozumialam juz znaczenie 8 mieczy - jak sie wobec mnie zachowuje? jak pajak muche w siec mnie lowi...yyy...;/// :wow::cfaniak_na::boje_sie_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solwieg wiesz czemu z diabłem? To ja Ci powiem... mój ideał to włosy czarne jak smoła i takież same oczy, na pewno ciemne, włosy długie i muzyka zgoła inna od tej jakiej słuchał kiedy się poznaliśmy... w teorii zupełne przeciwieństwo mojego typu... w praktyce w dniu, w którym go zobaczyłam po raz pierwszy wiedziałam, że ma "coś" w sobie...

 

Kochankowie tu raczej jako doradzanie klientom i pomoc innym... oni negocjują z kim innym ceny... ale faktycznie zazwyczaj robią tak jak on im poradzi:)

 

Tez dziekuje za punkcik :) Wlasnie sie doczytalam,z e mi przyznalas za tego bruneta;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ćwiczenie i fajny facet ;D

na pewno masz z nim wesoło :)

 

a oczywiście, że wesoło... i pewno, że fajny, a w dodatku mój:)

 

Kochana Solweig ja tylko o tym brunecie myślałam jak Ci dawałam ten punkcik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...