Skocz do zawartości

policjant, kajdanki..


dota

Rekomendowane odpowiedzi

:co:

Zostałam zaaresztowana przez policjanta, założył mi kajdanki na jedną rękę i ....zaprowadził do supermarketu:_usmiech:

w śnie przewinął się jeszcze mój eks - początkowo wzbudził pozytywne emocje, ale szybko przeszły one w negatywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dota,

 

Postać policjanta jest symbolem niebezpieczeństwa spowodowanego lekkomyślnym zachowaniem.

Wskazuje na potrzebę zachowania ostrożności, zasad moralnych i etycznych wobec innych osób z otoczenia lub nieznajomych.

Wygląda na to, że utraciłaś pewną autonomię, nie możesz uwolnić się z jakichś zobowiązań.

Masz wyrzuty sumienia z powodu, jakiegoś zdarzenia, które było niemoralne lub takie jest w Twojej ocenie.

Czujesz, że popełniłaś jakiś błąd, zamiast którego powinnaś korzystać z innych życiowych możliwości.

Sytuacja ta trochę Cię denerwuje, ale niedługo Twój nastrój powinien się poprawić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ten sen był na drugi dzień po rozmowie o pracę. Dziś wiem, że tą pracę dostałam i chcę ją podjąć. Czy myślisz, że ten sen może mieć jakiś związek ze zmianą pracy?

I jeszcze jeden sen - jak można przy okazji - własne, brudne zęby, z których wydłubywałam brud. Ble.... Ale na drugi dzień odebrałam właśnie dobry tel. w sprawie pracy...

 

Witaj dota,

 

Postać policjanta jest symbolem niebezpieczeństwa spowodowanego lekkomyślnym zachowaniem.

Wskazuje na potrzebę zachowania ostrożności, zasad moralnych i etycznych wobec innych osób z otoczenia lub nieznajomych.

Wygląda na to, że utraciłaś pewną autonomię, nie możesz uwolnić się z jakichś zobowiązań.

Masz wyrzuty sumienia z powodu, jakiegoś zdarzenia, które było niemoralne lub takie jest w Twojej ocenie.

Czujesz, że popełniłaś jakiś błąd, zamiast którego powinnaś korzystać z innych życiowych możliwości.

Sytuacja ta trochę Cię denerwuje, ale niedługo Twój nastrój powinien się poprawić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz, że ten sen może mieć jakiś związek ze zmianą pracy?

Zdecydowanie tak :)

Ma on związek z Twoimi emocjami wynikającymi z rozmowy kwalifikacyjnej.

Uczucie niepewności, analiza zachowania, ewentualnych błędów popełnionych podczas rozmowy. To wszystko zawiera się w Twoim śnie.

Ponieważ nie znałam Twojej obecnej sytuacji życiowej interpretacja, którą przygotowałam była bardzo ogólna.

I jeszcze jeden sen - jak można przy okazji - własne, brudne zęby, z których wydłubywałam brud. Ble.... Ale na drugi dzień odebrałam właśnie dobry tel. w sprawie pracy...

Jeżeli Twoje zęby były zdrowe, to wygląda na to, że czeka Cię teraz sporo pracy. Możesz napotykać na jakieś przeszkody. Aby osiągnąć zamierzenia, zrealizować swoje plany związane z nową pracą będziesz musiała włożyć w nią dużo zaangażowania, wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...