Skocz do zawartości

Jak mnie postrzegają dwaj panowie


nuvvik

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o sprawy damsko męskie.

co mysli o mnie pan...?

 

pan P - odwrocona mannaz

 

pan A - laguz prosta

 

tak więc dla pana P nie jestem osoba ktorej by poszukiwal, zamierz zakonczyc znajomosc, bo uwaza ze wiecej nas dzieli niz laczy.

 

natomiast pan A dobrze o mnie mysli, docenia itp. ale nie chodzi tu chyba o jakies szczegolne uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pan P: 'To nie jest odpowiednia osoba' - tak może myśleć ten pan. '

 

Pan A: Bardzo wrażliwa, ale i silna kobieta. Laguz to woda, i po głowie chodzi mi powiedzenie...: 'Cicha woda brzegi rwie ;)'

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziala ze

Pan P - nie mysli o Tobie najlepiej. Widzi w Tobie osobe wprowadzajaca pewien zamet, moze grajaca biedna ucisniona. Nie wypowiadam sie o tym jaka jestes tylko o tym co sadze na podstawie runy ze on moze myslec! Zeby nie bylo ;) Mysle ze ten Pan nie bierze Cie pod uwage jesli chodzi o zwiazek partnerski, moze sie obawiac Twoich intryg. Jesli Ty czegos chcesz i jestes inna moze powinnas dac mu sie najpierw poznac...

 

Pan A - uwaza Cie za czasem naiwna ale nie glupia osobe, ma dobre uczucia dla Ciebie

 

Mysle ze postrzegaja Cie zupelnie inaczej.

 

Napisz czy tak moze byc?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziala ze

Pan P - nie mysli o Tobie najlepiej. Widzi w Tobie osobe wprowadzajaca pewien zamet, moze grajaca biedna ucisniona. Nie wypowiadam sie o tym jaka jestes tylko o tym co sadze na podstawie runy ze on moze myslec! Zeby nie bylo ;) Mysle ze ten Pan nie bierze Cie pod uwage jesli chodzi o zwiazek partnerski, moze sie obawiac Twoich intryg. Jesli Ty czegos chcesz i jestes inna moze powinnas dac mu sie najpierw poznac...

 

Pan A - uwaza Cie za czasem naiwna ale nie glupia osobe, ma dobre uczucia dla Ciebie

 

Mysle ze postrzegaja Cie zupelnie inaczej.

 

Napisz czy tak moze byc?!

 

czy moze byc? no takie sa runy i tyle.

ale zastanawiam sie czy to ja przypadkiem nie wplynelam na runy.

 

bo to wyglada bardziej na moje postrzeganie tych panow. i to jeszcze z jaka dokladnoscia.

czy mozliwe ze jesli samemu stawia sobie runy, to wlasne postrzeganie sytuacji moze zaklocic odpowiedz ze strony run?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Mi runy bardzo często oddają moje emocje czy obawy więc nie warto stawiać sobie samemu kart bo można zrobić sobie przez to krzywdę :).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywda polega na tym, że jeśli źle je zinterpretujesz i za bardzo weźmiesz to co Ci wyszło w runach do siebie to możesz przez złe postępowanie wiele stracić. Oczywiście nie można kierować się w życiu wróżbami natomiast kiedy człowiek jest w rozsypce emocjonalnej i zaczyna swoją przygodą z ezoteryką to często nie jest w stanie podejmować racjonalnych decyzji, a karty są tylko dodatkiem, który szkodzi.

 

Dlatego nie powinno się wróżyć sobie w sferach tak złożonych jak uczucia dlatego, że nie jest to kompletnie zależne od nas tylko również od drugiej osoby, a zakładając, że wychodzi Ci, że ktoś źle myśli na twój temat bo takie masz obawy i to widać w kartach, skreślisz człowieka, a okaże się, że jest kompletnie inaczej.

Warto mimo wszystko poprosić kogoś bardziej doświadczonego żeby powróżył i najlepiej aby nie była to osoba jakkolwiek związana z tobą emocjonalnie bo raz, że interpretacja będzie czysta - wróżący nie zna Cię i nie zna sytuacji, a dwa po prostu przyjmiesz do wiadomości przekaz i nie będziesz pytać dalej o to samo tylko pod innym kątem bo nie wypada zawracać komuś aż tak głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...