Skocz do zawartości

Energetyczne siostry??????


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, gdzie powinnam umieścić ten post, dlatego wklejam go tutaj.

Mam pytanie, czy istnieje coś takiego jak więź energetyczna?

Dwa lata temu miałam internetowy kontakt z pewną kobietą, taka znajomość wirtualna. Nigdy się nie widziałyśmy. Ona była w związku z mężczyzną, który jakieś pół roku po zerwaniu z nią był ze mną. W między czasie ona odnowiła z nim znajomość, wtedy jeszcze udawała moją wirtualną przyjaciółkę. Udało jej się go odzyskać i w jednym momencie odwróciła karty, znienawidziła mnie. Wtedy zależało mi na tym mężczyźnie, ale chyba mało się starałam, ona zdecydowanie bardziej, efekt jest taki, że on całkowicie zerwał ze mną kontakt, a także jego dzieci i była żona. Cierpiałam prawie rok. Oni byli szczęśliwi, przynajmniej na takich wyglądali na zdjęciach. W końcu ja wzięłam się w garść, wybaczyłam tej kobiecie, staram się zapomnieć o tym, co było, doszłam do wniosku, że nie ja powinnam wymierzać karę, zaczęłam kierować się myślą "przyjdzie dzień, godzina i ręka sprawiedliwa" (nie wiem skąd to powiedzenie, zrodziło się w mojej głowie).

Zupełnie jak bohater romantyczny, pogodziłam się z sytuacją, wybaczyłam jej, ale nie zamierzam cierpieć za miliony, staram się żyć normalnie.

Wiecie, co mnie zaskakuje? Od momentu, gdy poznałam tego faceta wszystko się waliło, w każdej płaszczyźnie życia, mam z tego powodu wielkie problemy, ale wierzę, że z nich wyjdę. Moją wiarę potwierdza to, że od momentu, gdy pogodziłam się z sytuacją, wybaczyłam jej i samej sobie w moim życiu powoli zaczynają się pojawiać dobre rzeczy, a te złe zanikają. To się zaczęło w środę przed Wielkanocą.

 

Z tego co słyszałam od wspólnych znajomych, w życiu tej kobiety nie dzieje się najlepiej, są problemy między nią a tym facetem. Dokładnie to samo działo się ze mną półtora roku temu...

Na co jeszcze zwróciłam uwagę, ja i ta kobieta mamy podobną fryzurę, niektóre cechy charakteru też. Ona nie wie, jak ja aktualnie wygląda, ale w rzeczywistości to wygląda tak: ścięłam włosy (w styczniu), dwa miesiące ona miała taką samą fryzurę, pofarbowałam włosy - ona tak samo. Obydwie pokochałyśmy tego samego faceta...

 

Nie wiem, czy ta kobieta życzy mi dobrze czy źle, nie wnikam, staram się na nią blokować. Nie życzę jej źle, bo nie chcę, nie życzę jej dobrze, bo jeszcze nie potrafię, więc zwyczajnie ją ignoruję, ale ona wciąż wraca w myślach (kiedyś wracała w snach, tera już nie), wchodzę na jej profil na portalach społecznościowych i widzę siebie, to jakiś koszmar.

 

Czy dwie osoby mogą być związane energetycznie? Jak się od tego uwolnić?

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj moim zdaniem jest to twoja siostra bliźniaczka z któregoś wcielenia przed obecnym moim zdaniem wieź pozostanie i odtworzyła się sytuacja jaka miała miejsce kiedyś musisz wybaczyć jej także sytuacje z przeszłości , pomocne może być poprosić ja o wybaczenie za sytuacje teraz i w przeszłych wcieleniach mimo to wieź zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczyłam jej, chociaż nie mam z nią kontaktu i mieć nie chcę. Niech ona żyje własnym życiem, a ja żyć będę własnym. Każda ma własne życie, własne problemy i radości.

Nie mam ochoty z nią rozmawiać.

Poza tym, przypuszczam, że jeśli powiem jej, że jest moją bliźniaczą siostrą z poprzednich wcieleń, ona potraktuje mnie jak wariatkę. Wolę tego uniknąć.

Czy można jakoś przerwać tę więź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myślach mogę ją poprosić, ale wątpię czy ona mi wybaczy. Na podstawie jej postępowania mogę wnioskować, że mnie nienawidzi, ale podkreślam, że to wyłącznie moje odczucia i wrażenia, nie wiem jak jest naprawdę i nie chcę wiedzieć. To ona zerwała znajomość, to ona ma problem, nie ja.

Dla mnie ta kobieta znaczy tyle co tysiące ludzi, którzy żyją na świecie i nawet nie wiem o ich istnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...