Skocz do zawartości

pomoc w określeniu jaka karma łączy mnie z moją rodziną


nazwa

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zauważyłam, że wszyscy proszą tylko o sprawdzenie karmiczności związków małżeńskich albo tylko takiego rodzaju realcji między dwojgiem ludzi a ja czuję, że łączy mnie negatywna karma z niektórymi członkami mojej rodziny i bardzo chciałabym naprawić te relacje tylko nie wiem jak czy ktoś mógłby mi pomóc? nie wiem czy mam podać daty urodzenia swoją i wszystkich członków mojej rodziny czy tylko tych z którymi łaczą mnie negatywne relacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 13.7.1986 i 3.11.1952, 21.3.1982 to osoby z którymi łączą mnie negatywne relacje ale może powinnam podać członków całej rodziny oczywiście mam na myśli najbliższą rodzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza osoba 13.07.1986

Druga osoba 03.11.1952

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35/44

Druda osoba: 4/13/22/31

Suma drug życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba:

DZ: 8/17/26/35/44

1PZ: 2/11/20

CP: 4/13

 

Druga osoba:

Dz: 4/13/22/31

1PZ: 5/14

CP: 3

 

Wibracja związku 3

 

3 jest wibracją jowiszową, artystyczną. Wprowadza do związku nadmiar ludzi, wprowadza ten moment, gdzie dość trudno jest o intymność, o ustalenie konkretnych reguł, konkretnych zasad. Często może być to związek, w którym nasi znajomi właściwie nie opuszczają naszego pokoju.

Wibracja 3, która towarzyszy związkowi wnosi niebezpieczeństwo układów trójkątnych, nie tylko trójkąty damsko – męskie. Te trójkąty są również wpisane, jako sytuacja obecności naszych rodziców, naszego rodzeństwa zbyt intensywnie w naszym życiu.

Bardzo fajna wibracja, jeśli chodzi o związki, które są związkami wolnymi, nieformalnymi, gdzie tworzymy przestrzeń, w której każda z osób ma miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni.

Zupełnie nieźle będą się pod tą wibracją realizowały związki ludzi medialnych, ludzi, którzy pracują na scenie. Zupełnie fajnie będą się realizowały w ogóle związki, których obydwoje tworzą odrębne kręgi towarzyskie i poprzez to połączenie łączą też te kręgi.

Natomiast będzie to szalenie uciążliwa wibracja dla kogoś, kto chce spokoju, sielskości, bo może być problem z niezamykaniem się drzwi w tym domu.

3 to również gesty teatralne, więc wszelkiego rodzaju trudne momenty w takim związku będą się rozgrywały trochę jak na scenie, będą pełne dramatyzmu, pełne gestykulacji, będą również odbywały się na forum, czyli związek sygnowany 3 nie załatwia spraw w 4 oczy. Zawsze do tego jest widownia i to czy się przytulają, czy się kłócą to nadmiar osób bierze w tym udział. Stąd są to bardzo związki, które nie dają nam tzw. prognozy do tego ostatniego dnia, póki nas śmierć nie rozłączy.

Takiego związek przeważnie nie da poczucie intymności, poczucie bezpieczeństwa, poczucie jakiegoś wpływu na wspólną przyszłość.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

W twojej drodze życia jest 26 jako wibracja karmiczengo przymusu zrealizowania związków międzyludzkich – jest koniecznością dopełnienia wszystkich spotkań z innymi ludźmi na to wcielenie, które zobowiązaliśmy się dokonać, bez względu na to, czy te spotkania są w naszym życiu przyjemne, czy wręcz przeciwnie. To one służą przede wszystkim transformacji nas, ale też transformacji tych, którzy się z nami spotkają.

Jest tu pewien wymiar tarotowego Wisielca, czyli wszystko jest rozciągnięte w czasie. Sukces jednostki uzależniony jest zawsze od ludzi, od relacji z grupą, od relacji partnerskiej, towarzyskiej.

Jeśli w czyimś portrecie , szczególnie naszego partnera zobaczymy tę wibrację karmiczną to trzeba pamiętać, że jest on szczególną osobą w naszym życiu, bo dokonuje ogromnych wewnętrznych przemian, jego obecność nadaje nowego wymiaru. Natomiast my w życiu tego partnera też jesteśmy po coś. Stąd wibracja 26 obliguje obie strony do uważności.

Tak, jak wszystkie inne wibracje karmiczne obligują tylko właściciela, tak wibracja 26 w pewnym sesie wymaga uważności obu stron.

Bardzo często ta wibracja powoduje rozwój umiejętności usłyszenia głosu intuicji. Wibracja 26 złożona jest z 2 i 6 – obydwie wibracje mówią o wewnętrznej głębi, o głosie intuicji, czyli tu szczególnie należy zaufać sobie. Należy wychodzić do ludzi, natomiast nie zawsze należy negować to, co wypływa z naszego wewnętrznego głosu.

26 uczy tolerancji, cierpliwości i co najistotniejsze, uczy empatii.

Wibracja 26 jest pewnego rodzaju przymusem spotkania tych wszystkich ludzi, których zobowiązaliśmy się spotkać przed przyjściem na ziemię.

 

U drugiej osoby występuje w drodze życia 13

Wibracja 13 – karmiczne zobowiązanie pracy. To nie znaczy kara za lenistwo, ale tzn., że na to wcielenie, na tę naszą drogę życia wybraliśmy sobie akurat doświadczenia, które będą uczyły nas cierpliwości, rzetelności, skupienia, oddania się.

W pewnym sensie ta wibracja nazywana jest boskim czynnikiem lub liczbą przeznaczenia, bo jest to wibracja transformacji, przemian. Przemian, które nie pozostawiają niczego takim, jakie było. Niewiele wibracji w naszym portrecie dokonuje tak radykalnych zmian. Przy wielu wibracjach, np. przy 1 z 10 możemy tworzyć coś nowego w oparciu o coś starego.

13 powoduje zamknięcie cyklu, odcięcie możliwości i rozpoczynanie od nowa. Karma pracy w tej wibracji to konieczność samodzielnego zdążania do celu.

 

Źródło: numerologia

 

 

Pierwsza osoba 13.07.1986

Druga osoba 21.03.1982

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35/44

Druda osoba: 8/26/44

Suma drug życia:7/16/25/34/43/52/61/70/79/88

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba:

DZ: 8/17/26/35/44

1PZ: 2/11/20

CP: 4/13

 

Druga osoba:

Dz: 8/26/44

1PZ: 6/24

CP: 3/21

Związek karmiczny: TAK

 

Związek o wibracji Liczby 7

Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.

Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.

Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.

To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.

Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

7 to wibracja duchowa, dlatego związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Ponadto we wspólnej Drodze Życia macie 16 wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Źródło : tarocistka Danuta.

Oboje w drodze życia macie liczbę 26 U osób, u których występuje ta wibracja nie będzie tzw. spotkań obojętnych. Czasami tak jest, że ludzie pojawiają się w naszym życiu, przychodzą, odchodzą, o jednych pamiętamy dłużej, inni zacierają nam się w pamięci. Natomiast w wypadku wibracji 26 i osoba o tej wibracji pozostawia głęboki ślad, głęboką transformację u każdego kogo napotka na swojej drodze, dlatego że w życiu tych, na których drodze stanie jest po prostu niezbędna do tego, żeby rozpoczął się jakiś proces transformacji u nich.

Jednocześnie jest tak, że mając tę wibrację każdy napotkany człowiek przychodzi do naszego życia w ściśle określonym celu, coś zamanifestuje.

Osoba posiadająca tę wibrację karmiczną, w momencie kiedy wkracza w życie innego człowieka nie pozostawia już tego życia takim, jakie było, nie pozostawia już sfery emocjonalnej takiej, jaka była.

To jest coś na kształt być może takiego rozsadzenia od środka i pokazanie mu nowych możliwości.

Źródło: numerologia

Edytowane przez ewela5445
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...