Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje


keity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio śnił mi się bardzo dziwny sen.

Byłam razem z mamą w piekarni chyba chcieliśmy kupić chleb, w pewnej chwili do kolejki (ktora byla bardzo dluga) wepchala sie kobieta mowila ze ona tylko kupuje gazete jak się pozniej okazalo kupowala jeszcze inne rzeczy , bardzo mnie to zdenerwowalo i zaczelam na nia krzyczec (to bylo dziwne bo krzyklam na nia bardzo glosno tak ze az sama sie wystraszylam ) zazwyczaj jestem osoba spokojna i nie reaguje tak gwaltowanie.

 

Czy ten sen ma jakies wieksze znaczenie ?? Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Keity:oczko: słuchaj wydaje mi się,że sen ten mógł być odzwierciedleniem Twych codziennych uczuć ,emocji i pragnień. Czasami chcesz przezwyciężyć swą nieśmiałość i przysłowiowo tupnąć nogą ,powiedzieć dość i potrafić przeciwstawić się temu co nie podoba Ci się w zachowaniu innych...ale niestety Twoje ciche, wstydliwe usposobienie Cię w tym stopuje i ogranicza... Sen ten nie ma jakiegoś szczególnego znaczenia.. Po prostu tylko w śnie masz szanse tak naprawdę się postawić, podnieść głos i przełamać wewnętrzną blokadę nieśmiałości... Bo tak na prawdę marzysz by być silną, odważną, pozbawioną wstydu i niezważającą na to co pomyślą inni dziewczyną.POWODZENIA!!!!!! i zapraszam do mnie!!!:nerwus:i po wkurzaj się czasem bo to bardzo zdrowo sobie pokrzyczeć a nie chować wszystko w serduszku, złe emocje zawsze powracają do nas z podwójną siłą!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...