Jump to content
ksena999

Do Maddie!!

Recommended Posts

ksena999

Proszę o postawienie numerologi , ja Ewa ur, 22.05. 1962 , partner Janusz ur 20 .05.1969 , Od ponad 2 lat złe relacje , życie pod jednym dachem ale osobno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

Dziękuję za założenie tego wątku :) tak jak obiecałam, będę odpowiadać pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia.

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

Witam,

 

Przepraszam, że tyle trzeba było czekać... Ale naprawdę nie miałam wczesniej jak odpisać.

 

Związkiem karmicznym nie jesteście, wibracjami toksycznymi wobec siebie również nie (Ty jesteś z Drogi Życia 9/27, a Pan 5/14/23). Jednak faktycznie, występuje tutaj brak akceptacji, współczucia dla partnera, związek urzędowy.

 

Pan jest teraz w trudnym okresie dla związków: w Cyklu Produktywnym o wibracji 2 i 3 Punkcie Zwrotnym o wibracji 7/16 - 16 to karma miłości. Taka kombinacja to rozczarowania, ryzyko rozejścia się partnerów. 16 mówi o związkach na odległość, czyli że np. Ty albo Twój partner duzo podrózujecie, rzadko bywacie w domu, mijacie się, nie poświęcacie sobie dużo czasu, oddalacie się od siebie. Ty jesteś w CP o wibracji 4/22 i 4 Punkcie Zwrotnym o wibracji 5/14 - a więc bardzo mozliwe podróże związane z pracą zawodową . 22 to poza tym to liczba mistrzowska, a więc jeśli pozytywnie wykorzystać energię tego okresu, możesz osiągnąć wiele - jednak poprzeczka będzie też ustawiona nieco wyżej. 22 to mistrzowski budowniczy, który lubi przetwarzać ideały w konkretne formy dla dobra wszystkich. Jest menadżerem lub kierownikiem - praktycznym i uniwersalnym. Lubi wszystkich ludzi, dobrze czuje się w grupie, zwł. wtedy, gdy pracuje dla szczytnych celów.

14 to karma wolności, znak, że będziesz musiała nauczyć się granic wolności innych, szanować ich decyzje, być w stanie pozowlić im odejść. Mogą też pojawić się problemy z równowagą wewnętrzną - co również rzutuje na związek. W połączeniu z 4/22 to również moga być rozczarowania uczuciowe.

 

Pan ma w wyzwaniu głównym wibrację 2, czyli problemy w życiu prywatnym, uczuciowym... Powinien nauczyć się współpracy w związku, harmonii, dialogu, słuchania... Więc będzie spotykać na swojej drodze takie osoby/ partnerów, które mu w tym pomogą.

 

Więc podsumowując, oboje raczej będziecie dążyć w dwie różne strony. Powinniście zastanowić się, co dalej, w którą stronę zmierzacie, co możecie zmienić.Przyjrzyjcie się wspólnie przeszłości, zrewidujcie sowje punkty widzenia na Wasz związek. Co chielibyście zmienić... Jeśli zostawicie sprawy swojemu biegowi, to może dojść do sytuacji, w której obok życia obok siebie, będziecie związkiem na odległość, a to na pewno nie pomoże. To, czy będziecie razem, zależy od Was - tylko od Was. Musicie jednak wiele wspólnie przemyśleć.

 

Pytałaś się mnie też o zdrowie. Patrząc na Twpje wyzwanie główne (3), to wrażliwe organy u Ciebie to wątroba i/lub gardło. Czyli należy uważać na stany zapalne woreczka żółciowego i wątroby, niedoczynność lub nadczynność tarczycy, niewydolność układu krążenia - podaję wszystko od razu, tak na wszelki wypadek, co nie znaczy, że akurat w tak ostrej postaci musi to wszystko przebiegać.

 

Pozdrawiam,

Maddie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88
Jeśli można to jeszcze jedna , za co niezmiernie dziękuję , ----- czy może ktoś sie pojawi , jakaś podróż? zmiana zamieszkania , z tego co wiem partner stara się o zmianę mieszkania?

 

Tak jak napisałam powyżej podróż jest możliwa. Czy pojawi sie ktoś inny - numerologia nie odpowiada na takie pytania. Biorąc pod uwagę, że jesteś teraz w Punkcie Zwrotnym o wibracji 5, jest to możliwe - to ruch, zmiany. Karty dałyby dokładną odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ksena999

Chcę dodać ze zgadza sie wszystko w 1000% , duze dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88
Chcę dodać ze zgadza sie wszystko w 1000% , duze dzięki.

 

Ciesze sie, że mogłam pomóc. :) Na forum można też poprosić o wróżbę - karty pokazują wszystko na bieżąco, numerologia to tło naszego zycia, jego ramy, poszczególne okresy, nasze wyzwania... Każdy z nas ma wolną wolę, prawo do decyzji - każdy z nas kształtuje swoje życie, w każdej chwili można zmienić bieg wydarzeń. Dużo ludzi myśli, że w numeorlogii jest coś odgórnie zapisanie - wręcz przeciwnie. Numerologia pokazuje ramy naszego życia, w których możemy odkonowayć zmain, wiedząc na co mamy uważać, co rozwijać itp. Karty z kolei pokazują jaka jest najbardziej prawdopodobna opcja, która nas spotka - ale ją też można zmienić, zmieniając siebie. Cały czas tworzymy swoje życia na nowo. Więc to, czy spotkasz kogos nowego, zalezy od Ciebie. Tarot np. opisałby taką możliwosć dokładniej i udzielił wskazówek. Polecam ksiązkę "Potęga podświadomości" Josepha Murphiego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...