Skocz do zawartości

Wesele zmarła babcia brudny nóż kupno auta Proszę zinterpretować:)


Sansiro

Rekomendowane odpowiedzi

Sansiro,

 

Siedziałem przy stole weselnym

 

Obraz ten wskazuje na Twoją bierność w obecnej sytuacji.

Problem dotyczy sfery Twojego życia zewnętrznego, znajomych, rodziny i wskazuje na konieczność pogodzenia pewnych przeciwieństw.

Postać Twojej babci oraz uczucie pragnienia wskazuje na potrzebę uporządkowania tej przykrej sytuacji, potrzebę dobrych relacji z innymi ludźmi. Jest to kwestia sumienia i przezwyciężenia jakiejś cechy charakteru.

 

Pojawiająca się szklanka wskazuje na konieczność wypracowania przez Ciebie jasnych osądów.

Osiągnięciu przez Ciebie lepszego zrozumienia siebie i innych ludzi przeszkadza proces autodestrukcji emocjonalnej, który powinien zostać jak najszybciej przerwany i zamieniony w proces myślenia, trzeźwego i wrażliwego rozumowania. Bez tego nie będziesz zdolny do wyciągnięcia praktycznych wniosków.

 

Dużą przeszkodą jest też udawana ignorancja, zmyślona nieświadomość, nie przyznawanie się przed samym sobą do istnienia pewnych aspektów, za które czujesz się odpowiedzialny.

 

Kupujesz samochód - wkrótce zmieni się Twoja postawa życiowa względem innych osób. Będzie to pozytywny zwrot, ale będzie następował powoli, etapami, gdyż unikasz podejmowania decyzji.

 

Niestety nie znam Ciebie, nie mogę więc napisać nic bardziej konkretnego. Jeżeli możesz umieszczaj w opisach swoich snów więcej szczegółów. Niektóre z nich mogą być bardzo istotne i z pewnością ułatwią interpretację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansiro,

 

 

 

Obraz ten wskazuje na Twoją bierność w obecnej sytuacji.

Problem dotyczy sfery Twojego życia zewnętrznego, znajomych, rodziny i wskazuje na konieczność pogodzenia pewnych przeciwieństw.

Postać Twojej babci oraz uczucie pragnienia wskazuje na potrzebę uporządkowania tej przykrej sytuacji, potrzebę dobrych relacji z innymi ludźmi. Jest to kwestia sumienia i przezwyciężenia jakiejś cechy charakteru.

 

Pojawiająca się szklanka wskazuje na konieczność wypracowania przez Ciebie jasnych osądów.

Osiągnięciu przez Ciebie lepszego zrozumienia siebie i innych ludzi przeszkadza proces autodestrukcji emocjonalnej, który powinien zostać jak najszybciej przerwany i zamieniony w proces myślenia, trzeźwego i wrażliwego rozumowania. Bez tego nie będziesz zdolny do wyciągnięcia praktycznych wniosków.

 

Dużą przeszkodą jest też udawana ignorancja, zmyślona nieświadomość, nie przyznawanie się przed samym sobą do istnienia pewnych aspektów, za które czujesz się odpowiedzialny.

 

Kupujesz samochód - wkrótce zmieni się Twoja postawa życiowa względem innych osób. Będzie to pozytywny zwrot, ale będzie następował powoli, etapami, gdyż unikasz podejmowania decyzji.

 

Niestety nie znam Ciebie, nie mogę więc napisać nic bardziej konkretnego. Jeżeli możesz umieszczaj w opisach swoich snów więcej szczegółów. Niektóre z nich mogą być bardzo istotne i z pewnością ułatwią interpretację.

 

Pozdrawiam

 

Dzisiaj mialem sen ze matka mojej dziewczyny masowała mi stopy lezalem w lozku zinterpetuj prosze wieczorem podziękowanie wystawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sen wskazuje na to, że poprzez Twoją podświadomość wyraża się Twoje pragnienie zachowania własnej niezależności. Walka z uczuciowym szantażem.

Obecnie wybierasz bierną uprzejmość, zamiast reagować odpowiednio do sytuacji.

To co odczuwałeś podczas masażu jest inwersją/odwrotnością Twoich prawdziwych odczuć.

Została zaatakowana Twoja wrażliwość i stabilność. Brak Ci teraz zdolności do samodzielnego podjęcia decyzji w sferze emocjonalnej związanej z osobą z Twojego otoczenia.

Tyle ze snu.

 

Mam wrażenie, że chcesz się uwolnić od nadmiernego wpływu Twojej dziewczyny, który wywołuje u Ciebie uczucie odrzucenia, bycia niepotrzebnym.

Nie wiem jak jest na prawdę, ale jeśli mam rację, to uciekanie od rzeczywistości i udawanie, że jest ok. nie doprowadzi od niczego dobrego. Będziesz się zapętlał coraz bardziej. Rozwiązaniem jest uprzejma szczerość. Trzeba sytuację wyjaśnić i nazwać rzeczy po imieniu.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...