Jump to content

Kamień Aborygenów-burzowe jajo


waga10
 Share

Recommended Posts

Witam Jestem tu nowa i szukam informacji na temat tych kamieni Czy ktoś z Was takowy posiada i mógłby z własnych doświadczeń coś na ten temat powiedzieć?

 

To informacja którą można znaleź w internecie na temat kamienia:KAMIEŃ ABORYGENÓW

 

– THUNDER EGG ( JAJO GRZMOTU )

 

 

WYSTĘPUJE W AUSTRALII I W MEKSYKU. MOŻNA GO ZNALEŹĆ W ŻYŁACH WULKANICZNYCH. ZBUDOWANY Z AGATU LUB RYOLITU A MIEJSCA „SKLEJENIA” TO ŻYŁY KWARCU LUB OPALU. MA KOLOR BRUNATNY, CZASEM KAWOWY LUB ŻÓŁTY. PO PRZEKROJENIU - WEWNĄTRZ UKAZUJE SIĘ PIĘCIORAMIENNA GWIAZDA Z KWARCU LUB OPALU – ŹRÓDŁO MOCY KAMIENIA.

UŻYWANY BYŁ PRZEZ ABORYGENÓW JAKO ŁĄCZĄCY PODCZAS TRANSU Z DUCHAMI PRZODKÓW I BÓSTWAMI, TAKŻE JAKO AMULET SPEŁNIAJĄCY ŻYCZENIA. DZIAŁA BARDZO SILNIE NA CZAKRĘ SERCA I CZAKRĘ GARDŁA, OCZYSZCZAJĄC I DODAJĄC ENERGII. SYNCHRONIZUJE PRACĘ PÓŁKUL MÓZGOWYCH. SPROWADZA SPOKÓJ, WYCISZA I USPOKAJA PRACĘ SERCA. UŁATWIA POROZUMIENIE I ZROZUMIENIE INNYCH LUDZI, AKCEPTACJĘ TAKICH , JAKIMI SĄ. DAJE ŁATWOŚĆ WYMOWY I ODWAGĘ. WZMACNIA WIARĘ WE WŁASNE SIŁY. POLECANY OSOBOM SZUKAJĄCYM SWOJEGO MIEJSCA W ŻYCIU. NIEZDECYDOWANYM UŁATWIA START WŁASNĄ DROGĄ ŻYCIOWĄ. UŁATWIA TAKŻE „ PRZEPRACOWANIE” BOLESNYCH WSPOMNIEŃ Z PRZESZŁOŚCI. POMAGA W ODSZUKANIU I PRZYCIĄGNIECIU DO SIEBIE „ DRUGIEJ POŁÓWKI JABŁKA” – NAJLEPSZEGO DLA NAS PARTNERA ŻYCIOWEGO.

TO WSPANIAŁY KAMIEŃ DO MEDYTACJI. W JEJ TRAKCIE MOŻE UKAZYWAĆ NAJLEPSZĄ DROGĘ DO OSIĄGNIĘCIA CELU. JEŚLI GO POPROSIMY O POMOC I DAMY MU SIĘ PROWADZIĆ TO PRZYCIĄGA DO NAS ŻYCZLIWYCH LUDZI, POMAGAJĄCYCH W REALIZACJI CELÓW, I CO NAJWAŻNIEJSZE – SYTUACJE I OSOBY POMOCNE W NASZY DUCHOWYM ROZWOJU.

KAMIEŃ ABORYGENÓW JEST KAMIENIEM OSOBISTYM. TO ZNACZY POWINIEN BYĆ DOTYKANY TYLKO PRZEZ JEDNĄ OSOBĘ I NAJCZĘŚCIEJ JAK TO MOŻLIWE W ZASIĘGU AURY TEJ OSOBY.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...