Skocz do zawartości

Welon Mai - KatiJo


KatiJo

Rekomendowane odpowiedzi

S - XIII Śmierć - nie pierwszy raz ją mam, przeszłam okropne traumatyczne rzeczy i dogłębną transformację

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu.

1 - Giermek Monet; 2 - IX Pustelnik; 3 - As Mieczy

Uczyłam się zdobywać pieniądze, ale się chyba nie douczyłam (tak sobie dopowiadam, bo z materią to ja mam problem), samotna byłam taka, pewnie zamiast zarabiać w kontemplacji się zagłębiałam i odcinałam od ludzi i spraw doczesnych. Albo też umarłam wcześnie i nie zdążyłam czegoś przerobić...

4 - zobowiązania w sferze materii - 6 buław, XXII Głupiec

No chyba tak jak wyżej - nie przerobiłam, za wcześnie fetowałam zwycięstwo, teraz muszę dorosnąć i odpowiedzialna być.

5 - zobowiązania w sferze uczuć - 10 buław, XV

Uczucia ciężarem dla mnie były, wolałam diabelskie żądze? Uwiodłam kogoś, hmm... Nie bardzo to rozumiem w kontekście zobowiązań...

6 - zobowiązania w sferze duchowej - 7 Mieczy, Cesarzowa

Mogłam stać się Cesarzową, ale uciekłam zanim się rozwinęłam... Chyba wciąż wraca ta przedwczesna śmierć...

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

7 - Król kielichów; 8 - XVIII Księżyc; 9 - 9 kielichów; 10 - 9 buław; 11 - X Koło

Pomocna mam być dla ludzi i cieszyć się tym (Król kielichów to między innymi terapeuta, do tego Księżyc - pomagać im wróżąc?)

Wytrzymać, bronić niezłomnie własnej drogi i własnego zdania, silną być... A Koło to ogólnie karma, czyli albo zwrot pozytywny, albo i tak w tym wcieleniu nie uda mi się wszystkiego odrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S - koniecznosc doglebnej zmiany lub doslownie nagla smierc

1,2, 3- faktycznie nie bylas praktyczna, Twoje dzialania nie mialy efektu, wycofalas sie we wlasny swiat/ z zycia realnego; moze popelnilas samobojstwo albo ktos Cie zabil w tej samotni?

4 - masz dlug karmiczny osiagniecia bezwysilkowego zwyciestwa w sferze materialnej

5 - nie wzielas na siebie odpowiedzialnosci za uczuicia/ rodzine

6- dzialac czysto, etycznie i w zasadzie raczej powstzymac sie od dzialania duchowego na korzysc...zakotwiczenia w materii i kobiecosci; chyba mialas przegiecie w tym Pustelniku

7, 8, 9, 10 - zdac sie na los, odpuscic kontrole, zaglebic sie w mroczna strone wlasnej osobowosci - ksiezyc to takie wtajemniczenie przez iluzje, a dodatkowo masz 7 kielichow; korzystac z przyjemnosci zyciowych, luksusu (Cesarzowa wzmacnia, a Pustelnik wskazuje na asceze, samoumartwianie sie byc moze; 9 bulaw to konsekwencja, stawianie granic, obrona wlasnego stanowiska; mam wrazenie, ze sie poswiecilas jakiejs ideii, wyrzekajac sie ziemskiego zycia - jego uciech i obowiazkow;

Edytowane przez solweig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Że też nie widziałam tego rozkładu wcześniej :D

 

S - XIII Śmierć - wiele Twoja dusza przeszła wcieleń, tym samym zebrała wiele doświadczeń, które mogą mieć przejawy w obecnym życiu

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu.

1 - Giermek Monet; 2 - IX Pustelnik; 3 - As Mieczy

W obecnym życiu uczysz się osiągać stabilizację materialną, poczucie niezależności, zaradności, sumienności, ale głównie przebija się Twoja mądrość duchowa, którą w to wcielenie wnosisz. Wielka mądrość, jasność umysłu i widzenie tego co dla innych ukryte, przeniosłaś umiejętność widzenia światełka w tunelu, kiedy wokół Ciebie panuje mrok, gdyż wiesz jaką drogą należy podążać, tą pomocą możesz służyć innym również i w zasadzie już to robisz :) W tym wszystkim dużą inteligencję jeszcze posiadasz, potrafisz umiejętnie i szybko podejmować słuszne decyzje co daje już całkowitą pełnie :))

 

4 - zobowiązania w sferze materii - 6 buław, XXII Głupiec

Twoim zobowiązaniem jest walczyć o siebie, o swój byt, bez lęku i obaw. Powinnaś wiedzieć, że dasz radę i przeć w nowe, nieznane rejony, co będzie się udawało z sukcesem bo Ty wiesz jak czynić nawet gdy jest gorzej :)

 

5 - zobowiązania w sferze uczuć - 10 buław, XV Diabeł

Tu znaczne zobowiązania, jakieś trudności z poprzedniego wcielenia, które rzutują nadal na tą sferę życia i stanowią balast emocjonalny, z którym chyba powinnaś się zmierzyć poprzez uzyskanie świadomości i działanie zdecydowane w tym kierunku, jeśli nie w tym życiu to w następnym.

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej - 7 Mieczy, Cesarzowa

hm również jakieś zaszłości, które miały negatywny na Ciebie wpływ, choć tu wydaje mi się, że już zostało wszystko przepracowane i osiągłaś równowagę :)

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

7 - Król kielichów; 8 - XVIII Księżyc; 9 - 9 kielichów; 10 - 9 buław; 11 - X Koło

Starać sie otwierać emocjonalnie na uczucia, miłość, nie obawiać się niepewnego, ale dawać sobie szanse i cieszyć się z małych rzeczy, wyjścia w towarzyskie miłego Pana do kina, teatru, na spacer jak lubisz, dzięki temu małymi kroczkami doszłabyś na tym polu do równowagi, większej ufności, wiary co wpłynęłoby bardzo korzystnie, jednak nadal mogłaby się pojawiać ostrożność, czasem może wycofanie, ale udałoby się troszke odpracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S - XIII Śmierć - nie pierwszy raz ją mam, przeszłam okropne traumatyczne rzeczy i dogłębną transformację

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu.

1 - Giermek Monet; 2 - IX Pustelnik; 3 - As Mieczy

Mnie sie wydaje, że jednak nie umarłaś młodo, tylko hmm w trakcie czegoś, poszłaś po rozum do głowy i miałaś już gotowy plan, wszystko sobie obmyśliłaś, ale nagle zostało to wszystko przerwane, jednym cięciem... to mógł być zawał, albo coś nagłego, przypadkowego... albo samobójstwo... chciałaś pracowac nad sobą i byłaś na drodze do samopoznania, kojarzy mi się to z filozofią tutaj wszystko, dużo czytania, zamykania się w sobie i chłonięcia świata...

4 - zobowiązania w sferze materii - 6 buław, XXII Głupiec

wydaje mi się, że mogłaś być egoistyczna i nie zauważać dobrych rzeczy wokół, nie doceniać...

5 - zobowiązania w sferze uczuć - 10 buław, XV Diabeł

nauczyć się kontrolowac swoje żądze i żyć ze sobą... nie poradziłaś sobie ze swoimi emocjami, wybrałaś zatracenie się, śmierć, złą drogę... cały czas mi sie wydaje tak poza wszystkim, że byłaś mężczyzną

6 - zobowiązania w sferze duchowej - 7 Mieczy, Cesarzowa

niee wiem... bardziej tu widzę, jakbyś miała odrobić jakiś konflikt z matką, albo z własną płciowością, cięzko mi powiedzieć

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

7 - Król kielichów; 8 - XVIII Księżyc; 9 - 9 kielichów; 10 - 9 buław; 11 - X Koło

moim zdaniem byłaś strasznym smutem... smutem, któremu nikt nie pomógł, albo nie chciał nikogo słuchać, bo wiedział lepiej, teraz Ty masz dawać oparcie i udzielac pomocy potrzebującym, bo doskonale ich zrozumiesz... samoakceptacja jeszcze i emocje na dystans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S - XIII Śmierć – masz coś zmienić, coś zrozumieć i się przetransformować, a tym samym odrodzić z nową siłą

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu.

1 - Giermek Monet; 2 - IX Pustelnik; 3 - As Mieczy suma cesarz, pomiędzy kartami cesarzowa i koło (cesarzowa i koło dają śmierć, czyli twój sygnifikator) - byłaś zielarką, uzdrawiałaś ludzi, ale odcinałaś się od ludzi, wolałaś być sama ze sobą i swoją wiedzą, nie chciałaś zmieniać swej sytuacji i zakładać rodziny.

4 - zobowiązania w sferze materii - 6 buław, XXII Głupiec suma kochankowie- w sferze materii musisz znaleźć swoją drugą połówkę

5 - zobowiązania w sferze uczuć - 10 buław, XV diabeł suma cesarzowa( patrz punkt 1)- no właśnie i założyć rodzinę, w której pojawią się dzieci

6 - zobowiązania w sferze duchowej - 7 Mieczy, Cesarzowa- suma koło( patrz punkt 1)- dąż do założenia rodziny

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

1.Król kielichów.........Księżyc........9 kielichów.........9 buław........Koło........suma mag

2..................rydwan.............diabeł..............kochankowie.......słońce...moc

3.............................głupiec............świat....................cesarzowa.......spraw

4.......................................świat...............kapłanka...........moc

5..............................................mag........................śmierć

6...................................................umiarkowanie...............

1. Pomimo swoich lęków i obaw oraz pozornego cieszenia się singielstwem masz zmienić to, masz zmienić swoje podejście do związków ( jakie ono jest- sama wiesz)

2. ta zmiana pozwoli Ci cieszyć się swoją kobiecością i dokonasz dzięki temu dobrego wyboru drogi

3. zaczniesz od początku, z bagażem zebranych wiadomości i doświadczeń, otwierając się na partnera zostaniesz żoną i zaczniesz wypełniać karmę

4. Uzyskasz harmonię, pomiędzy duchowością a materialnością, co da Ci pełnię sił

5. Przetransformujesz się dzięki swej sile

6. Wypełnisz karmę i odzyskasz spokój i równowagę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iw - dziękuję :)

Mam już jedno dziecię, więcej nie chcę;) Partnera też, co prawda nie męża oficjalnego, ale tego chyba też już drugi raz nie chcę:)

 

Skoro ich masz już, to znaczy, że kroczysz dobrą drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

S - XIII Śmierć – Przez wiele wcieleń przeszłaś dogłębną transformację, przemiany, dość odbijające się na duszy doświadczenia, rozwijała się w sposób, który wymagał przechodzenia przez różne życiowe zakręty, zmiany, traumy, straty, jednak tylko dzięki tej transformacji, mogła się rozwijać i realizować.

 

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu.

1 - Giermek Monet; 2 - IX Pustelnik; 3 - As Mieczy

To oderwanie od materii było czymś co charakteryzowało Twoją, egzystencję kiedyś, miałaś dużą wiedzę, którą zdobywałaś we własnym zakresie oraz mądrość, jednak żyłaś tak jakby zamknięta we własnym świecie, oderwana od spraw przyziemnych. Z jednej strony stabilizacja materialna jest czymś co jest niezbędne, żeby się realizować w świecie ducha, ponieważ daje taką pewność, że masz oparcie w materii, stały grunt pod nogami i nie stracisz kontaktu z „ziemią”. Z drugiej strony jest taka potrzeba wewnętrznego rozwoju, zgłębiania wiedzy tajemnej i to też wydaje się być kluczowe, bo rozwijasz się przez to. Mądrość życiowa pozwala pogodzić jedno z drugim, na tyle masz zapewnioną stabilizację, aby poświęcić też część swojego czasu na rozwój. Służysz swoją mądrością innym, wskazujesz właściwą drogę, pomagasz i przez to się realizujesz. I to jest właśnie droga którą teraz realizujesz, po pierwsze uczenie się osiągania stabilizacji materialnej aby móc realizować się sferze duchowej i korzystać z wrodzonej mądrości której Ci nie brakuje.

 

4 - zobowiązania w sferze materii - 6 buław, XXII Głupiec

W sferze materialnej powodziło Ci się nad wyraz dobrze, jednak pewne nieprzemyślane i lekkomyślne zachowania sprawiały, pewne kłopoty. To zostało przeniesione również na teraźniejsze wcielenie, dlatego być może pojawiają się takie drobne kłopoty z materią.

 

5 - zobowiązania w sferze uczuć - 10 buław, XV Diabeł

Zobowiązaniem wcześniejszym było poczucie posiadania partnera na własność. Powodowało to pewne poczucie przytłoczenia, ówczesny partner mógł czuć się w pewien sposób przywiązany, przytłoczony związkiem. Powoduje to dość duże zobowiązania emocjonalne i duchowe teraz, do przerobienia w tym oraz w następnych wcieleniach.

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej - 7 Mieczy, Cesarzowa

troszkę nieciekawych wpływów, jednak myślę, że zostały już przerobione, dąż do tego aby rozwijać swoją empatię, realizuj się poprzez pomaganie innym ludziom.

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

7 - Król kielichów; 8 - XVIII Księżyc; 9 - 9 kielichów; 10 - 9 buław; 11 - X Koło

Pracuj nad swoją empatią, pomagaj innym, staraj się realizować w dziedzinie uczuć, otwieraj się emocjonalnie na innych ludzi, nie zamykaj się na innych, właśnie poprzez kontakt z innymi się rozwijasz. Zgłębiaj wiedzę tajemną, medytuj, skup się na swoich snach, staraj się zrozumieć co chce Ci przekazać podświadomość, zwróć uwagę na przeczucia, wszystkie te rzeczy wskażą Ci drogę. Większość swoich ograniczeń będziesz miała okazję odrobić w tym wcieleniu lecz nie wszystkie, ale bardzo dużo i tylko niewiele pozostanie do odrobienia w następnym. Jednak wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S - XIII Śmierć

dojrzała dusza, która wiele już przeszła, rozwijałaś się pomimo trudności, zakrętów, umiałaś to pokonywać

 

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu.

1 - Giermek Monet; 2 - IX Pustelnik; 3 - As Mieczy

teraz korzystasz z wiedzy i doświadczenia (tzw. mądrości życiowej), która została wyniesiona z poprzednich wcieleń, zdobyta przez Ciebie, ale także wydaje mi się, że był przy Tobie wtedy przewodnik, jakaś dobra duszą, która Cię uczyła

tylko ten as mi tu nie pasuje, tak jakbyś nie mogła czegoś znieść i przerwała swoje życie w pewnym momencie... nie wiem...

 

4 - zobowiązania w sferze materii - 6 buław, XXII Głupiec

wydaje mi się, że w tym życiu powinnaś cieszyć się z tego co masz, niekiedy pewne rzeczy przychodzą do Ciebie fartem ot pojawia się okazja, Ty podejmujesz wyzwanie i w rezultacie jest fajnie, bo pomimo trudności udało się coś osiągnąć :)

 

5 - zobowiązania w sferze uczuć - 10 buław, XV Diabeł

wiele do przepracowania i to niekiedy bardzo trudnych relacji, które niestety potrafią zabrać całą chęć do czegokolwiek i uwiązują na długo

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej - 7 Mieczy, Cesarzowa

dalszy rozwój, odkrywanie potencjału kobiety w każdej dziedzinie życia, jak żona, matka i świetna kochanka ;)

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

7 - Król kielichów; 8 - XVIII Księżyc; 9 - 9 kielichów; 10 - 9 buław; 11 - X Koło

tu mężczyzna może być pomocny poprzez przechodzenie przez drogą zobowiązań, może mieć on wpływa na Twój rozwój duchowy, jak i uczuciowy

ktoś z przeznaczenia, kto wraca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...