Jump to content
majowa19

Prośba o interpretacje do Maddie

Recommended Posts

majowa19

Maddie,

Zwracam sie do Ciebie z goraco prosba o interpretacje mojego zwiazku. Ja jestem numeroligiczna 11(2/11) a moj partner 9(9/27)

Nasze daty urodzin-ja-19 maj 1976 on 17 styczen 1971.

Czy ten zwiazek ma szanse przetrwac??Oboje jestesmy po przejsciach.... jakie sa nasze szanse bedac razem?

Slicznie dziekuje z gory za pomoc i poswiecony czas.

Pozdrawiam!

 

Kaska

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

Witam :)

 

Szanse są zawsze, Kasiu. Chodzi o to, jakie są oczekiwania partnerów. Jesteście niestety dla siebie wibracjami toksycznymi i związkiem karmicznym o wibracji 11 - to trudne związki, co nie znaczy, że nie możliwe. Mówi ona o głebokich zwiazkach uczuciowych, emocjonalnych, ale niestety nie jest to dobra wibracja dla zwiazków partnerskich... Wskazuje, ze jest to trudna relacja karmiczna, ponieważ 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem...

 

Wydaje mi się, że Panu nie jest spieszno do załozenia rodziny, jego głównym wyzwaniem życiowym jest lekcja odpowiedzilaności. 27 to wibracja osób, które angażują się w działalność społeczną, chcą pomagać innym, ich problemy stawiają na pierwszym miejscu, zaś swoje zawsze na drugim. Możliwe są tutaj kontakty międzynarodowe, podróżowanie… Tacy ludzie czasami wydawają się chodzącymi aniołami – ale z drugiej strony czyni ich to trudnymi we współżyciu. Ich potrzeby emocjonalne nie są dla nich priorytetem, nie łatwo też przychodzi im angażowanie się w związki. I tutaj powinni zrozumieć, że droga do rozwoju duchowego prowadzi także poprzez związki, poprzez pracę nad miłością do drugiej osoby, bez tego nie będą oni kompletni.

Dla Ciebie jako 2/11 związki są bardzo ważne, realizujesz się w nich, jesteś też w okresie, któwym zaczynasz myśleć o włąsnej rodzinie, więc tutaj może powstawać rozdźwięk.

 

Mogę powiedzieć tylko tyle, że związek do naprostrzych należeć nie będzie - ale czy będziecie razem, tego nie wiem. Trzeba pamietac, ze numerologia nie przesadza, wskazuje, uprzedza, zwraca uwagę... Decyzja zawsze nalezy do nas.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...