Jump to content

Opiekunem Byka jest Asmodel


majowa19
 Share

Recommended Posts

To anioł cierpliwej pracy i zysków, jakie ona przynosi.

Dlatego opiekuje się znakiem Byka, bo urodzeni pod nim są wytrwali i starają się niczego w życiu nie zmarnować. Byki ostrożnie inwestują, zastanawiają się nad każdym swoim krokiem. Nie lubią ryzyka, trzymają się z dala od hazardu. Asmodel pomaga w sprawach finansowych, inwestycjach i kłopotach związanych z naszą materialną egzystencją. Nie znosi marnotrawstwa, pogardza oszustami i tymi, którzy łamią prawo. Dlatego też zwany jest przez kabalistów aniołem sprawiedliwej kary. Zodiakalnym Bykom pomaga odróżnić to o co trzeba się starać, od rzeczy, które nie są warte zaangażowania. Kieruje ich uwagę na właściwe sprawy, a jednocześnie wygania z serc zazdrość i chciwość, które dla Byków mogą być wielkim zagrożeniem. Jego władza przypada na wczesną wiosnę. Gdy zodiakalne Byki czują, że w ich życiu zapanowała stagnacja i nuda, pojawia się Asmodel i pokazuje im na nowo piękno otaczającego je świata.

 

Jak rozpoznać Asmodela? Jego szaty są w kolorze złotym, a skrzydła mienią się niczym szlachetne kamienie. Asmodel lubi przyglądać się naszej codziennej pracy, dba, aby nikt nas nie oszukał i by zarobione pieniądze rzeczywiście do nas trafiły. Pociesza tych, którzy wszystko stracili, i sprawia, że znów wierzą w swoje siły.

 

Co mu ofiarować? Tam, gdzie pojawia się Asmodel, rozkwitają bzy i kasztany. Asmodel uwielbia ich zapach i delikatny, pastelowy kolor. Ofiaruj mu wiosną bukiet bzu w podzięce za opiekę i wsparcie, jakiego Ci udziela.

 

Co może Asmodel? To anioł sprawiedliwości i kary za krzywdy, jakich doświadczyli niewinni i słabi. Pomoże Ci gdy ktoś Cię oszukał lub skrzywdził w sprawach finansowych. Proś go o pomoc, kiedy walczysz z oszustem, bezwzględnym pracodawcą, bezdusznym urzędnikiem.

 

Kiedy wzywać Asmodela? W 2011 roku najlepszy dla Byków czas nadejdzie od czerwca. Wtedy odzyskasz siły i popatrzysz na świat z nowym optymizmem. Uda Ci się zmienić to co stało się Twoją kulą u nogi. Asmodel pomoże Ci uwolnić się od wszystkiego, co przestało sprzyjać Twojemu rozwojowi. Dlatego nie oglądaj się za siebie, tylko śmiało zaczynaj nowe przedsięwzięcia. Szukaj prawdziwej miłości, satysfakcjonującej pracy, otaczaj się mądrzejszymi od siebie. W dniach 9.10 – 1.11 bądź jednak ostrożny i proś Asmodela, aby odepchnął od Ciebie pokusę zejścia z dobrej drogi. W tym czasie ktoś może namawiać się do decyzji, które nawet jeśli wydają się ryzykowne, to nie będą dla Ciebie dobre.

 

Jak wzywać Asmodela? Piątek to dzień, którym opiekuje się Asmodel. Tego dnia tygodnia znajdź czas, aby poprosić go o to co jest potrzebne Tobie i Twoim bliskim.

Powiedz: „My, wiosenne dzieci, prosimy Cię, Asmodelu, żebyś nauczył nas rozróżniania tego, co dobre i wartościowe, od przelotnych pokus, które mamią głupców”.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...