Jump to content

Opiekunem Wagi jest Uriel


majowa19
 Share

Recommended Posts

To anioł, który dba o przestrzeganie prawa i sprawiedliwości.

Dlatego został opiekunem zodiakalnych Wag, które starają się we wszystkim zaprowadzić porządek, zgodę i harmonię. Przedstawiciele tego znaku najlepiej czują się wśród piękna, muzyki i sztuki. Każdego dnia starają się, aby w ich otoczeniu nie było barbarzyństwa i wojen. Uriel sprzyja tym zamierzeniom, bo zależy mu abyśmy się rozwijali. Według starożytnych legend to właśnie on nauczył ludzi pisma, a także wskazał, jak studiować kabałę i alchemię. Uriel uczy zodiakalne Wagi, że nie ma rzeczy niemożliwych, ale najpierw trzeba wiedzieć, czego się chce. Wagi bywają chwiejne i zmienne, a także zależne od innych tylko dlatego, że nie chcą nikogo urazić. Uriel dodaje im odwagi w wyrażaniu swoich opinii i realizowaniu własnych potrzeb. Gdy trzeba, podsuwa im odpowiednich pomocników, bo Wagom najlepiej pracuje się i żyje wespół z innymi ludźmi. Dlatego gdy czujesz się niezrozumiany, samotny, proś Uriela o wsparcie i zesłanie Ci prawdziwych przyjaciół.

 

Jak rozpoznać Uriela? Anioł ten pojawia się z promieniami słońca. Jednym z jego atrybutów jest także ognisty miecz, którym broni demonom wejścia do raju. Tym mieczem, według legend, otworzy wrota piekła, gdy nadejdzie dzień ostatecznej walki Dobra ze Złem.

 

Co mu ofiarować? Uriel jest aniołem władającym Słońcem, a więc bliskie mu są wszystkie żółte kwiaty, a także kłosy zboża. Ofiaruj mu je w podziękowaniu za naukę, jaką w życiu odebrałeś i z prośbą o spotkanie nauczycieli, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej.

 

Co może Uriel? Proś go o pomoc, gdy czujesz, że otaczają Cię niskie wibracje, zło i duchowa brzydota. Uriel ześle Ci wsparcie i rozgoni czarne chmury. To on jest aniołem sztuki i wyższej kultury, dzięki którym nasze dusze mogą wzbić się trochę wyżej.

 

Kiedy wzywać Uriela? W 2011 roku zodiakalne Wagi poczują, że muszą uporządkować swoje życie i uniezależnić się od wszystkiego, co ma na nie zły wpływ. Staniesz się bardziej pewny siebie, zdyscyplinowany i pracowity. Nabierzesz ochoty na nowe, ambitne wyzwania. I choć początki będą trudne, warto się starać! Proś Uriela, aby dodawał Ci wytrwałości, bo jej brak bywa powodem kłopotów w życiu zodiakalnych Wag. W dniach 21.04 – 14.05 dbaj o swoje zdrowie i nie daj się sprowokować do kłótni. Uriel ochroni Cię przed stratami! Najwięcej szczęścia czeka Cię w dniach 15.09 – 8.10. Z anielską pomocą góry będziesz mógł przenosić.

 

Jak wzywać Uriela? Piątek to dzień, kiedy moc Uriela jest szczególnie silna. Tego dnia tygodnia znajdź chwilę tylko dla siebie, kiedy spokojnie możesz zastanowić się i pomedytować. Powiedz: „Urielu, spraw, abym odzyskał i zachował wewnętrzną równowagę, a złe myśli i cudze intrygi nie miały do mnie dostępu. Abym ja i moi bliscy wspólnie cieszyli się radością i wzajemną miłością”.

zrodlo-astromagia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...