Skocz do zawartości

welon Mai


solweig

Rekomendowane odpowiedzi

S – sygnifikator - Wieza, niezle - sygnifikator pokazuje na koniecznosc zburzenia starego porzadku ideologicznego

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu, - Rycerz kielichow+ 3 bulawy + Krol mieczy => cesarzowa

koniecznosc racjonalnego osadu i bycia fair w temacie milosci, zwiazkow; podjecie ryzyka

4 – zobowiązania w sferze materii - Swiat - realizacja swoich celow materialnych/ finansowych na duza skale albo podroz dookola swiata;)

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle - rodzina

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bulaw - nie skonczylam czegos, mam skojrzenie z gwaltowna smiercia

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu: Krolowa pentakli+ 7 bulaw + 6 kielichow+ as bulaw - suma Sad - znowu widze koniecznosc zalozenia rodziny, as bulaw jako koniecznosc podjecia ryzyka w tym temacie lub ogole; obrona tej rodziny; Sad w sumie, jakbym uciekla od jakiejs odpowiedzialnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

S – sygnifikator - Wieża - niedawno robiłaś inny rozkład na odpracowywanie karmy i "góra" twierdziła tam, że nie wykonujesz planu, tu chyba potwierdza się ta sama wersja, nie przepracowujesz uczuć, spychasz to (podobnie jak i ja :P) albo czekasz na właściwy swój moment, czas bo póki co nie widzisz możliwości na odpracowanie

 

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu,

Rycerz kielichów+ 3 buławy + Krol mieczy => cesarzowa

no tak, uczucia się przebijają zdecydowanie, z poprzednich wcieleń otrzymałaś dużą wrażliwość uczuciową, romantyzm, delikatność i kochliwość, zdaje sie, że Twoim celem jest praca nad tymi uczuciami, by zmienić swoje podejście do uczuć, związków z mniej emocjonalnego na racjonalne, które docenia takie walory jak przyjaźń, stabilizacje i to co trwałe. Transformacja ta dałaby Ci w pewien sposób spełnienie. Z poprzednich wcieleń przejawiasz również swoją aktywność, która towarzyszyła Ci od zawsze, no i inteligencja, kiedyś byłaś mężczyzną z pozycją bardzo inteligentnym, aczkolwiek dość chłodnych, powściągliwym stąd pewnie teraz praca nad uczuciami zalecana, a i mogą być one chwiejne bo wcześniejsze wcielenie ich nie zaznały wiele?

 

4 – zobowiązania w sferze materii - Swiat

nie ma tu zobowiązań, masz same dobre wibracje pod tym kątem, pełnia możliwości w sferze materii, masz umiejętność materializowania wszelkich zamierzeń, potrafisz je wprowadzić w czyn :) Świat dosłownie stoi przed Tobą otworem :)

 

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle

no i pojawia się potrzeba przewartościowania niektórych poglądów, jakie wnosisz z poprzednich wcieleń,a które rzutują niekorzystnie na obecne wcielenie,

 

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bulaw

duchowo również coś jest, powinnaś w tym życiu sporo pracować nad sobą i rozwijać się duchowo, poszerzać poglądy (pewnie dlatego była Ci dana od rodziców spokojna egzystencja)

 

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu:

Krolowa pentakli+ 7 bulaw + 6 kielichow+ as bulaw - suma Sad

z początku osiągnąć stabilizację życiową, materialną, co bez problemu Ci przyjdzie, a potem zająć się kolejnym etapem jakim są uczucia i dążenie do spełnienia rodzinnego. Początkowo możesz bywać w ciepłych, luźniejszych związkach, związku, z czasem jednak pojawi się ktoś, przy kim sama zapragniesz rodziny :))) Będziesz sama do tego dążyć, namiętność będzie pierwsza klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daff, dziekuje Ci bardzo. Jak zwykle nie moge Ci dodac punktu, ale potem odrabiam;) Ostatni akapit to jest wlasnie to, co realizuje i podobno mam juz obsesje na tym punkcie, ale czuje, ze wlasnie to jest odpowiednia kolejnosc. No i zdecydowanie chce, zeby bylo latwo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dziwny (interesujący) rozkład... może w przypływie beznadziei zrobię sobie jutro i odkryją się przede mną oto arkana moich porażek doczesnych :lol:

 

S – sygnifikator - Wieza - ło rety... chyba potrzebujesz gruntownej przebudowy planu działania, bo idziesz nie w tę stronę co trzeba? albo dopiero teraz idziesz w tę co trzeba, po gruzach, które Ci się zawaliły w poprzednich wcieleniach?

 

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu, - Rycerz kielichow+ 3 bulawy + Krol mieczy => cesarzowa

ten Rycek to tak jakby chciał, a nie może... moim zdaniem tutaj właśnie ta racjonalizacja Cię gubi, choć ciężko powiedzieć, Rycek i IIIb dają Wieżę, a ona prowadzi do rozsądku... rozsądek góruje i nie wiem czy to takie dobre, jakbyś zawsze mimo możliwości wybierała jednak chłod i nie motrafiła rozwijać tego co Ci serce podpowiada, przez co nie jesteś spełnioną kobietą, mimo, że pozornie Mieczowy ma wszystko, jest sam sobie, poukładany i dopasowany i tak jak on chce...

 

4 – zobowiązania w sferze materii - Swiat - znalezienie swojego miejsca na ziemi, tak mi sie z tą Twoja podróżą skojarzyło i z tym, że jesteś "mieszana" ;) musisz się określić chyba

 

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle - rodzina - czy ja wiem? raczej praca nad relacjami międzyludzkimi... nad porozumieniem, bo III denarów to team i trzeba umiec sie dogadywać, żeby ten team się rozwijał, czyli nie indywidualizm a współpraca i kompromis (pies pogrzebany?)

 

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bulaw - nie skonczylam czegos, mam skojrzenie z gwaltowna smiercia - tak może być, tez mi się skojarzyło dużo do nadrobienia

 

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu: Krolowa pentakli+ 7 bulaw + 6 kielichow+ as bulaw - suma Sad - tak, masz rację... założenie rodziny, podjęcie ryzyka, a nie strachu na myśl o uziemieniu... nie walcz z tym... ale bardziej niz o męża tu o macierzyństwo idzie i to tez ta Cesarzowa niespełniona pokazała, hm... Może to jest to, czego nie było poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S – sygnifikator - Wieza, o kurczaki! potrzeba silnego przewartościowania, zburzenia starych wzorców i schematów

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu, - Rycerz kielichow+ 3 bulawy + Krol mieczy => cesarzowa

sprawy uczuciowe, które są zbyt racjonalizowane, analizowane

4 – zobowiązania w sferze materii - Swiat - realizacja własnych potrzeb, zwiedzanie świata, ciągnie Cię w nieznane lądy

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle - założyć rodzinę

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bulaw - rozwijać się, nie stać w miejscu, szukać i znaleźć

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu: Krolowa pentakli+ 7 bulaw + 6 kielichow+ as bulaw - suma Sad -

być głową rodziny, założyć rodzinę, spełniać się jako matka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S – sygnifikator – Wieza- musisz coć zmienić, diametralnie, bo nie wypełnisz karmy

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu, - Rycerz kielichow+ 3 bulawy + Krol mieczy => cesarzowa- między kartami kapłanka, wisielec, umiar- w poprzednich wcieleniach również zajmowałaś się wiedzą tajemną, ale wykorzystywałaś ją źle, krzywdziłaś ludzi swoją magią, robiłaś to dla własnych celów i korzyści, w tym wcieleniu masz to zmienić, swoją magią masz pomagać ludziom, dostrzec ich potrzeby i uczucia, nauczyć się kompromisów tych z najwyższej półki, masz oddać się innym, z radością, nie z musu...

4 – zobowiązania w sferze materii - Swiat – nie masz ich, jednak otwórz się na otaczających Cię ludzi maksymalnie, słuchaj ich, dostrzeż ich...

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle – nie poddawaj się pomimo przeszkód, jakie będziesz napotykać, traktuj je jak wyzwania, nie porażki, wyciągaj wnioski i ucz się pokory, musisz tu jeszcze wiele odkryć i się nauczyć

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bulaw – maksymalny rozwój duchowy, „miej serce i patrz w serce”- to twoja karma, która jest przenoszona z wcielenia na wcielenie, ona przysparza Ci najwięcej trudności, to ją musisz odpracować KONIECZNIE

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu:

1.Krolowa pentakli......7 bulaw .......6 kielichow........as bulaw.......suma Sad

2....................cesarzowa........mag...................gwiazda........świat...........

3.................................cesarz.............księżyc............wieża............

4..........................................głupiec.................wisielec...........

5.....................................................wisielec......................

1. Zacznij wreszcie działać, nie bądź uparta, nie oponuj wewnętrznie przed zmianami, które masz wprowadzić znając swoje poprzednie wcielenia, obudź się i świadomie dąż do tych zmian a odrodzisz się z pełną mocą

2. Otworzysz się wreszcie na to, zaczniesz odpracowywać karmę świadomie

3. Uznasz, że nie ma co upierać się przy swoim, że trzeba przyznać się do swoich słabości i niedociągnięć, choć krytyki nie znosisz, to jednak to będzie moment twoich zmian

4. zaczniesz od nowa, od początku drogi, ale zupełnie inaczej wszystko rozegrasz, niż robiłaś to do tej pory

5. Zajmie jeszcze trochę czasu, zanim do tego dojrzejesz w pełni.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S – sygnifikator - Wieza, niezle - Sol, Ty i Wieża? Wieża to doświadczona dusza, która jednak w ostatnim czasie zebrała sporo negatywnej karmy... Jakoś mi to do Cię nie pasi...

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu, - Rycerz kielichow+ 3 bulawy + Krol mieczy => cesarzowa

W tym kielichowym to się chyba kochałaś, a on Cię zranił. Na złość wyszłaś za mieczowego króla i byłaś w miarę zakotwiczona, ale nie do końca szczęśliwa.

4 – zobowiązania w sferze materii - Swiat - tu jakoby żyłaś chyba na koszt współmałżonka, teraz zaś masz sama sobie wypracować swoje zabezpieczenie. I masz ku temu wielkie możliwości.

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle - rodzina - owszem oraz zapracowanie na nią...

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bulaw - Mnie się wydaje, że zbyt intensywnie żyłaś, teraz masz się w siebie zagłębić i zwolnić.

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu: Krolowa pentakli+ 7 bulaw + 6 kielichow+ as bulaw - suma Sad

Sąd to wiara w wyższą świadomość, konieczność poddania się wyższemu przewodnictwu, nie siłowanie się z tym. Również więzy rodzinne z jednakowym finansowym zaangażowaniem partnerów, zakotwiczenie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jade czyscic karme :P Kurcze, to ja nadal intensywnie zyje;))), chociaz bardzo, ale to bardzo sie w siebie zaglebiam;)

 

zacytuje siebie z mojej int Twojego rozkładu... "świadomie dąż do tych zmian a odrodzisz się z pełną mocą"... widzę, że już działasz :) jesteśmy z Tobą :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jade czyscic karme :P Kurcze, to ja nadal intensywnie zyje;))), chociaz bardzo, ale to bardzo sie w siebie zaglebiam;)

Powodzenia, daj znać jakie wrażenia po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocialm i chyba pojde spac, ale rozwalilo mnie zdanie, ktore napisalam kilka postow powyzej "koniecznosc podjecia RYZYKA w temacie zalozenia rodziny"..., aleeee program! Dziewczyny, zrobcie sobie cwiczenie: zdefiniujcie sobie, co oznacza dla Was ryzyko. Pod odpowiedzia kryja sie traumy, leki i wadliwe programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

S – sygnifikator - Wieża -
zburzyłaś wszystko, co było Ci dane, tak od razu i z hukiem, albo z jakichś przyczyn zewnętrznych wszystko leglo w gruzach

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu, - Rycerz kielichow+ 3 bulawy + Krol mieczy => cesarzowa

uczuciowość, dużo ciepłych emocji i poszukiwanie tego właściwego, mądrego, doświadczonego faceta

4 – zobowiązania w sferze materii - Swia
t - ja powiem dosłownie ; świat stoi przed Toba otworem!

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 3 pentakle
- poszukiwanie nowych wyzwań, wytrwałość w dążeniu do budowania relacji na jakiej Ci zależy, nawet jeśli droga jest trudna

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 8 bula
w - musisz działać, rozwijac sie nadal

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu: Krolowa pentakli+ 7 bulaw + 6 kielichow+ as bulaw - suma Sad
- musisz być ciepłą, uczuciową kobieta, opiekować sie innymi, dawać dużo z siebie, generalnie karty mówią wg mnie, ze powinnaś ewidentnie patrzec sercem, nie rozumem, dawać innym nadzieję - ja bym pomyślała nad zawodem terapeuty, psychologa, czy kogoś w tym stylu
:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...