Jump to content

Proszę o interpretację :)


maciek123
 Share

Recommended Posts

Ostatnio przyśnił mi się dziwny sen, wogóle to ze coś mi sie przysniło juz było dziwne, bo dawno nic mi sie nie śniło. Pamiętam że we śnie dowiedziałem się ze za niedługo będzie koniec swiata, następnie na monitorze był drugi komunikat że coś wybuchło nad ziemia i spada na nia. Przez duze otwarte okno wleciał samochód który nie miał karoseri i był taki zardzewiały za nim coś jeszcze wleciało. Chciałem spotkac sie z pewną moja koleżanka (którą znam naprawde) i chciałem jej wyznac miłość, także próbowałem sie spotkac z inna koleżanką ale nie mogłem nie wiem dlaczego, jak o nich myslałem to widziałem je, cały czas widziałem okno i monitor, nie mogłem z nimi porozmawiac i sie obudziłem. To wszystko co pamiętam moze komus sie uda wyjaśnic o co chodziło.

Link to comment
Share on other sites

Witaj maćku123,

 

Chciałabym Cię prosić, abyś podał trochę więcej szczegółów z Twojego snu. Mogą one mieć znaczeniej przy jego interpretacji.

 

Czy pamiętasz, co widziałeś za oknem i na monitorze?

Koleżanki, o których piszesz widziałeś na monitorze?

Czy o próbach spotkania z koleżankami tylko myślałeś, czy też coś jeszcze robiłeś?

Czy coś czułeś, jakieś emocje?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie widziałem co było za oknem bo bił z niego blask, widziałem tylko jasne światło, kolezanki widziałem jak myslałem sobie żeby sie z nimi spotkać i nie widziałem ich na monitorze tylko jakby w myślach, widziałem realne sytuacje które pamiętam nie ze snu, dziwne, chciałem sie z nimi spotkac ale nie mogłem bo cos minie trzymało w pokoju w którym było tylko okno, próbowałem do nich dzwonic ale nic sie nie udawalo, nie mogłem sie z nimi skontaktować w zaden sposób. Tyle pamiętam.

Edited by maciek123
Link to comment
Share on other sites

Witaj maciek123,

 

pytałam, żeby trafniej zinterpretować Twój sen.

 

Czeka Cię jakaś zmiana, która wywołuje u Ciebie pewien stan napięcia.

Jakieś nieoczekiwane wydarzenie, którego skutkiem będzie zrozumienie, wypracownie zdania lub zmiana dotychczas posiadanego na temat kogoś, kogo znasz, a o kim nie miałeś do tej wypracowanej opinii lub Twoja opinia nie była zgodna z faktycznymi cechami charakteru tej osoby. Być może sytuacja ta będzie miała wpływ na Twoje życie uczuciowe.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sory że nie odpisałem ale ostatnio nie miałem dostępu do internetu, a co do pytania to z jedna koleżanką sie niedawno lepiej poznałem i dużo czasu z nią spędzam. Dzięki za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...