Skocz do zawartości

Prawko - ZAKOŃCZONE


Apokalipto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam teraz pomogę się i Wam wykazać i zobaczyć kto najtrafniej wypisze co pokazują karty :)

 

proszę o to pytania :D

 

1. Czy zdałam?

2. Który raz podchodziłam do egzaminu?

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną?

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :)

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..)

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy.

7. Jakie popełniłam błędy?

 

Życzę miłego rozwiązywania zagadki :D

(Rozrabiaro jeśli to czytasz to informuję iż jesteś zwolniona z odpowiedzi na pytanie 1 )

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Czy zdałam? - (Diabeł, Pustelnik, 6 kielichów) mam mieszane uczucia... albo nie zdałaś albo zdałaś ale bardzo dużo pracy w To włożyłaś tak łatwo Ci nie poszło

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? (Król monet, Sąd, umiarkowanie) obstawiam że dwa razy

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną?(Kochankowie, Głupiec, 2 buław, Mag) Ło matko! Babo chłop hehe;-) Ale raczej mężczyzn ostatcznie z tym,że mam takie wrażenie jakbyś miała dwóch innych egzaminatorów,jakaś zmiana była czy coś takiego

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) (5 monet, as buław, rydwan) szczupła osoba, wysoka, kolor włosów(księżyc) ciemne włosy

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) (królowa kielichów) z samochodem raczej nie, bardziej ze swoimi emocjami

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. (7 mieczy) nie pomagała, chyba nawet wprowadzała Cię w jeszcze większy stres

7. Jakie popełniłam błędy? ( 6 buław, rycerz mieczy 4 buław) Chyba byłaś zbyt pewna siebie, poza tym byłaś za bardzo zestresowana i może w pewnym momencie albo zapomniałaś zmienić biegi albo zrobiłaś to w zły sposób, być może też za szybko jechałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zdałam? VII buław, Rydwan, Kochankowie - wydaje mi się, że tak

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? II pucharów, IV pucharów, Paź mieczy - nie mniej niż drugi raz nie więcej niż czwarty - stawiam, że 3 raz ;)

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? II mieczy, X mieczy, Rycek mieczy - zdecydowanie facet, ale jakiś taki młody, łagodny z twarzy

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :)Paź monet, As monet, As pucharów - niziutki i okrąglutki, taki pyziolek :D pełne usta, małewesołe oczka, trochę mu się nieco wylewało po boczkach, miał na sobie jasną koszulę,może zieloną

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) V pucharów, Diabeł, Mag - na autach w ogóle się nie znam, ale stawiam, że brakowało jakieś płynu (benzyny, płynu hamulcowego coś w ten desień)

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. As buław, Słońce, Wisielec - pomagał ;) na pewno był pozytywnie do Ciebie nastawiony i miły, ale jego pomoc ograniczała się do słów typu: "tak, tak, dobrze" :)

7. Jakie popełniłam błędy? Rycek monet, VIII monet, Q buław - hmm... chyba jechałaś zbyt ostrożnie, może nie przepuściłaś kogoś z pierwszeństwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Erza Już dawno nie miałam takiego problemu strasznego z określeniem płci jak tu hihi. Zawsze coś wychodziło najwyżej źle ale się pokazywało a tu nie mogłam doszukać się płci i jeszcze takie karty jak by płeć była bliżej nie określona hehe :D Kochana a do mojego ćwiczenia zajrzeć to nie łaska? Od razu muszę Cię lekko skrzyczeć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

1. Czy zdałam? (7 buław, Koło Fortuny, Słońce) losy się ważyły widać i nie byłaś pewna wyniku, ale zdałaś ;)

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? (2 buław, Świat, Umiarkowanie) hmm zdawałaś dwa razy i albo udało Ci się za drugim, albo zdawałaś 2 razy i za trzecim się udało

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? (rycerz monet) mężczyzna

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) (6 buław, Siła, rycerz buław) osoba wysoka, postawny, ale szczupły, możliwe, że dość silna sylwetka, ciemne włosy i oczy, może mieć nieco dłuższe włosy, ale i bródkę, młody w okolicach 30-tki

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) - (Królowa kijów, as monet, 4 mieczy) Ogólnie problemów technicznych nie było, ewentualnie mógł Ci silnik zgasnąć jak chciałaś ruszyć

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. (Gwiazda, 9 mieczy, as monet) możliwe, że liczyłaś na wsparcie, miły kontakt, ale Pan była jakiś surowy, mechaniczny, wydając z siebie służbowe polecenia i ogólnie nie był zbyt wylewny

7. Jakie popełniłam błędy? (9 buław, 9 monet, 3 buław) możliwe, że zrobiłaś 3 błędy , a mogły być związane z zapominaniem by rozglądać się na boki, zerkać w lusterka przy cofaniu, może nadmierna prędkość chwilami też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madeliine

1. Czy zdałam?(4 Mieczy, 5 Kielichów, As Monet)

Bardzo stresujące dla Ciebie było to prawo jazdy, ale zdałaś :]

2. Który raz podchodziłam do egzaminu?(Kapłan, II Denarów, 8 Buław)

Był to drugi raz oczywiście szczęśliwy :]

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną?(Walet Denarów , Królowa Kielichów)

Młoda Kobieta

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :)(4 Kielichy, Królowa Mieczy, Mag)

Ciężko będzie, ale spróbuje. Wyglądała dość młodo, raczej drobna, włosy brązowe lub ciemny blond.

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..)(Świat, Cesarz, 4 Mieczy)

Wszystko było dobrze, było trochę nerwów i obaw, ale nic poważnego czy znaczącego się nie działo.

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy.(Król Kielichów, As Kielichów, 8 Kielichów)

Nie szczególnie pomagał, ale nie stresowała Cię, była dość sympatyczna jak na egzaminatora.

7. Jakie popełniłam błędy?(Kapłanka, Rycerz Pucharów, 8 Mieczy)

Na początku byłaś spokojna, a potem nie potrzebnie się zdenerwowałaś i zestresowałaś. Zbyt mała wiara we własne siły

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Jesli nie macie nic przeciwko temu, to ja tez spróbuję. To mój pierwszy raz ;-)

 

 

1. Czy zdałam? 7 Buław, Głupiec, 5 Mieczy - Zastanawiałas sie bardzo nad tym egzaminem, odniosłaś wrażenie,ze nic nie umiesz, ale zdałaś, chyba cudem ;-)

2. Który raz podchodziłam do egzaminu?Gwiazda, Pustelnik, Paź Mieczy - Tu mam problem, ale miałaś już kilka egzaminów za sobą, zaryzykuję 6?

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? Cesarzowa - kobieta

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam...
:)
Kapłanka, Śmierc, 10 Buław - Tajemnicza, atrakcyjna, małomówna, szczupła, wręcz chuda, moze lekko ;przygarbiona, jakas taka zmęczona, nie uśmiechała się, miała ciemne włosy

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) Rydwan, 6 Mieczy, Rycerz Mieczy - ruszyłas szybko do przodu, chyba za szybko sie rozpędziłas i miałąs problem z zahamowaniem, miałaś ochote uciec z samochodu, udało Ci sie jakos zażegnac problem

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy.4 Monet, 4 Mieczy 3 Miecze - nie, nie pomagała Ci, byłaś w zwiazku z tym nieco rozczarowana

7. Jakie popełniłam błędy?Cesarz, Słonce, 9 Buław - byłas za pewna siebie i swoich umiejętności, pozwalałaś moze sobie na zbyt wiele, moze za dużo kombinowałaś?

 

 

Edytowane przez Inez2503
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zdałam? Sprawiedliwosc + Swiat => Kolo, zdalas, wymeczone to bylo tzn. WRESZCIE zdalas i mialas to z glowy - takie odczucia;) ale w zasadzie fuksem troche i dlatego, ze nie bylo podstaw, zeby sie do Ciebie przyczepic

 

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? Giermek pentaki + 7 bulaw => Mag nie wiem, mam wrazenie, ze rok sie przygotowywalas, bardzo konsekwetnie, jak taran zorientowany na cel, jest w tym duzo pracy i wysilku; ewentualnie 7? wczesna jesienia sie zaczelas uczyc z mocnym postanowieniem, ze zdasz, decyzja byla przemyslana, bo masz juz samochod

 

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? 3 bulawy, 5 kielichow, 8 mieczy => Cesarz, facet

 

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :)As bulaw + 10 pentakli + Umiarkowanie => Smierc, wysoki, byc moze dosc potezny albo taki w sam raz;), zdystansowany, nieprzystepny; chyba mial okulary, ale mala wade wzroku; ma rodzine, ktora chyba wlasnie zostawil albo ona jego;) w srednim wieku

 

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) As mieczy + 4 bulawy + 10 bulaw => Diabel, problem z hamulcem recznym albo z hamulcem, mozliwe tez, ze Ci zgasl silnik, jazda plynna, jakby za duzo bodzcow na drodze, problem z biegami moze; emocje Ci skalakly od ukierunkowania na cel, przez lekkosc i entuzjazm, do totalnego zmeczenia; nie mialas swiadomosci czegos i wedlug mnie tego, ze facet chcial lapowke

 

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. Cesarz + 8 pentakli w rewersie => Glupiec, nie, siedzial sobie na tronie i sledzil wszystkie Twoje pomyslki ze szkielkiem i okiem, wymagajacy - nie wtracal sie, zasadniczy, wydajacy polecania, okropnie niejafny Ci sie wydal , ogolnie rzecz biorac mial w gdzies swoja prace; w dodatku z dosc kamienna twarza to sie odbylo; milutki to on nie byl nic a nic, kurcze, on naprawde liczyl na te lapowke

 

7. Jakie popełniłam błędy? Pustelnik w rewersie + 5 pentakli => Arcykaplanka bylas okropnie zestresowana, czarno widzialas rezulatat, bylas zmeczona i chcialas miec to wszystko z glowy, nie dalas lapowki?;), dosc zdekoncentrowana bylas, manewry zdalas tak o wlos - czy on Ci to z linijka mierzyl?;) ta Arcykaplanka na 100 % chodzi o lapowke...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie nie powiem ze nie :D czy ktoś jeszcze deklaruje się do odpowiedzi?

czekam dziś do 17:30 a następnie jak nikt nie wyrazi chęci to odpowiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zdałam? Tak zdałam <jupi> ale nie byłam do samego końca egzaminu pewna tego wyniku, miałam takie mieszane uczucia co do tego bo byłam pewna ze zdałam ale jakoś z drugiej strony nie chciałam lub nie mogłam w to uwierzyć (takie małe rozdwojenie jaźni miałam :D ) dodam jeszcze do egzaminu swojego pierwszego podchodziłam w tamtym roku jakoś w jesień, 3 razy nie zdałam i zrezygnowałam dopiero w tym roku w czerwcu wybrałam się na swój 4 egzamin którego nie zdałam a następny 13 sierpnia... się udało.

 

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? Do egzaminu podchodziłam 5 raz.

 

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? Mężczyzna

 

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) Facet w średnim wieku(45-53lata), nosił okulary, był dość grubawy, taki nie za wysoki, ubrany był w jasna koszulę i spodnie dżinsowe, włosy miał jasnawe, z twarzy był dość chłodny taki nie okazujący uczuć (takie było moje pierwsze wrażenie)

 

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) przy pytaniu z obsługi pojazdu wylosowałam (sprawdzić czy działa klakson, oraz czy działa światło przeciwmgłowe tylne) no i klakson działał a światło przeciwmgłowe tylne niestety nie działało ale całe szczęście egzaminator nie robił z tego wielkiego problemu bo powiedział ze mgły nie ma a wiem jak się je włącza to możemy dalej kontynuować egzamin :)

 

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. Tak pomagał, mimo że moje pierwsze wrażenie było oceniające go na bardzo srogiego okazał się facet po prostu ludzki, nie pomagał mi nie wiadomo jak ale raczej ta jego pomoc polegała na mówieniu do mnie że coś nie tak robię (mianowicie na skrzyżowaniu miałam niepotrzebnie włączony kierunkowskaz, to egzaminator zapytał się mnie „a co to tak pyka?” no i ja się wtedy skapnęłam ze nie wyłączyłam kierunku:D), no i jak parkowałam to lekko pomógł mi przyhamować, i jak zmieniałam pas to też pomógł mi wjechać przed samochodem który jechał z tyłu (skręcił mi lekko kierownicą).

 

7. Jakie popełniłam błędy? Popełniłam 3 błędy: 1. - na placu (robiłam łuk) to nie zmieściłam się w pole bo za daleko stałam od miejsca zatrzymania ( ale za drugim razem dałam rade i poszło wszystko fajnie, 2- nie przepuściłam pieszego :D więc wymusiłam pierwszeństwo, aż egzaminator mi przyhamował tak ze samochód zgasł (no i wtedy się już bardzo zestresowałam, 3.- przekroczyłam prędkość ( bo chyba byłam zbyt pewna siebie w pewnym momencie i nie zerknęłam na licznik ot i taki błąd :) )

 

Generalnie podczas egzaminu miałam straszne uczucia raz byłam baaaardzo zestresowana i wiedziałam że nie zdam, a po chwili zbyt pewna siebie i pewna pozytywnego zakończenia egzaminu, uczucia te zmieniały mi się co chwila głupie to jakieś takie wrażenie jak by dwie inne osoby prowadziły w tym samym czasie ten samochód :D

 

 

 

 

 

MAGDALENA 07

 

1. Czy zdałam? - (Diabeł, Pustelnik, 6 kielichów) mam mieszane uczucia... albo nie zdałaś albo zdałaś ale bardzo dużo pracy w To włożyłaś tak łatwo Ci nie poszło Tak to prawda :)

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? (Król monet, Sąd, umiarkowanie) obstawiam że dwa razy

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną?(Kochankowie, Głupiec, 2 buław, Mag) Ło matko! Babo chłop hehe;-) Ale raczej mężczyzn ostatcznie z tym,że mam takie wrażenie jakbyś miała dwóch innych egzaminatorów,jakaś zmiana była czy coś takiego

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) (5 monet, as buław, rydwan) szczupła osoba, wysoka, kolor włosów(księżyc) ciemne włosy

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) (królowa kielichów) z samochodem raczej nie, bardziej ze swoimi emocjami poniekąd to też prawda bo łatwo nie było

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. (7 mieczy) nie pomagała, chyba nawet wprowadzała Cię w jeszcze większy stres

7. Jakie popełniłam błędy? ( 6 buław, rycerz mieczy 4 buław) Chyba byłaś zbyt pewna siebie, poza tym byłaś za bardzo zestresowana i może w pewnym momencie albo zapomniałaś zmienić biegi albo zrobiłaś to w zły sposób, być może też za szybko jechałaś to się zgadza

 

ERZA SCARLETT

 

1. Czy zdałam? VII buław, Rydwan, Kochankowie - wydaje mi się, że tak

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? II pucharów, IV pucharów, Paź mieczy - nie mniej niż drugi raz nie więcej niż czwarty - stawiam, że 3 raz ;)

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? II mieczy, X mieczy, Rycek mieczy - zdecydowanie facet, ale jakiś taki młody, łagodny z twarzy

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) Paź monet, As monet, As pucharów - niziutki i okrąglutki, taki pyziolek :D pełne usta, małewesołe oczka, trochę mu się nieco wylewało po boczkach, miał na sobie jasną koszulę,może zieloną - brawoo

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) V pucharów, Diabeł, Mag - na autach w ogóle się nie znam, ale stawiam, że brakowało jakieś płynu (benzyny, płynu hamulcowego coś w ten desień) - tak uznaję to jako brak światła brawoo

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. As buław, Słońce, Wisielec - pomagał ;) na pewno był pozytywnie do Ciebie nastawiony i miły, ale jego pomoc ograniczała się do słów typu: "tak, tak, dobrze" :) - brawoo

7. Jakie popełniłam błędy? Rycek monet, VIII monet, Q buław - hmm... chyba jechałaś zbyt ostrożnie, może nie przepuściłaś kogoś z pierwszeństwem - brawoo

 

DAFFNE

 

1. Czy zdałam? (7 buław, Koło Fortuny, Słońce) losy się ważyły widać i nie byłaś pewna wyniku, ale zdałaś ;) - brawoo

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? (2 buław, Świat, Umiarkowanie) hmm zdawałaś dwa razy i albo udało Ci się za drugim, albo zdawałaś 2 razy i za trzecim się udało

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? (rycerz monet) mężczyzna - tak

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) (6 buław, Siła, rycerz buław) osoba wysoka, postawny, ale szczupły, możliwe, że dość silna sylwetka, ciemne włosy i oczy, może mieć nieco dłuższe włosy, ale i bródkę, młody w okolicach 30-tki

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) - (Królowa kijów, as monet, 4 mieczy) Ogólnie problemów technicznych nie było, ewentualnie mógł Ci silnik zgasnąć jak chciałaś ruszyć - to też się zdarzyło

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. (Gwiazda, 9 mieczy, as monet) możliwe, że liczyłaś na wsparcie, miły kontakt, ale Pan była jakiś surowy, mechaniczny, wydając z siebie służbowe polecenia i ogólnie nie był zbyt wylewny - tak

7. Jakie popełniłam błędy? (9 buław, 9 monet, 3 buław) możliwe, że zrobiłaś 3 błędy , a mogły być związane z zapominaniem by rozglądać się na boki, zerkać w lusterka przy cofaniu, może nadmierna prędkość chwilami też. - brawooo!

 

MADELLINE

 

1. Czy zdałam?(4 Mieczy, 5 Kielichów, As Monet)

Bardzo stresujące dla Ciebie było to prawo jazdy, ale zdałaś :] - brawo

2. Który raz podchodziłam do egzaminu?(Kapłan, II Denarów, 8 Buław)

Był to drugi raz oczywiście szczęśliwy :]

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną?(Walet Denarów , Królowa Kielichów)

Młoda Kobieta

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :)(4 Kielichy, Królowa Mieczy, Mag)

Ciężko będzie, ale spróbuje. Wyglądała dość młodo, raczej drobna, włosy brązowe lub ciemny blond.

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..)(Świat, Cesarz, 4 Mieczy)

Wszystko było dobrze, było trochę nerwów i obaw, ale nic poważnego czy znaczącego się nie działo. - no to tak po części mogę uznać bo w sumie ten problem nie był znaczący

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy.(Król Kielichów, As Kielichów, 8 Kielichów)

Nie szczególnie pomagał, ale nie stresowała Cię, była dość sympatyczna jak na egzaminatora. - jak się okazało to faktycznie egzaminator był sympatyczny ale na poczatku myslalam ze jest inaczej (mimo tego że piszesz o kobiecie uznaję to jako cechy osobowości a nie płeć :))

7. Jakie popełniłam błędy?(Kapłanka, Rycerz Pucharów, 8 Mieczy)

Na początku byłaś spokojna, a potem nie potrzebnie się zdenerwowałaś i zestresowałaś. Zbyt mała wiara we własne siły

- to też mi pasuje bo różnie to u mnie bywało z tymi emocjami

 

CARMENCITA

 

1. Czy zdałam? 7 Buław, Głupiec, 5 Mieczy - Zastanawiałas sie bardzo nad tym egzaminem, odniosłaś wrażenie,ze nic nie umiesz, ale zdałaś, chyba cudem ;-) - tak

2. Który raz podchodziłam do egzaminu?Gwiazda, Pustelnik, Paź Mieczy - Tu mam problem, ale miałaś już kilka egzaminów za sobą, zaryzykuję 6? - byłaś blisko :D

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? Cesarzowa - kobieta

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :) Kapłanka, Śmierc, 10 Buław - Tajemnicza, atrakcyjna, małomówna, szczupła, wręcz chuda, moze lekko ;przygarbiona, jakas taka zmęczona, nie uśmiechała się, miała ciemne włosy - uznaję jako cechy osobowości nie płci :)

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) Rydwan, 6 Mieczy, Rycerz Mieczy - ruszyłas szybko do przodu, chyba za szybko sie rozpędziłas i miałąs problem z zahamowaniem, miałaś ochote uciec z samochodu, udało Ci sie jakos zażegnac problem - no takie uczucie też miałam to fakt chciałam mieć to szybko za sobą

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy.4 Monet, 4 Mieczy 3 Miecze - nie, nie pomagała Ci, byłaś w zwiazku z tym nieco rozczarowana

7. Jakie popełniłam błędy?Cesarz, Słonce, 9 Buław - byłas za pewna siebie i swoich umiejętności, pozwalałaś moze sobie na zbyt wiele, moze za dużo kombinowałaś? - w pewnym momencie tak było

 

 

 

SOLWEIG

 

1. Czy zdałam? Sprawiedliwosc + Swiat => Kolo, zdalas, wymeczone to bylo tzn. WRESZCIE zdalas i mialas to z glowy - takie odczucia;) ale w zasadzie fuksem troche i dlatego, ze nie bylo podstaw, zeby sie do Ciebie przyczepic - tak :)

 

2. Który raz podchodziłam do egzaminu? Giermek pentaki + 7 bulaw => Mag nie wiem, mam wrazenie, ze rok sie przygotowywalas, bardzo konsekwetnie, jak taran zorientowany na cel, jest w tym duzo pracy i wysilku; ewentualnie 7? wczesna jesienia sie zaczelas uczyc z mocnym postanowieniem, ze zdasz, decyzja byla przemyslana, bo masz juz samochod - samochodu nie mam jeszcze ale z tą jesienią to prawda

 

3. Egzaminator był kobietą czy mężczyzną? 3 bulawy, 5 kielichow, 8 mieczy => Cesarz, facet - brawoo

 

4. Jak wyglądał/a? tzn. czy był/a gruby/a, chudy/a, czy nosił/a okulary i takie tam... :)As bulaw + 10 pentakli + Umiarkowanie => Smierc, wysoki, byc moze dosc potezny albo taki w sam raz;), zdystansowany, nieprzystepny; chyba mial okulary, ale mala wade wzroku; ma rodzine, ktora chyba wlasnie zostawil albo ona jego;) w srednim wieku - czy jakieś problemy miał to nie wiem bo nie gadałam z nim prawie wcale :D ale okularki miał i zdystansowany to był

 

5. Czy miałam jakiś problem z samochodem? (coś nie działało..) As mieczy + 4 bulawy + 10 bulaw => Diabel, problem z hamulcem recznym albo z hamulcem, mozliwe tez, ze Ci zgasl silnik, jazda plynna, jakby za duzo bodzcow na drodze, problem z biegami moze; emocje Ci skalakly od ukierunkowania na cel, przez lekkosc i entuzjazm, do totalnego zmeczenia; nie mialas swiadomosci czegos i wedlug mnie tego, ze facet chcial lapowke - łapówki nie chciał (chyba) ale z tymi emocjami to fakt

 

6. Czy egzaminator/ka mi pomagał/a w czasie jazdy. Cesarz + 8 pentakli w rewersie => Glupiec, nie, siedzial sobie na tronie i sledzil wszystkie Twoje pomyslki ze szkielkiem i okiem, wymagajacy - nie wtracal sie, zasadniczy, wydajacy polecania, okropnie niejafny Ci sie wydal , ogolnie rzecz biorac mial w gdzies swoja prace; w dodatku z dosc kamienna twarza to sie odbylo; milutki to on nie byl nic a nic, kurcze, on naprawde liczyl na te lapowke - to z wygladu nie był miły ale mi pomagał :)

 

7. Jakie popełniłam błędy? Pustelnik w rewersie + 5 pentakli => Arcykaplanka bylas okropnie zestresowana, czarno widzialas rezulatat, bylas zmeczona i chcialas miec to wszystko z glowy, nie dalas lapowki?;), dosc zdekoncentrowana bylas, manewry zdalas tak o wlos - czy on Ci to z linijka mierzyl?;) ta Arcykaplanka na 100 % chodzi o lapowke... - łapówki nie chciał :D , ale stresa miałam :D

 

 

Dziękuję za odpowiedzi zaraz napiszę do kogo lecą punkciki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre; to ja tez juz wiem, skad takie mieszane mialam odczucia, bo ze zdalas to bylo dla mnie pewne, ale z reszty kart to sie dziwilam, jakim cudem;))) 10 pentakli, czyli na to,z e grubawy;))) Punkt 6 mnie bardzo zastanowil...bo ten rewers sie pojawil; ostatnio tez u Magdaleny07, a dawno nie mialam;

 

 

Dzieki za cwiczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...