Jump to content

Własna śmierć, ale czy prawdziwa?


Slimol
 Share

Recommended Posts

Jechałem samochodem z dwoma kumplami. Prowadził ten który obecnie nie ma prawa jazdy, ja siedziałem z tyłu a drugi jako pasażer koło kierowcy (ja również nie mam obecnie prawa jazdy). Szybko się to wydarzyło bo zagadani nagle wbiliśmy się w biały, o podstawie koła, stalowy słup. Przeciął samochód przez całą maskę aż do szyby przedniej. Nie wiem czyj był samochód (srebrna Honda Civic V Hatchback). Prędkość wynosiła ponad 100km/h, na pewno. W czasie zderzenia w zwolnionym tempie widziałem jak powoli słup się wbija a kumple zatapiają się w zbitej już tafli szyby przedniej. Następnie akcja się rozpoczęła w mojej pracy - żyliśmy! (w rzeczywistości pracuję razem z tym który prowadził). Ale nikt z innych znajomych nie wiedział o tym wydarzeniu. Nie wiedziałem wtedy co z drugim kumplem, ale jakiś głos mi potwierdził, że umarliśmy. Nie wiem jak ja, ale kumpel z którym pracuję w skutek mocnego urazu głowy.

I teraz moje pytanie. Śmierć oznacza długie życie, lecz co, gdy w śnie okazuję się, że dalej żyję?

ps. Starałem się szczegółowo podawać (np. kolor i model samochodu) bo może to ma jakieś znaczenie w interpretacji.

ps2. Od dłuższego czasu często śni mi się moja moja praca (miejsce i to co w niej wykonuję) - jestem sprzedawcą w sklepie ze sprzętem RTV i AGD.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

śmierć oznacza zakończenie jakiegoś etapu w Waszym zyciu,pewnie zawodowym,razem pracujecie,kolega z pracy.Ten który kierował-jesteś pod jego wpływem,może nawet nieświadomie.Coś ważnego wydarzy się u Was w pracy,jakieś sytuacje z których nie będziecie zadowoleni.Sami doprowadzicie być może swoja lekkomyślnością do tych wydarzen.

śmierć jest momentem przełomowym,odrodzeniem.

Musisz się strać zrozumieć te sny,bo one informują o przyszłych wydarzeniach.I to potwierdza się znowu w tym co znaczy sen powtarzający się.u Ciebie tematem praca.a sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiada stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazuje słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...