Skocz do zawartości

uczuciowo czerwiec i dalsza prognoza...


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Co wydazy sie w moich relacjach uczuciowych z x do konca czerwca?

mannaz (o) isa othala (o)

Bede czuc sie samotna, x sie odsunie odemnie, nie bede pewna jego uczuc, oziebienie, watpliwosci generalnie masakra!?

 

Co naprawde czuje do mnie x i w jakim kierunku jego uczucia beda ewoluowac?

hagal (o) ehwaz raidho

Czas walki wewnetrznej i zmian ktorych moze sie obawiac, sklania sie jednak ku partnerstwie i wewnetrznie tego pragnie, jesli pojdzie za glosem serca nastapi w koncu powazna deklaracja z jego strony.

 

Czy powinnam pozostawic rzeczy wlasnemu biegowi i pozostac bierna czy tez powinnam dzialac? (juz ja dokladnie wiem o czym myslalam zadajac to pytanie :) )

 

nauthiz (o)

Czekac cierpliwie, obserwowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie to wlasnie dobilo :( bo mi naprawde zalezy... z innych zrodel wynika ze mamy byc razem ze tak sie skonczy a tu prosze...

Czy moglbys wyjasnic mi na podstawie czego tak wnioskujesz? tzn rozszezyc swoja interpretacje! Bardzo prosze. Ja i tak przeszlam juz tyle ze latwo sie zalamuje chciala bym wiedziec chociaz konkretnie...

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie to wlasnie dobilo :( bo mi naprawde zalezy... z innych zrodel wynika ze mamy byc razem ze tak sie skonczy a tu prosze...

Czy moglbys wyjasnic mi na podstawie czego tak wnioskujesz? tzn rozszezyc swoja interpretacje! Bardzo prosze. Ja i tak przeszlam juz tyle ze latwo sie zalamuje chciala bym wiedziec chociaz konkretnie...

Z gory dziekuje

 

Hagal odwrotna -to może być zerwanie,tak jakby przemyslał ,że to nie ma sensu ,ale pózniej będzie dalej dązył do partnerstwa(pragnie cię),może nie do konca całkiem na stały związek .Tak na razie czuje.Być może gdzies razem wyjedziecie.On troche chłodny,ostrożny ,moze mysli ,ze chcesz go w jakiś sposób wykorzystać,zburzyć mu jego dotychczasowy porzadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...