Skocz do zawartości

Proszę o pomoc :(


memory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)...Pozdrawiam serdecznie tak wstępnie...Mam powazny problem zwiazany z dalekim wyjazdem .sama sie borykam czy jechac ,nie jechac :icon_cry:.Rozłaka ta moze doprowadzic do upadku mojego związku ,ale potrzeby finansowe .On tez nosi sie z zamiarem wyjazdu niestsety.Mogłam zyczeniowo wyciagnac karty i kondycja psychiczna z tego powodu nie najlepeiej ,ale w ramach cwiczebnych.Ostatnio sie sprawdziło wiec zadałam nastepujace pytania :

Co z czego wynka jego brak sprecyzowania co dalej z nami ?(jesli wyjedziemy kazde w swoja strone na paro miesieczny zarobek)

 

Odp:RAIDHO(0),WUNJO,JERAN,BERKANAN

Tutaj ide w przypuszczenia mysle ,ze on On narazie nie chce podejmowac decyzji ,robic niepotrzebnego zamieszania (RAIDHO) dla mnie w tej formie jakby zastój ...Kolejne runy ,ze dobrze sie czuje teraz w takim układzie mozliwe ,ze chce jeszcze zemna spedzic czas z JERAN i BERKANAN moze daje jeszcze temu szanse na nowy rozwój ???

Jakie sa jego mysli na temat mojego wyjazdu?

]HAGALAZ(o),RAIDHO(o),URUZ

Ze dojdzie do rozstania ale ta URUZ hm...,ze moze to lepeij dla nas .badz nie wyjdzie to dobrze dla naszej relacj moze w tą strone

 

.Jaka postawe obierze w zwiazku z ta sytuacja?

 

ANSUZ(o),THURISAZ(o),RAIDHO

Dojdzie do jakieś kłotni i bedzie chciał sie rozejsc ,badz wyjedzie ,zostawi mnie.

Finał :RAIDHO(o),EISAZ,SOWELO .. Rozjedziemy sie ,bedzie jasne :(

Jeszcze dołozyłam bo cos czuje nie na rzeczy hm...Co On ukrywa w zwiazku ze swim wyjazdem Odp:JERAN(o),RAIDHO,ANSUZ(o) z dołozenia MANNAZ .On coś ukrywa buja ładnie jesli chodzi o wyjazd mozliwe ,ze nie do końca ma dogadane moze wcale mu sie tak nie spieszy z ta JERAN ...Pozatym z ta MANNAZ moze ktoś mu doradził jakas formę manipulacji ,dla mnie to tu kłamstwem leci równo .

Edytowane przez memory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa jego mysli na temat mojego wyjazdu?

]HAGALAZ(o),RAIDHO(o),URUZ

 

uważa, że wyjazd to nie jest dobry pomysł i do niczego dobrego nie prowadzi.

 

Jaka postawe obierze w zwiazku z ta sytuacja?

 

ANSUZ(o),THURISAZ(o),RAIDHO

 

pójdziecie na noże i to bardzo szybko dojdzie do tej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc :)..Jesli jeszcze chodzi o moja interpretacje bo chce zrozumiec tym samym karty..Czy w odpowiedzi na finał relacji :RAIDHO w tej pozycji nie wskazuje na jakieś zatrzymanie bądz zamieszanie ...z ISA zamrozenie sytuacji czyli nic nie ruszy a SOWELO moze oznacza ,ze sytuacja pozniej sie wyjasni ,rozgromi złe chmury ..Dla mnie to takie słoneczko ,szansa na wyjscie ?.Natomiast jeszcze tak analizuje moze On nie chce na stan obecny sie spieszyc z decyzja własnie ,bo mu zalezy na przyjaznej atmosferze..Ale wydaje sie ,ze cos planuje JERAN Z BERKANAN mozliwe ,ze sie zaangazował jakos w ta zanjomosc ,zainwestował w nia ..Ma nadzieje na rozwój w przyszłosci ?Ukrywa ,ze moze to nie jest własciwa decyzja albo wie ,ze straci z nia kontakt ...

Edytowane przez memory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raido (o) isa sowilo

 

widzę to raczej jako chwilowe odsunięcie się, bycie z boku, ciche dni, które nie potrwają długo.

 

Co On ukrywa w zwiazku ze swim wyjazdem Odp:JERAN(o),RAIDHO,ANSUZ(o) z dołozenia MANNAZ

 

mam wrażenie, że jest w tym wszystkim trochę kłamstw, manipulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...