Jump to content

Dużo pieniędzy


casioasus
 Share

Recommended Posts

Nie pamiętam dokładnie całego snu, wiem jedynie tyle, że na początku byłam na jakiejś polanie i były tam różne skrytki i z każdej głębszej skrytki wyciągałam garść drobnych głównie monet, 10 gr, 20gr, 50gr, było ich tyle, że nie byłam w stanie ich utrzymać w garści. Wyciągałam może po trzy razy w garści zanim się skończyły, pieniądze też walały się po ziemi, ale nie było ich tak dużo co jakiś czas, jakieś 10 gr, gdzieś na ziemi. Ktoś ze mną wtedy jeszcze rozmawiał ale tego już nie pamiętam. To był jedna część snu.

 

Później śniło mi się coś innego, ale też związane z pieniędzmi. Dostałam od cioci jej dom, podarowała mi go, bo powiedziała, że jej już nie jest potrzebny, a mnie na pewno się przyda. Ciocię mam bardzo młodą. To był też dziwny sen wg. mnie bo niby dlaczego mnie a nie komuś innemu, cieszyłam się ale zastanawiałam jak utrzymam ten dom skoro nie zarabiam.

 

Następny sen, bo być może działo się to w innym miejscu, to był fakt, że z kuzynem młodszym ode mnie o wiele lat, konkurowaliśmy w grze, coś w stylu gry karcianej, on wygrał i miał za to dostać 100 tys. Co najdziwniejsze, zjawił się osobiście u niego w domu prowadzący milionerów i wręczył mu czek na 1milion złotych. To było o tyle dziwne, że on był nieletni a do tego przecież ta rywalizacja nie miała nic wspólnego z grą milionerzy.

 

Wszystkie te sny, śniły mi się dzisiaj jeden po drugim, dotyczyły głównie pieniędzy, miałam jeszcze jeden tego dnia bardzo dziwny ;) ale może to innym razem.

 

Bardzo proszę o interpretację. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. :_ostr:

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Zapowiedź pieniędzy które idą do Ciebie.Nie będą tak duże jak we śnie ale sprawią Ci miła niespodzianke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...