Jump to content

Poronienie

siarka24
 Share

Recommended Posts

Witam! Jestem w szostym tygodniu ciazy ale kilka dni temu zaczelam krwawic. Bardzo sie tym przejelam i nastepnej nocy mialam taki sen: Poszlam do lekarza powiedziec o krwawieniu a ten wyslal mnie do szpitala na skan. Byla tam bardzo uprzejma kobieta, kazala mi sie polozyc na lozku (nawet sama pokazala w jakiej pozycji) i zrobila usg, po czym poinformowala mnie, ze niestety poronilam....:(

Pamietam ze zaczelam okropnie to przezywac i plakac.... a potem obudzil mnie maz. Nie mam pojecia co o tym myslec. Jutro naprawde mam usg w szpitalu i sie okaze co z dzieckiem ale bardzo sie boje...

Guest cyganicha

Kobietko nie bój się,nie denerwuj,dbaj o siebie idziecko.Wszystko będzie dobrze,tylko się nie martw i oszczędzaj. Twoje wcześniejsze krwawienie,lęk o dziecko wywołały taki sen.Twoje emocje,zdenerwowanie,zmartwienie znalazło ujście we snie.

Oszczędzaj sie troszeczkę bardziej niz zawsze,intuicja podpowie Ci co Ci wolno a czego nie.Nerwy zostaw za sobą. Spokojnie. Z dzieckiem będzie wszystko dobrze :)

Obawiam się, że nikt nie może Ci powiedzieć, czy ten sen oznacza rzeczywiste poronienie. Być może sama możesz sobie odpowiedzieć, jeśli jesteś w stanie określić, czy na ogół zdarzają Ci się sny prorocze czy odwrotne.

Jeśli chodzi o symbole, to postać lekarza, jak nietrudno się domyślić, oznacza troskę o zdrowie. Bardziej przykuwa moją uwagę kobieta w szpitalu. Była to lekarka czy pielęgniarka? Ta pierwsza, kiedy jest uprzejma, oznacza poprawę stanu zdrowia, uspokojenie lęków w tym zakresie. Pielęgniarka oznacza natomiast potrzebę opieki u śniącego, co może się odnosić do Twojego strachu i poczucia bezradności związanego z aktualną sytuacją. Generalnie kobieta jest dobrym znakiem - uspokaja, jest opiekuńcza, łagodna.

Życzę Ci, aby wszystko skończyło się dobrze dla Ciebie i Twojego dziecka!

Guest cyganicha
Witam! Jestem w szostym tygodniu ciazy ale kilka dni temu zaczelam krwawic. Bardzo sie tym przejelam i nastepnej nocy mialam taki sen: Poszlam do lekarza powiedziec o krwawieniu a ten wyslal mnie do szpitala na skan. Byla tam bardzo uprzejma kobieta, kazala mi sie polozyc na lozku (nawet sama pokazala w jakiej pozycji) i zrobila usg, po czym poinformowala mnie, ze niestety poronilam....:(

Pamietam ze zaczelam okropnie to przezywac i plakac.... a potem obudzil mnie maz. Nie mam pojecia co o tym myslec. Jutro naprawde mam usg w szpitalu i sie okaze co z dzieckiem ale bardzo sie boje...

Sen siarki jest wywołany rezultatem przeżyć i myśli wywołujących niepokój.Wywołany strachem i lękiem.We snie nadal przeżywasz to czego boisz się w ciągu dnia.

Ta kobieta ze snu która robiła usg to Twój cień.Druga strona Twojej osobowości.uwidacznia ona to czego się boisz.Podtrzymuje swoją interpretacje i bądź dobrej myśli.