Jump to content

Wakacyjnie :) - ZAKOŃCZONE


NeoNówka
 Share

Recommended Posts

Mały warsztacik .... który mam nadzieję spodoba się :)

 

 

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju?

2. Jaki środek transportu wybrałam?

3. Z kim się wybieram?

4. Do kogo?

5. Jak długo tam będę?

Edited by NeoNówka
Link to comment
Share on other sites

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju?

4 monet (o), Umiarkowanie, 3 mieczy - chyba jednak Polska.

jakie to miejsce?

9 mieczy, paź mieczy, 10 kielichów - może do rodziny? Miejsce może niezbyt górzyste, ale pagórkowate ;) dużo zieleni, może las jest w pobliżu. Myślę, że to niewielka miejscowość, która nie jest ci obca. Wiesz, że możesz w niej wypocząć.

2. Jaki środek transportu wybrałam?

rycerz kielichów (o), król buław - samochód, pociąg albo autobus :P

3. Z kim się wybieram?

5 mieczy, as denarów, as buław - z rodziną (mąż i dzieci), razem chyba 3 osoby.

4. Do kogo?

10 kielichów - do kogoś ze swojej rodziny - rodziców albo rodzeństwa, ewentualnie na ślub.

5. Jak długo tam będę?

8 kielichów (o), głupiec, 4 kielichy - 4 dni, ewentualnie tygodnie, albo nie planujesz dokładnej daty powrotu.

Link to comment
Share on other sites

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju? Arcykaplanka + Giermek kielichow + 5 mieczy => Swiat, za granice zdecydowanie! :) Jedziesz do kobiety, ktora jest w ciazy, moze na jakis chrzest dziecka? Kloci sie z partnerem. jedziesz dodac jej otuchy, zalagodzic sytuacje albo, co wlasnie przyszlo mi do glowy i chyba bede sie tego trzymac, jedziesz jako swiadkowa na slub :)

 

2. Jaki środek transportu wybrałam? Umiarkownie + 8 bulaw => Glupiec. Jeszcze nie wybralas. Taki zaskakujacy raczej. Szybki, ale bezpieczny. Moze samochodem jedziesz z jakas przeprawa promowa? Umiarkowanie raczej wskazuje, ze jest to srodek niekosztowny, 8 bulaw szybki. Moze samolot tanich linii lotniczych? Albo calkiem po prostu pojedziesz samochodem jako kierowca

 

3. Z kim się wybieram? 3 bulawy + Krolowa Pentakli - z mama. Chyba do siostry jedzisz. Suma Swiat. Hmmm...z jakas kobieta, ktora nie jest Polka albo czesto bywa/ mieszka za granica? Chyba jednak z kobieta osadzona tutaj, dla ktorej to tez duza wyprawa.

 

4. Do kogo? Swiat. Kurcze, ale rozklad!!! Do kogos, kto mieszka za granica na stale i ma tam rodzine. Moze jednak na slub jedziesz albo w podroz poslubna...z kobieta?

 

5. Jak długo tam będę? Smierc + Eremita - zamierzasz tam zostac? Suma Glupiec. Nie wiesz, jak dlugo, ale nastawiasz sie na dlugo i na to, ze tam zostaniesz...do odwolania?

 

Dobra, zbiore to w jakas logiczna calosc;) Jedziesz na slub do siostry z mama, samochodem jako kierowca. Ewidetnie jedziesz na rytual. Ten slub raczej pewny, bo nie sadze, ze na pogrzeb, chociaz to też przebieglo mi przez glowe. Nie masz planu, jak dlugo tam zostaniesz, bo to bedzie zalezec od okoliczosci. Chcesz tez tam jechac, zeby odpoczac, podbyc sama - z dala od tego, co jest tutaj.

 

Wez poprawke na to, ze ja chyba fruwam w jakims kosmosie rozkojarzenia;PPP

Link to comment
Share on other sites

ja się skuszę :cwaniak:

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju? VII buław, Świat, Król pucharów ---> suma Księżyc - za granicę, do kraju odmiennego kulturowo, Król kojarzy mi się z krajami Arabskimi, Turcją.

2. Jaki środek transportu wybrałam? Śmierć, Eremita, Paź pucharów ---> suma Umiarkowanie - oż kurczę.... po tych kartach to nie wiem, w pierwszej chwili skojarzyło mi się ze statkiem, ale równie dobrze może to być samolot, chociaż stawiam na statek (Śmierć to Charon, Eremita ma światełko, czyli latarnie, a Paź w tle statek - obrazkowo pojadę ;) )

3. Z kim się wybieram? Cesarz, V mieczy, As monet ---> suma Sąd - z mężem lub narzeczonym, podróż we dwoje :)

4. Do kogo? Moc, Królowa pucharów, VIII monet ---> suma Cesarzowa - do jakiś kobiet, ale niespokrewnionych z Wami, nie mam pojęcia zielonego heh ;)

5. Jak długo tam będę? Umiarkowanie, Paź monet, Kochankowie ---> suma Wieża - minimum dwa tygodnie, ale nie dłużej niż 16 dni

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, ja tez mialam skojarzenie ze statkiem :) U mnie na karcie Umiarkowania kobieta nad wodospadem zatrzymanym w ruchu nabiera wody do naczynia...Arcykaplanka ma w niektorych taliach zaslonieta twarz jak Arabka. Mialam skojarzenie z krajem za woda..

Jakby moje karty przeczytac z sumy - w odpowiedzi na jak dlugo - to by bylo 3 tygodnie.

Ano zobaczymy;P

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, ja tez mialam skojarzenie ze statkiem :) U mnie na karcie Umiarkowania kobieta nad wodospadem zatrzymanym w ruchu nabiera wody do naczynia...Arcykaplanka ma w niektorych taliach zaslonieta twarz jak Arabka. Mialam skojarzenie z krajem za woda..

Jakby moje karty przeczytac z sumy - w odpowiedzi na jak dlugo - to by bylo 3 tygodnie.

Ano zobaczymy;P

 

ooo, czyli coś niecoś nam się pokrywa :)

czekamy na resztę :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Madeliine

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju?(Król Mieczy, 2 Pucharów, 7 Monet)

Polska. Nie możesz się doczekać tego wyjazdu i mam wrażenie nie liczysz na odpoczynek, wyciszenie i ogólna ucieczkę od miasta. Jesteś bardzo pozytywnie nastrojona w związku z tym wyjazdem :]

2. Jaki środek transportu wybrałam?(4 Buławy, Kapłan, 2 Monet)

Ogólnie miałaś dylemat co do dwóch sposobów podróżowania i wybrałaś ten najbezpieczniejszy i najpewniejszy Twoim zdaniem. Chyba sama jeszcze do końca nie zdecydowałaś co wybierasz :]

3. Z kim się wybieram?(Giermek Buław, Rycerz Denarów, Rydwan)

Wybierasz się z Młodszą od siebie kobietą(chyba siostra) i mężczyzna Twoja sympatia lub partnerem. Wiem, ze dużo tych lub, ale z racji tego nie nie znam Twojego wieku trudno mi to określić.

4. Do kogo?

Do kobiety, siostra kuzynka raczej młoda. Masz zamiar odpocząć i troszkę się zrelaksować :] Osoba ta jest bardzo sympatyczna wiec w jej otoczeniu czujesz się dobrze i swobodnie.

5. Jak długo tam będę?(7 Pucharów, 2 Miecze, Koło Fortuny)

Jeszcze nie podjęłaś ostatecznie decyzji. Pierwsza wersja to tydzień, ale ostatecznie wszystko okaże się w praniu. Decyzje o tym jak długo tam będziesz zależeć będzie od sytuacji na miejscu :]

Link to comment
Share on other sites

Guest Gaja11

To i ja się skuszę ;-)

 

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju? (diabeł, giermek monet, świat) zagranicę się wybierasz

2. Jaki środek transportu wybrałam? (8 pucharów, Król monet, 8 mieczy) hm.. myślę,że jakiś środek komunikacji miejskiej za której chyba trochę trzeba zapłacić... Albo samolot albo jakiś autokar coś takiego

3. Z kim się wybieram? ( (Rydwan, 5 pucharów, Rycerz monet) z mężczyzną się wybierasz i miał jechać chyba jeszcze ktoś ale ale się wycofał..

4. Do kogo? (Królowa Buław, 10 monet, Rycerz kielichów) Do rodziny się wybierasz... do kobiety i mężczyzny

5. Jak długo tam będę? (6 buław) albo 6 dni albo 6 tygodni

Link to comment
Share on other sites

  • Maestro

Z wielkim lękiem biorę udział, ale dzięki tym ćwiczeniom się uczę :-)

 

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju? As Kielichów, Królowa Mieczy, Moc suma Moc - wyjeżdżasz do miejsca, gdzie będziesz pierwszy raz, które Cię zauroczyło, które Cię mocno pociąga, na tyle mocno, ze zrobiłaś wiele dla tego wyjazdu, co do miejsca, to raczej zagranica i tu mam dwa skojarzenia, albo chłodny kraj w Europie (o czym mówi mi Królowa Mieczy), albo nawet inny kontynent, ale ciepły kraj (coś mi się kojarzy z Afryką)

2. Jaki środek transportu wybrałam?3 Miecze, Giermek Kielichów, Królowa Buław suma Słońce - wybrałaś środek transportu, który lubisz, mimo,ze pewnie niejednokrotnie przyczynił się do Twojego rozczarowania, myślę, że samolot ale do głowy przychodzi mi też statek

3. Z kim się wybieram?Królowa Monet, Umiarkowanie, 9 Mieczy suma Słońce - z kobieta z rodziny, może siostrą, albo matką, jedna z Was podchodzi do wyjazdu ze spokojem, druga się mocno nad nim zastanawia

4. Do kogo?Diabeł, 9 Monet, As Mieczy suma Śmierć - Myślę, ze nie jedziecie do nikogo konkretnego, jedziecie dlatego, że miejsce stanowi pokusę , jest atrakcyjne, chcecie w nim przyjemnie spędzić czas, odciąć się może od problemów, odpocząć, przypuszczam

5. Jak długo tam będę?Cesarz, 8 Buław, Kochankowie suma Księżyc - przypuszczam,ze albo same nie wiecie jeszcze (o czym mówi mi suma Księżyc), albo na 18 dni

Edited by Inez2503
literówki
Link to comment
Share on other sites

1. gdzie - według mnie jedziesz gdzieś za granicę... ale nie jest to takie typowe miejsce wakacyjnych wypadów... marzyłaś o tym wyjeździe już dość długo i z rozwagą go zaplanowałaś... z tym, że nie jest też to typowo wakacyjny wyjazd... na wakacje wybrałabyś się gdzie indziej...nie powiem Ci gdzie ale albo gdzieś nad rzekę albo jeziora... w tle majaczyć będą góry a Ty będziesz siedzieć na pięknej łące... zielono w około i pięknie... może tylko pogoda odrobinę nie dopisać... może być chłodnawo hmmm jeśli miałabym strzelać to albo wyspy brytyjskie z Irlandią włącznie albo kraje skandynawskie... (królowa kielichów, cesarz, 4 kielichów)

 

2. środek transportu - wygodny i szybki, taki co sam Cię powiezie... stawiam na samolot:) (królowa buław, wisielec)

 

3. z kim jedziesz - z najbliższymi... przypuszczam, że z dziećmi... ewentualnie zabierasz jeszcze jakąś kobietę ze sobą... (4 pentakli, 4 buław, 9 kielichów)

 

4. do kogo - bardzo Ci się śpieszy do tego pana... myślę, że jest to Twój mąż, który pracuje za granicą (rydwan, papież)

 

5. na jak długo - oj na jakiś czas jedziesz... może nie znasz jeszcze daty powrotu... może na całe wakacje... biletu powrotnego jeszcze nie masz... ogranicza Cię chyba tylko powrót syna do szkoły... bardzo Cię to cieszy...(as kielichów, świat, mag)

 

popłynęłam strasznie... ciekawe czy coś z tego będzie... sory za chaos w pytaniu nr 1:)

Link to comment
Share on other sites

1.Gdzie wyjeżdzam 2 lipca?Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju.

Królowa buław,7 denarów,Królowa mieczy ,Świat - jedziesz za granicę ,czekałaś na to,wyjazd zaplanowany .

2.Jaki środek transportu wybralam?

10 miecz,Wisielec,Gwiazda - były wahania ,przemyślenia ale wybrałaś transport najwygodniejszy,myślę że to droga morska np.prom.

3.Zkim sie wybieram?

Król denarów,8 mieczy,4 kielichów -miałaś jechać z mężczyzną,ale on może nie dostał urlopu i pojedziesz sama.

4.Do kogo?

Paz Buław,Krol denarów,Księżyc -jedziesz na zaproszenie do rodziny.

5.Jak długo tam będę?

As mieczy,Królowa buław,As buław -jedziesz tam na 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Daffne

To i ja się dołączam do ćwiczenia :)

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca?

wyjeżdżasz w miejsce, które bardzo chciałaś zobaczyć, ciągło Cię tam i bardzo się cieszysz, ze tam będziesz:). To miejsce poza granicami kraju i bardzo możliwe, że jest blisko wody, morza (Słońce, giermek kielichów, Świat)

2. Jaki środek transportu wybrałam?

Rydwan to może być samolot, ale i autokar, auto, w połączeniu z gwiazdą jednak to bujanie w przestworzach, a więc najprędzej samolot (Koło Fortuny, Rydwan) -> suma Gwiazda

3. Z kim się wybieram?

z kimś z rodziny się wybierasz albo Ci bliskim, możliwe, że z mężczyzną, miła chyba jeszcze jechać jakaś kobieta (papież, Umiarkowanie, Królowa Monet)

4. Do kogo?

do znajomej albo kogoś z rodziny, kto zaprosił do siebie (kapłanka, 3 buław, Rycerz buław)

5. Jak długo tam będę?

Jeszcze sama dokładnie nie wiesz, okaże się w trakcie, choć plan jest by na około tygodnia być (rycerz buław, Umiarkowanie, Śmierć, 6 monet)

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedzi :)

 

No, Kochani z lekka się zdziwiłam niektórymi odpowiedziami :) Kraje Arabskie .... ojjjj tak, bardzo chętnie, ale nie tym razem :)

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju?

Lecę do Irlandii.

 

2. Jaki środek transportu wybrałam?

Samolot

 

3. Z kim się wybieram?

Z synem.

 

4. Do kogo?

Do męża.

 

5. Jak długo tam będę?

do 17 lipca, czyli 2 tygodnie :)

 

JaneDoe

 

9 mieczy, paź mieczy, 10 kielichów - może do rodziny? Miejsce może niezbyt górzyste, ale pagórkowate ;) dużo zieleni, może las jest w pobliżu. Myślę, że to niewielka miejscowość, która nie jest ci obca. Wiesz, że możesz w niej wypocząć.

Tak miejscowość nie jest obca, będę tam po raz kolejny. Jest tam las, dużo zieleni i zdecydowanie tam można odpocząć.

 

Solweig

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju? Arcykaplanka + Giermek kielichow + 5 mieczy => Swiat, za granice zdecydowanie! :)

Zdecydowanie tak :)

 

2. Moze samolot tanich linii lotniczych?

 

Tak :)

 

Erza

 

5. Jak długo tam będę? Umiarkowanie, Paź monet, Kochankowie ---> suma Wieża - minimum dwa tygodnie, ale nie dłużej niż 16 dni

 

Dokładnie tak :)

 

Magda07

 

1. (diabeł, giermek monet, świat) zagranicę się wybierasz - dokładnie

2. (8 pucharów, Król monet, 8 mieczy) hm.. myślę,że jakiś środek komunikacji miejskiej za której chyba trochę trzeba zapłacić... Albo samolot albo jakiś autokar coś takiego - samolot, który tylko z nazwy jest tanimi liniami :)

3.( (Rydwan, 5 pucharów, Rycerz monet) z mężczyzną się wybierasz i miał jechać chyba jeszcze ktoś ale ale się wycofał.. - z synem :) To już mężczyzna ma 15 lat ;)

 

Carmencita

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca? Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju? As Kielichów, Królowa Mieczy, Moc suma Moc - wyjeżdżasz do miejsca, gdzie będziesz pierwszy raz, które Cię zauroczyło, które Cię mocno pociąga, na tyle mocno, ze zrobiłaś wiele dla tego wyjazdu, co do miejsca, to raczej zagranica i tu mam dwa skojarzenia, albo chłodny kraj w Europie (o czym mówi mi Królowa Mieczy) - tu był całkiem dobry trop :)

 

2. Jaki środek transportu wybrałam?3 Miecze, Giermek Kielichów, Królowa Buław suma Słońce - wybrałaś środek transportu, który lubisz, mimo,ze pewnie niejednokrotnie przyczynił się do Twojego rozczarowania, myślę, że samolot - lubie i jeszcze sie nie rozczarowałam, mam nadzieję, że tym razem lot tez będzie oki :)

 

Rozrabiara

 

1. gdzie - według mnie jedziesz gdzieś za granicę... ale nie jest to takie typowe miejsce wakacyjnych wypadów... marzyłaś o tym wyjeździe już dość długo i z rozwagą go zaplanowałaś... z tym, że nie jest też to typowo wakacyjny wyjazd... na wakacje wybrałabyś się gdzie indziej...nie powiem Ci gdzie ale albo gdzieś nad rzekę albo jeziora... w tle majaczyć będą góry a Ty będziesz siedzieć na pięknej łące... zielono w około i pięknie... może tylko pogoda odrobinę nie dopisać... może być chłodnawo hmmm jeśli miałabym strzelać to albo wyspy brytyjskie z Irlandią włącznie albo kraje skandynawskie... (królowa kielichów, cesarz, 4 kielichów)

 

BRawooo!!!!!! Tak jakbys mnie widziała ze zdjęć z lat poprzednich :) Oby tylko Twoje prognozy pogody sie nie sprawdziły ;)

 

2. środek transportu - wygodny i szybki, taki co sam Cię powiezie... stawiam na samolot:) (królowa buław, wisielec) TAK

 

3. z kim jedziesz - z najbliższymi... przypuszczam, że z dziećmi... ewentualnie zabierasz jeszcze jakąś kobietę ze sobą... (4 pentakli, 4 buław, 9 kielichów) - z synem :)

 

4. do kogo - bardzo Ci się śpieszy do tego pana... myślę, że jest to Twój mąż, który pracuje za granicą (rydwan, papież) - IDEALNIE

 

 

Anez

 

1.Gdzie wyjeżdzam 2 lipca?Polska a może gdzieś poza granicami naszego kraju.

Królowa buław,7 denarów,Królowa mieczy ,Świat - jedziesz za granicę ,czekałaś na to,wyjazd zaplanowany .

Owszem zaplanowany, ale na pniu :) na szybko :)

 

4.Do kogo?

Paz Buław,Krol denarów,Księżyc -jedziesz na zaproszenie do rodziny.

mąz to przecież rodzina :)

 

5.Jak długo tam będę?

As mieczy,Królowa buław,As buław -jedziesz tam na 2 tygodnie.

TAK

 

Daffne

 

1. Gdzie wyjeżdżam 2 lipca?

wyjeżdżasz w miejsce, które bardzo chciałaś zobaczyć, ciągło Cię tam i bardzo się cieszysz, ze tam będziesz:). To miejsce poza granicami kraju i bardzo możliwe, że jest blisko wody, morza (Słońce, giermek kielichów, Świat)

 

Bardzo blisko oceanu :)

 

2. Jaki środek transportu wybrałam?

Rydwan to może być samolot, ale i autokar, auto, w połączeniu z gwiazdą jednak to bujanie w przestworzach, a więc najprędzej samolot (Koło Fortuny, Rydwan) -> suma Gwiazda

Samolot :)

3. Z kim się wybieram?

z kimś z rodziny się wybierasz albo Ci bliskim, możliwe, że z mężczyzną, miła chyba jeszcze jechać jakaś kobieta (papież, Umiarkowanie, Królowa Monet) Syn :)

 

4. Do kogo?

do znajomej albo kogoś z rodziny, kto zaprosił do siebie (kapłanka, 3 buław, Rycerz buław) no mąz, to rodzina ;)

 

 

Dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu i gratuluję Rozrabiarze :) Trafiłaś idealnie :)Nie mogę Ci dodać punktu reputacji, ale nadrobimy to :)

Edited by NeoNówka
Link to comment
Share on other sites

haaa ta łąka zielona mi się skojarzyła z Irlandią... w końcu tu mieszkam:D z czasem u mnie jak zwykle kiepsko, ale tak tom zadowolona...:D a do jakiego hrabstwa jedziesz?

 

aaa i na pogodę nie zważaj ostatnio codziennie pada chwilę poświeci a potem deszcz... ten kraj jest piękny niezależnie od pogody... życzę Ci żebyś zobaczyła jak najwięcej bo tu jest na prawdę bajkowo... dlatego pytam do jakiego hrabstwa... bo ja jestem z Kerry i tu wiem co można polecić do zwiedzania:D

Edited by rozrabiara
Link to comment
Share on other sites

Znam ten kraj Rozrabiaro, leće już po raz kolejny :) Masz rację, niezależnie od pogody można tam bardzo wiele zobaczyć. Pierwszym razem wróciłam zauroczona Irlandią .... teraz tylko za każdym razem jeszcze bardziej zako****ę się :) Bedę w okolicach Donegalu.

Link to comment
Share on other sites

a tam jeszcze nie byłam:D to fakt ten kraj można pokochać... ja go kocham szczerze choć ojczyzną nie jest... urzekł mnie do granic możliwości... na tyle abym chciała tu resztę życia spędzić...

 

a więc... Kochana.... udanego urlopu i pięknej pogody nam życzę... żeby wreszcie Dublin przestał być najzimniejszą stolicą Europy:D

Link to comment
Share on other sites

Rozrabiara, jak zwykle super! Niech z dumy peka;))) Teraz widze po tych moich kartach, ze bardzo jasno mi pokazaly, to czego nie zobaczylam;))) Co nie zmienia faktu, Ona77, ze mam wrazenie, ze sie tam przeprowadzisz...w kazdym razie nie wyglada to na wyjazd bez echa...

Link to comment
Share on other sites

Rozrabiara, jak zwykle super! Niech z dumy peka;))) Teraz widze po tych moich kartach, ze bardzo jasno mi pokazaly, to czego nie zobaczylam;))) Co nie zmienia faktu, Ona77, ze mam wrazenie, ze sie tam przeprowadzisz...w kazdym razie nie wyglada to na wyjazd bez echa...

 

O matkoooo kochana, tylko nie to!!!!! Mnie się bardzo podoba ten kraj, ale tylko wakacyjnie :)

Link to comment
Share on other sites

hehe, ja tylko to rzeklam, co zobaczylam w kartach, ale po wynikach sadzac, to raczej zle patrzylam;PPP Sadze jednak, ze pojawi sie taka propozycja :) a co z nia zrobisz? Odpowiedz: Glupiec;)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...