Jump to content

interpretacja związku karmiczność związku do Pysiaczka


STUBETKA
 Share

Recommended Posts

Tak z jednym jak i z drugim Panem masz taką same wibrację związku.

Ponadto Ty jesteś numerologiczna 2, a Panowie są 6.

Tak wiec do obydwu związków napiszę jedną interpretację.

 

 

Wibracja związku 8

 

8 to bardzo silna wibracja, bardzo sprawcza wibracja, czyli związek ludzi, który jest określony wibracją 8 jest przede wszystkim związkiem, w którym dzieją się rzeczy materializujące naszą przyszłość. Stąd małżeństwa zawarte o wspólnej wibracji 8 bardzo często łączy przestrzeń zawodowa.

Co należy robić w związku sygnowanym wibracją 8 ?

Jeśli tworzymy wspólną przestrzeń, jeśli realizujemy marzenia to dobrze żeby to były wspólne marzenia, a nie żeby jedna osoba wykorzystywała drugą do swoich celów.

8 jest wibracją wspólną dla związku jak również informacją, że związek, który realizujemy nie jest obojętny w kontekście ludzi, którzy wokół nas żyją.

8 to również karma rodziny, która bardzo często wskazuje na konieczność przełamania schematu, dlatego jeśli ktokolwiek wchodzi w relację opartą o wibrację 8 dobrze, żeby rozeznał się, jakiego rodzaju spuścizna karmiczna przypisana jest do jego rodziny.

Są to również związki, gdzie bardzo często partnerzy tworzą tzw. team czyli jeden ma pomysł, drugi ma energię do jego realizowania. Natomiast jeśli występuje sytuacja gdzie w związku jest dwóch „dyrektorów”, wtedy zwykle decyzje są niekompatybilne. W takim związku już na samym początku należy ustalić kto jest przewodnikiem stada.

Wibracja 8 gwarantuje swoim podopiecznym sukces materialny pod warunkiem, że nie dojdzie do konfliktu interesów. To też wibracja, która pozwala małżonką zbudować wspólny dom na wysokim poziomie. Rodzina naznaczona wibracją 8 może wchodzić w pewien rodzaju rygoru w wychowaniu potomstwa, jeśli uda się nam jednak złamać tą strukturę rodową wtedy związek jest nie do rozerwania.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Twój partner jest domatorem, silnym obrońcą intuicji, uczuć i odpowiedzialności. Uczy się podejmować decyzje i równoważyć przez zdrowy egoizm nawykową skłonność do rozdawania siebie.

Łączy Cię z nim ogromna i głęboka uczuciowość. Oboje macie do wykorzystania wewnętrzną delikatność i intuicję.

Twojego Partnera z Tobą łączy skromność i delikatność. Dąży on do harmonii wewnętrznej i do równowagi w związku, odpowiedzialnie wywiązuje się z podjętych zobowiązań.

Nade wszystko ceni sobie rodzinę i często wycofuje własne aspiracje, by podporządkować się jej dobru.

Potrzebujecie celów, ambicji i aspiracji oraz energii do działania. Obie jesteście z natury skromne i poszukujecie spokoju.

Ponieważ oboje jesteście sentymentalni, powinniście dbać o romantyzm w związku.

Ty lubisz towarzystwo, Twój partner zaś woli skromne grono wypróbowanych znajomych, a najchętniej przebywa wśród rodziny. Powinniście wystrzegać się nadmiernego skupiania na uczuciowości i pasywności. Ty musisz opanować zmienność i nieśmiałość, zaś On podejrzliwość, krytykanctwo i nawykowe wątpliwości.

Związek ten może stać się dla obojga spokojną przystanią, samorealizację i przynieść wewnętrzne szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Pysiaczku a co to dokładnie znaczy karmiczny?,że my się musieliśmy spotkać?Pierwszy związek zakończył się katastrofą mój mąż mnie zostawił,a potem popełnił samobójstwo,ale ja w sobie nie znajduje winy.Drugi związek to nie mąż ,nawet razem nie mieszkamy,ale też teraz znalazł się na zakręcie i w tym przypadku ja w sobie nie znajduje winy może to chodzi o to że ja jestem 11 z 29 karta Hioba niby już coś osiągam i mi się to zabiera?Barbara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...