Jump to content

Sen o tym, ze musze chodzić do kościoła.... ;/

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że okazało sie iż po bierzmowaniu nadal muszę chodzić do kościoła na jakieś spotkania i msze (tak na prawdę jestem już po bierzmowaniu i teraz już nie chodzę do kościoła, bo jestem nie wierząca ale do przyjęcia sakramentu zmusili mnie rodzice -,-) ;/ I siedziałam na końcu kościoła ściśnięta bo straszny tłum był w całym budynku ;/. Pamiętam, że w tym kościele dali nam jakieś karteczki z tekstami, moja katechetka sie jak zwykle na nas darła że mamy to a to umieć, a ja do mojej kumpeli, która na moim prawdziwym bierzmowaniu była moim świadkiem: 'to my teraz po bierzmowaniu jeszcze musimy chodzić do kościoła?!' taka już wkurzona, a ona 'no tak bo jeszcze musisz to i to zaliczyć' i ja się strasznie tym zdenerwowałam i zaczęłam tak po cichu w tym kościele, w tej rozmowie dalszej z nią, przeklinać i narzekać że to jest głupie, bez sensu itd.

Co to znaczy? Ten kościół mnie strasznie zirytował w tym śnie... ;/

Guest cyganicha

Musisz się czegoś nauczyć,coś zrozumieć,to ma związek z Twoją wiarą. Masz swoje przekonania ale jesteś w błędzie. W rzeczywistości coś jest inaczej niż sądzisz.cały Twój sen ma związek z Twoją wiarą i wewnętrznymi przekonaniami.Długa droga jeszcze przed Tobą.Przechodzić będziesz lekcje życia.Wytrwałości zyczę i mądrości :)