Jump to content

Sen erotyczny

glorfindel
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu, byłem w kimś strasznie zadużony, ale ciężką walką udało mi się z tego wyjść.

Dzisiaj w nocy miałem jednak bardzo silny sen z tą osobą w roli głównej.

Sen.

Rozmowa - spotkaliśmy się w jakimś miejscu na wsi - dom, którego nie znałem, bardziej znany jej [czuła się tam bardzo swobodnie]

Wyznanie - rozmowa w której jasno obydwoje wyraziliśmy swoje uczucia

Zbliżenie - seks.

Najdziwniejsze było później

Wyglądało to tak jakbym znalazł jej notatki ze spotkań z mężczyznami w tym sobą... i zdjęcia - mojego nie było

Później chyba jeszcze jedna rozmowa spotkanie...

Ogólnie to jeden z najwyraźniejszych snów w ostatnich latach z tamtą osobą łączył mnie mały flirt nic więcej, bez żadnych spotkań, zbliżeń

Rozmowa - spotkaliśmy się w jakimś miejscu na wsi - dom, którego nie znałem, bardziej znany jej [czuła się tam bardzo swobodnie]

Wyznanie - rozmowa w której jasno obydwoje wyraziliśmy swoje uczucia

Proszę to opisać szczegółowo.

Co obecnie dzieje się w Twoim życiu uczuciowym?

Rozmowa ujmijmy to była bardzo ciepła w uścisku na kanapie... Deklaracja uczuć obustronna. Nie jestem pewien, czy nie było w tym pokoju osoby trzeciej na przykład mojego brata. Co do miejsca był to domek na wsi kilkupokojowy parterowy. Więcej nie pamiętam. W moim życiu uczuciowym spokój - stagnacja, żona która o mnie zawalczyła chyba wygrała, a ta druga, nie miała ochoty na jakiekolwiek zaangażowanie poza miłą rozmową. Później nieco ją wystraszyłem swoją natarczywością, a obecnie po raz któryś jesteśmy na etapie ostentacyjnej ignorancji z jej strony.

Nic nie było, jedynie ten sen nieco mnie niepokoi, ponieważ łączyły nas - nazwijmy to stosunku służbowe - w czasie przeszłym.

• 2 weeks later...

Witam!

W twoim snie paradoksalnie najważniejsze są jej notatki a raczej konkretnie brak zapisu w nich o twojej osobie. Cały paradoks twojego snu jest taki że odnosi się wyłącznie do ciebie i twojej sytuacji i nie ma nic wspólnego z osobą którą wyśniłeś ona była poprostu czystą statystka manipulowaną przez twoja podświadomość - to są poprostu te braki zapisu doskonale wiedziałeś że jesteś dla niej poprostu osobą do rozmowy i nic więcej a jak znam kobiety jasno ci dała to do zrozumienia.

pozdrawiam:

Sławomir

Dzięki. Były notatki nie było zdjęcia. Ale i tak prosty przekaz jest najlepszy i całkowicie się zgadzam z twoją interpretacją.