Jump to content

ekspresowe zaćmienie słońca:) proszę o pomoc w interpretcji

noadeaa
 Share

Recommended Posts

Sniło mi się dzisiaj, że wszyscy moi bliscy zaczeli wychodzic z domu, bo mieli cos do załatwienia. Ja stałam przed domem i po odjezdzie mojego taty samochodem nastąpiło zaćmienie słońca, takie, że zrobiło się bardzo ciemno i na niebie pojawiły się gwiazdy, które świeciły bardzo jasno i zrobiły na mnie wrazenie. Za chwilkę zaczęło się rozjaśniać i znowu był piękny dzień. Zaczęłam się zastanawiać kiedy wszyscy wrócą i zobaczyłam

jak moja babcia jedzie do domu z moim narzeczonym.

Może ktoś ma pomysł,co taki sen może oznaczać?

Guest cyganicha

a jak zdrowie Twojego taty?nie ma żadnych wahań krótkotrwałych zdrowotnych aczkolwiek poważnych?

Ważne wydarzenie niedługo w Twoim życiu.

Babcia zyje? ma bardzo opiekuńczą postawę wobec Ciebie.

w efekcie końcowym odnajdziesz z powrotem pogodę ducha,radość,główny sens swojego życia,to co dla Ciebie najważniejsze.

Tata zdrowy, nic poważnego nie dzieje się z jego zdrowiem. Babcia żyje. A w efekcie końcowym czego? mam nadzieję, że ważne wydarzenie będzie pozytywne... W sumie mam rozmowę o pracę i niestety pobyt w szpitalu. Czy to może być związane z moim snem?

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Guest cyganicha

z pobytem w szpitalu.w efekcie końcowym odnajdziesz z powrotem pogodę ducha,radość,główny sens swojego życia,to co dla Ciebie najważniejsze. Brdzo prosze i zdrowia życze