Jump to content

interpretacja związku


blanka3d
 Share

Recommended Posts

bardzo prosze o zinterpretowanie umerologiczne zwiazku, jesli ktos moze mi pomoc, jestem w wielkiej niepewnosci czy go zakonczyc

jego data urodzenia 20.06.1065 a moja 21.06.1966

sedeczne dzieki,pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wibracja związku 6 z 15 - daje niebezpieczeństwo rozerwania układu.

15 – w tarocie jest odwołaniem się do karty Diabła, czyli w pewnym sensie związek, rodzina, którą się buduje, jeśli doprowadzimy do sytuacji nadmiaru, nadmiaru przyjmowanych na siebie obowiązków, jakby składania się na ołtarzu układu pt. to ja nie będę tego robił, czy ja nie będę tego robił, żeby tę rodzinę utrzymać, wtedy niestety dochodzi do sytuacji, gdzie to, co budowało się staje się dla ciężarem, staje się dla ograniczeniem i rzeczywiście 6 z 15 może stworzyć układ rodzinny, który jest układem ograniczającym albo dla jednego z partnerów, albo dla obojga i wtedy będzie dochodziło do wewnętrznych rewolt, do wewnętrznych rewolucji, co w efekcie końcowym może decyzją jednej osoby doprowadzić do zerwania układu rodzinnego.

Źródło : tarocistka Danuta.

 

Ty jesteś partnerką współpracującą, pasywną i dającą zrozumienie, co jest bardzo ważne dla Twojego partnera. Potrafisz się poświęcić, potrzebujesz jednak uczuciowej jasności, komunikacji słownej i docenienia.

Twój partner, niestety, jest skłonny do blokad emocjonalnych i niełatwo jest mu mówić o rzeczach ważnych. Doskonale radzi sobie z pracą, zwłaszcza systematyczną i metodyczną . Jest odważny, ale nie lubi ryzyka i nie dokonuje zmian, jeśli czuje się zagrożony.

Dba o stabilną i solidną sytuację materialną w rodzinie. Praca jest dla niego dobrem nadrzędnym, przez podejmowanie pracy ewoluują duchowo.

Oboje potrzebujecie komunikacji emocji. Ty powinnaś się kontrolować, aby przez nadmierną uczuciowość nie unieszczęśliwić partnera, groźna jest też obojętność i skłonność do poddaństwa. Twój partner powinien opanować surowość, upór i nerwową zachowawczość, wzmocnić wolę.

Związek ten może dać każdej ze stron stabilność i uczuciową satysfakcję.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Pysiaczku za pomoc w interpretacji związku mam jeszcze jedną prośbę czy mogę prosić o interpretację mojej daty urodzenia 21.06.1966.Chciałabym wiedzieć czy mam jakieś obciążenia karmiczne bo od długiego czasu nie układa mi się w życiu zwłaszcza osobistym.Może mogę coś z tym zrobić,jakoś sobie pomóc.Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Masz karmiczna 13 w Drodze Życia wskazuje ona na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3)

Masz również 16 wyrażającą Długi Karmiczne, zapowiadającą regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliście czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają Was trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo w 3 Punkcie Zwrotnym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...