Skocz do zawartości

Kosmici Roboty Mutanty bóg wie co jeszcze


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

Żadko sie zdarza zebym miał sen ale jak mam to albo proroczny (dosiwadczam Deja vu puzniej w rzeczywistosci) albo po jakiejs dziwnej sytuacji. W przed dzien mojego snu zagadała do mnie fajna dziewczyna dała swoja fotka i muwiła ze jest znajoma mojej kolerzanki i takie tam rozmowa sie fajnie toczyła wszystko cacy. Ja ja odesłałem do mojego qmpla bo lubie miec konkurencje w wyscigu o laske, jestem strasznie arogancki hyhy. No po tym jak zaczełem udawac ze mi nie zalezy na znajomosci z nia :P Pojawił sie ten kosmiczny sen rodem z Gwiezdnych Wojen Brakowało tam chyba tylko latajacego kibla no ale do rzeczy Sniło mi sie ze jestem w ciele jakiegos innego stworzenia miałem dwie długie macki cała niebieska klate wogule nie przypominajace ludzka jak krzyzuwka macek kałamarnicy torsu minotaura i głowy nie wiem czego. Byłem tam z jakims znajomym stworzeniem tez wygladało jak rodem z gwiezdnych wojen bylismy w jakiejs karczmie bez kasy tam byli sami ludzie nikt sie nami nie przejoł. Zbunkrowalismy sie na strychu tej gospody czy tam chaty rolnika i zylismy tam ze 80 lat. Wkoncu ktos nas tam znalazł i sie strasznie wkurzył zaczoł nas mucic chyba cepem. Jak juz ucieklismy znalzłem psa no to wzielsimy go ze soba do jakies groty z krzystałami . Czas naszego zycia dobiegał konca szalelismy w tej grocie po czym stwierdzilismy ze trzeba wydłuzyc se zycie okazało sie ze jestesmy robotami LOL wiec zbudowalismy nowe ciała i przenislismy tam chyba dusze własciwie nie wiem jak to sie stało ale byłem jak "nowy" i zycie toczyło sie dalej "chyba" sen mi sie urwał jak dostałem nowe zycie , wiem ze w tej grocie czesto walczyłem z moim qmplem nie wiem dlaczego dla treningu czy cos no czas nam szybko mijał było fajnie tylko powiedzcie mi co to znaczy ?? mam wybujała wyobraznie czy co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie masz nafaszerowaną wyobraźnie...i bardzo nieukierunkowaną jeszcze... tyle moge powiedzieć o tym, co wyczytałem z Twojego snu...poza tym sprawiasz w ogóle wrażenie osoby bardzo zagmatwanej, chaotycznej i roztrzepanej. Sam sposób Twojego pisanie...

Pisałeś coś najpierw o jakiejś dziewczynie, by potem totalnie stracić wątek...

odrobina treniengu nad własną wyobraźnią...zgaduje ze jesteś osobą, która ma wiele zainteresowań, lecz nie portrafi póki co ich ukierunkować... No i jeszcze jedna mała rada...uważaj z dziewczynami, bo one też potrafią odwalić focha...i to właśnie czasem wtedy, gdy to Tobie bedzie na znajomości zależeć.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...