Jump to content

bardzo skomplikowane związki karmiczne - proszę o pomoc :(


Aila
 Share

Recommended Posts

Moi kochani, mam problem i nie wiem do kogo mogę się zwrócić z prośbą o pomoc. Właściwie nawet nie wiem jakiej pomocy oczekuję :S dotyczy ona związków karmicznych.

 

W moim życiu jest dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich to mój mąż. Jesteśmy razem już prawie od 10 lat, od niespełna roku jesteśmy małżeństwem, niestety niezbyt szczęśliwym (żeby nie powiedzieć nieszczęśliwym). Od samego początku nad naszym związkiem wisiało jakieś fatum, pełno przeszkód do pokonania i osób, które chciały nam przeszkodzić, rozdzielić nas. Wielokrotnie chciałam odejść ale brakowało mi sił i odwagi. Wyszłam za mąż wbrew sobie. W chwili obecnej, mając świadomość że nic dobrego z tego nie będzie, wciąż nie jestem w stanie od niego odejść. Czy jest możliwe ze jesteśmy związani jakimś urokiem rzuconym w poprzednich wcieleniach? Czy można się od tego uwolnić?

 

Dwa miesiące przed swoim ślubem poznałam drugiego mężczyznę, chciałabym powiedzieć moją drugą połówkę. to niesamowite ze od pierwszego spojrzenia można do drugiego człowieka poczuć coś tak niezwykłego. I to jest odwzajemnione, mimo tak trudnej dla nas sytuacji…. Oboje przecież kogoś mamy, dzielą nas tysiące kilometrów, a za nic w świecie nie możemy o sobie zapomnieć. Mamy te same marzenia, pragnienia, myśli… Próbowaliśmy zerwać kontakt wielokrotnie ale bezskutecznie. prędzej czy później któreś zawsze się odzywa. Co to jest? Czy „to” jest miłość karmiczna? O tym rodzaju miłości wiem tylko tyle, ze jest pozostałością poprzednich wcieleń i z jakiegoś powodu jest niespełniona (prawdopodobnie jedna z osób zbyt łatwo się jej wyrzekła).

 

Czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat miłości karmicznej? i ewentualnie czy możliwe jest zdjęcie uroku z siebie i partnera? I po czym poznać ze to rzeczywiście jakiś urok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...