Skocz do zawartości

Dziecko rower i dwa jajka


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że rozmawiałam ze znajomymi z mojej miejscowości, młode małżeństwo z 1,5 rocznym synkiem. Stali przy moim domu, było jasno, chłopiec był wózku. JA powiedziałam, ze jest taki sam jak jego tata w tym wieku, który podczas spacerów także zbierał "katki" (kwiaty) i każdemu wręczał. Takie wydarzenia miały miejsce, w dzieciństwie ojciec dziecka był moim sąsiadem i często "pożyczałam" go, aby z nim pospacerować, też woziłam go w wózku i byłam z tego powodu bardzo dumna.

Wracając do snu, ojciec dziecka odjechał do domu chyba samochodem, a matka chłopca weszła ze mną na moje podwórko do szopy, której już nie ma i tam zostawiła swój rower, który chciała przechować, a ja chętnie się na to zgodziłam. Szopa była jasna i ładna, uporządkowana. W rzeczywistości takowa istniała w moim dzieciństwie, ale została zburzona ze względu na zagrożenie, ona była stawiana w XIX wieku (na początku - taka lepianka) W moim śnie była ładna.

 

Utkwiło mi w pamięci, że w tej szopie matka dziecka podała mi dwa białe jajka (znów jajka we śnie), pomyślałam, że powinno być też trzecie, włożyłam jajka do koszyka, w którym przebywały kiedyś kury.

 

Rano miałam jakieś pozytywne wrażenia, a wy jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

te Twoje jajka ;) pozytywne odczucia,symbol życia :) Reprezentują niebo i gwiazdy /o ile dobrze pamiętam, czy to nie w Twoich snach ten motyw już kiedyś wystąpił?/.symbolizują doskonałość,poznanie,zrozumienie,nowe drogi i odrodzenie w życiu. Spokój,bezpieczeństwo,dobry nastrój jak uczucia które doświadczają szczęśliwe małe dzieci. zdajesz sobie sprawe ze swojego dojrzewania wewnętrznego,swojego rozwoju ale wiesz że masz swoją osobowość już ukształtowana.Sen zapowiada udana realizacje planów.ja w tym śnie widzę nową rodzine,szczęśliwą rodzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...