Skocz do zawartości

Nawiedzony dom, las, kanapy, lozko, obrazy...


kj_visage

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dzisiaj dosc dziwny sen...

Aby interpretacja byla latwiejsza podam na poczatku pare faktow z mojego zycia. Planujemy z mezem dziecko i w zwiazku z tym szukamy nowego wiekszego mieszkania lub domku.

W moim snie ogladalismy dom polozony samotnie w lesie. Byl bardzo ladny, ale bylo w nim cos dziwnego. Wiedzielismy takze ze ten dom jest nawiedzony. W kazdym z pomieszczen poprzedni wlasciciel zostawil pare rzeczy. Byly to kanapy: stare, wielkie, skorzane. ( w prawdziwym zyciu mamy taka stara skorzana kanape i chcemy wlasie kupic nowa). W kazym pomieszczeniu byly tez obrazy. Wstystkie byly ogromne, nie pamietam co przedstawialy. Pamietam tylko 1 z nich ktory wisial w sypialni nad ogromnym lozkiem (takie samo lozko miala niezyjaca juz moja babcia). Dziwilo mnie tez to ze lozko po poprzednim wlascicielu domu zostalo. Obraz nad lozkiem przedstawial male usmiechniete dziecko. W tle byly tory kolejowe. Gdy chcielismy wyjsc z pokoju, okazalo sie ze nie da sie otworzyc drzwi. Jakos udalo nam sie w koncu wydostac. Nie pamietam dokladnie co dzialo sie w tym domu, w kazdym razie potwierdzal ze jest nawiedzony. Mimo to nastepnego dnia znow poszlismy go obejrzec. Wszystko wydawalo mi sie jeszcze dziwniejsze niz poprzedniego dnia. Czulam strach ale bardzo chcialam ten dom, bylam zdecydowana ze go chce. W sypialni nad lozkiem zmienil sie obraz. To usmiechniete dziecko lezalo niezywe na torach. Bylam przerazona ale czulam jakby milosc do tego dziecka i tym bardziej chcialam ten dom! Obudzilam sie zanim podjelismy decyzje czy go bierzemy czy nie...

 

Bardzo prosze, powiedzcie co o tym sadzicie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kj-visage.de,

 

Piękne plany, a sen jest ich odbiciem :)

 

Trochę jesteś teraz zakręcona całą sytuacją. Masz pewne obawy, które w Waszej sytuacji są jak najbardziej uzasadnione :)

Potrzebujesz trochę odpoczynku, szczególnie psychicznego. Być może wycofania się ze zbyt intensywnego życia towarzyskiego.

 

Głęboka motywacja, jaka obecnie Tobą kieruje wypływa z siły Twoich uczuć związanych z Waszym życiem małżeńskim.

Symbolem tego jest duża sypialnia z ogromnym łóżkiem i obrazem przedstawiającym zamierzenia, które wkrótce zaczniesz realizować.

 

Napotkacie jakieś przeszkody, ale uda się Wam je pokonać. Mimo obaw nadal będziecie urzeczywistniać swoje plany.

Doświadczenia, jakie zdobędziesz w najbliższym czasie zmienią Twoją psychikę, straci ona cechy wyniesione z dzieciństwa, stanie się bardziej dojrzała.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caliah, bardzo dziekuje za Twoja interpretacje.

Mysle, ze masz racje, powinnam troche odpoczac psychicznie, duzo dzieje sie ostatnio w naszym zyciu. Maz zaczal nowa prace a ja chce dalej rozwijac sie w moim zawodzie, nie mam jednak motywacji aby pisac podania do firm, w ktorych chcialabym zaczac. Poza tym wszystko teraz kreci sie wokol dziecka, o ktorym tak bardzo marze, ale mam wielkie obawy co do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...