Skocz do zawartości

Dusza


Nenufar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę dojść do porozumienia z duszą. Na wszystko reaguje paraliżującym strachem. Nie ma pozytywnej reakcji na obrazy i reakcje , które jej proponuję.Właśnie w tej chwili mam taką sytuacje , że jej podpowiedź jest wskazana.. Na moje sugestie czy chodzi o tą sprawę , czy może o tą , jest autentyczne rozhuśtanie tego co przyobleka moja skóra i kości. Serce wali jak oszalałe. Apogeum jest gdy stan ten dochodzi do głowy. Cała reakcja zaczyna się od nóg i idzie w górę.Kiedy pytam czego by chciała widzę niebo z gwiazdami , ale tak jakbym tam była.Dlaczego nic jej cieszy? Dlaczego nie ma reakcji np. tak , to może być fascynujące. To trwa już dość długo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jestes bardzo rozchwiana emocjonalnie i powinnas udac sie do specjalisty, wydaje mi sie ze czujesz sie we wlasnym ciele jak w wiezieniu, jest to spowodowane nagromadzeniem sie problemow, badz efektem dlugotrewalego stersu, jak dla mnie to poczatek albo silnej depresji, albo nerwicy lękowej, ale to tylko moje zdanie.

Sama siebie zapętlasz, ale to nie trwa od dziś, badź wczoraj, budowalas sobie ten mur dzien po dniu.

Odczuwasz bezradnosc, ktora poteguje lek, a to jakby zaciska Twoje cialo w petli, powoduje ze czujesz sie jakbys byla sparalizowana? Jestes bardzo niecierpliwa i nie mozesz sobie znalezc miejsca?

Mniej ambicji, a więcej realnego spojrzenia na zycie.

Edytowane przez Indhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co sobie coś narzucasz zamiast żyć po prostu ?

 

Do głowy by mi nie przyszło , że narzucam sobie coś badając reakcję na obrazek kojarzący się ze spokojem. Np. siedzieć w fotelu nad morzem i popijać soczek...Tak sobie myślę ,że własnie taki obrazek bym namalowała gdyby mnie psychiatra zapytał co mi się kojarzy ze spokojem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jestes bardzo rozchwiana emocjonalnie i powinnas udac sie do specjalisty, wydaje mi sie ze czujesz sie we wlasnym ciele jak w wiezieniu, jest to spowodowane nagromadzeniem sie problemow, badz efektem dlugotrewalego stersu, jak dla mnie to poczatek albo silnej depresji, albo nerwicy lękowej, ale to tylko moje zdanie.

Sama siebie zapętlasz, ale to nie trwa od dziś, badź wczoraj, budowalas sobie ten mur dzien po dniu.

Odczuwasz bezradnosc, ktora poteguje lek, a to jakby zaciska Twoje cialo w petli, powoduje ze czujesz sie jakbys byla sparalizowana? Jestes bardzo niecierpliwa i nie mozesz sobie znalezc miejsca?

Mniej ambicji, a więcej realnego spojrzenia na zycie.

Podumam....pewnie gdzieś jest racja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Indhi, ja też miałam dość mocne rozchwianie emocjonalne. Nie identyczne reakcje jak Ty opisujesz, ale coś w ten deseń. Cierpię na nerwicę lękową, choć długo to od siebie odpychałam. Bardzo dużo daje głęboka medytacja nad sobą, czuję, że mój stan się poprawia, choć dalej czasem się to uaktywnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem do harmonii jest pozbycie się naszych obaw i lęków nabytych przez słowa i zakorzenionych w świadomości .Pomagają specjaliści ;-) Potem wszystko nabiera barw ;-)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ,a ja dodam Codzienne Wykorzenianie Z Siebie Negatywnych Stanów Umysłu i Złych Emocji ,tak jak symboliczne przedstawienie Energii Emocjonalno-Psychiczno-Duchowej jako Hinduskich Czakr Znanych Z Jogi Kundalini ,Czy Jednej Z Najbardziej Popularnych Mantr Buddyjskich Na Świecie :

 

OM -Oddala Dumę i Egoizm.

 

MA -Usuwa Zazdrość.

 

NI - Wycisza Pożądanie.

 

PAD - Usuwa Niewiedzę.

 

ME - Likwiduje Chciwość I Nadmierne Przywiązanie .

 

HUM - Wibrując W Okolicach Serca, Usuwa Złość I Nienawiść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...