Jump to content

Schab, siostra stryjeczna, matka, bujawka, siostrzenica, chłopak siostrzenicy

aniusia206
 Share

Recommended Posts

Zwróciłam uwagę na pupę chłopaka siostrzenicy. Był ubrany w obcisłe, białe spodnie i czarną, obcisłą koszulkę, spodobała mi się jego pupa. W pobliżu stała siostrzenica i pomyślałam, że on ma mniejszą pupę od niej. Potem poszłam pobujać się na bujawce. Kuchni matka pokazała mi schab, który przywiozłam zapakowany ze studiów. Ten schab był świeży, surowy, jeszcze ze sklepu zapakowany w przezroczystą folię. Matka śmiała się, że kupiłam za duży jak na mnie schab i na dodatek przywiozłam go ze studiów do domu. Siostra stryjeczna czesała mnie w kok na jakąś okazję. Powiedziałam jej, czy na mój ślub też mnie uczesze, a ona była zdziwiona, bo myślała, że czesze mnie na mój ślub. Wyczesała mnie w kok tylko trochę, a loki kazała zrobić mamie. Byłam zła, że loki miałą zrobić moja matka, bo ona robiła za małe, a ja chciałam duże loki. W śnie miałam czarne włosy. Tio był jeden sen, w 3 częściach. 1 część: to o siostrzenicy, 2 część o schabie, 3 część o czesaniu włosów.

Zapomniałam dodać, że śniło mi się też, iż miałam mdłości, ale nie byłam w ciąży i do zlewu wypluwałam moje śliny.

• 2 weeks later...
Guest cyganicha

Sen dotyczy kłopotów w miłości.Jakieś niepowodzenie,coś zaburzy twój spokój i twoje szczęście w związku/w uczuciach.