Skocz do zawartości

pani byk + pan ryba


Rudzielec_

Rekomendowane odpowiedzi

to związek mojego brata...nie układa im się najlepiej...zbliżają się do rozpadu małżeństwa czy myślicie że powinni sie powstrzymać od rozwodu... wiem że dobrymi radami jest piekło wybrukowane ale widzę jak moj brat to przezywa...

ona 01.05.1981

on 28.02.1976

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Według horoskopu, który czytałam na wp pan ryba i pani byk powinni stworzyć udany związek. oparty na wzajemnym szacunku i uzupełnianiu się. Ja także jestem spod znaku byka, a mój były chlopak spod znaku ryb i powiem, że bardzo dobrze nam było razem. Związek rozleciał się tylko z powodu ponad 400km które nas dzieliły. Obecnie nadal dobrze się rozumiemy jako przyjaciele. On jest realistą, spokojnym, opanowanym. Ja raczej chaotyczna, w gorącej wodzie kąpana. Ja sprawiam, że jemu nie jest nudno w życiu a on uczy mnie jak nie wybuchnąć czasem denerwując się. A co do Twojego brata i bratowej to zależy z jakiego powodu rozpada im się związek. Jeśli wygasły uczucia, to lepiej zakończyć to. Jesli nie, to niech walczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość, dobroduszność, delikatność należą do Waszych cech wrodzonych. Najbardziej odpowiada Wam spokojne życie, wolne od konfliktów i rywalizacji. Jako osoba twardo stojąca na ziemi stanowisz dla niego prawdziwe oparcie. On szczerze ceni Twoją stałość, Ty zaś jego czułość i umiejętność współodczuwania.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAN BYK - Smakosz

 

 

Jak go zdobyć

Jeśli nie masz urody Claudii Schiffer, musisz bardzo o siebie dbać. Byk to esteta, u kobiet ceni urodę, dobry gust i wdzięk. Za tym powinny iść zdolności kulinarne. Autor maksymy „Do serca mężczyzny przez żołądek" musiał być spod tego znaku. Jeśli Byk nabierze przekonania że Twoją życiową pasją jest pieczenie szarlotek z bitą śmietaną - będzie Twój! Byk to smakosz wszelkich życiowych przyjemności. Randka powinna mieć odpowiednią oprawę - wykwintna kolacja przy świecach, dobra muzyka, markowy alkohol to sposoby, by zechciał szybko ją powtórzyć. Więcej czasu spędzaj w łazience i przed lustrem. Podkreślaj strojem swoje wdzięki. Dbaj też o seksowną bieliznę - on to doceni.

 

Jaki jest w łóżku

Namiętny pieszczoch. Lubi brać, ale uwielbia też dawać. Traktuje seks jak sztukę, nie śpieszy się, nie brak mu dobrych pomysłów i wyrafinowania. Typowy Byk jest mistrzem w sztuce całowania, dreszcz rozkoszy wywołują w nim też pieszczoty uszu.

 

Jak go rzucić

Byk nade wszystko ceni sobie wygodę i spokój. Każ mu więc chodzić na siłownię, zmuszaj do porannego joggingu, karm chudym mlekiem i sałatą oraz zaskakuj wciąż nowymi pomysłami dotyczącymi Waszego życia.

 

Z kim go wyswatać

Prawdziwe erotyczne szaleństwa czekają go ze Skorpionem i Wagą. Na pewno dogada się też z czułą Rybą i wrażliwym Rakiem. Różnica temperamentów nie pozwoli natomiast na długi związek z Bliźniętami.

 

Krótka charakterystyka związków:

 

Pan Byk Pani Baran - Harmonia ciał

Porozumienie pozwalające na osiągnięcia pełnej harmonii, nawet jeżeli pani Baran gra czasem na nerwach Bykowi. Znakomite porozumienie fizyczne.

 

Pan Byk i Pani Byk - Nigdy bez luksusu

Związek ten sprawdzi się pod pewnymi warunkami, przede wszystkim przy odpowiednim zaspokojeniu potrzeb materialnych. Pani Byk kocha luksus.

 

Pan Byk i Pani Bliźnięta - Trwały

Mimo swej wielkiej żywotności, pani Bliźniak będzie dumna ze swej zdobyczy i wreszcie się ustatkuje. Będzie to naprawdę przykładna pani domu.

 

Pan Byk Pani Rak - Solidny

Bardzo tradycyjna pani Rak nie angażuje się lekkomyślnie, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Z panem Bykiem powinna czuć się usatysfakcjonowana.

 

Pan Byk Pani Lew - Przejściowy

Ceniący rozkosze życia i wyrafinowane smaki pan Byk nie zadowoli pani Lwicy, która wciąż poszukuje „czegoś więcej". Ich związek nie potrwa zbyt długo.

 

Pan Byk Pani Panna - Na dłuższą metę

Jeżeli pani Panna nie jest zbyt drobiazgowa, czekają ich naprawdę dobre chwile. Para ta może przejść razem długą i szczęśliwą drogę.

 

Pan Byk Pani Waga - Ewentualny

O ile zdoła zapanować nad zazdrością, Byk może wiele oczekiwać od Wagi. Ona doceni komfort i wygodne życie, jakie on będzie potrafił jej zapewnić.

 

Pan Byk Pani Skorpion - Zazdrosny

Spotkanie zazdrości. Jednak jeśli pani Skorpion potrafi zdobyć się na bezpretensjonalność, ich stosunki mogą naprawdę na tym zyskać.

 

Pan Byk Pani Strzelec - Stałość

Pan Byk musi wytrwale zabiegać o względy wymagającej pani Strzelec. W konsekwencji będą potrafili przejść pomyślnie przez okres kryzysu.

 

Pan Byk Pani Koziorożec - Urzekający

Pani Koziorożec, zachowująca początkowo rezerwę, ulegnie urokowi pana Byka, który nie musi od nikogo pobierać lekcji w dziedzinie miłości.

 

Pan Byk Pani Wodnik - Idealny

Miła para dzięki łatwości przystosowania się pani Wodnik do naturalnego uroku partnera. To czyni z niej idealną żonę dla pana Byka.

 

Pan Byk Pani Ryba - Niebiański

Co za porozumienie! Najlepsze dla pani Ryby. Wszystko tutaj polega na wręcz idealnym dopełnianiu się: pani może marzyć, pan czuwa.

 

A gdzie źródło?

Edytowane przez truskawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pna ryba czyuje sie czesto nieszczesliwy. Przyanajmniej raz w zyciu zakochał sie nieszczesliwie wzial iluzje za szczera prawde. Jest romantykiem jednak nie znalezy sie spodziewac od niego nie wiadomo jakich prezentow, bardziej cudownych chwil spedzonych we dwoje.... Potrafi zapewnic poczucie bezpieczenstwa swojej partnerce nie zwracauwagi na piekno zewnetrzne ale rowniez patrzy na to czy ktos jest piekny w srodku. łatwo mozna go obrazic, czy tez urazic... Seks z fantazja jest najleszym kochankiem.... Czesto zamyslony i rozmarzony, zdarza mu sie bardziej zyc w swiecie iluzji.... Bardzo wrazliwy. Zdarza mu sie sklamac... Ucieka przed kazda nie miła mu presja. Jest prtzyjacielski bo to mu sprawia przyjemnosc. Miłosc jest dla niego sprawa ktora toczy sie dla niego poza regułami o ponad czasowo. Nigdy sie nie spieszy, nie lubi szybkich zwiazkow uwaza je za dowod niedojrzalosci, jest empatyczny. Lubie kiedy decyzje podejmuje sie za niego. Pojawia sie i znika.

 

Pani Byk

Estetka, dobra gospodyni, lukssusowa, zawsze zadbana , lubi luksus, dobra kuchnie, pikene przedmioty, ubrania.... jest dobra matka. Identyfikuje sie ja z uroda i erotyka. Uwielbia pocałunki jej czule miejsca to szyja i kark. Sprawia luksuowe wrazenie. Nie przespi sie ani z byle kim ani bykle gdzie. Nie wybaczy zdrardy.

 

 

Oboje tworza idealny zwiazek i doskonale sie dopelniaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam od siebie z autopsji, ze czasami pani byk nie zrozumie fochow pana ryby.... oraz tego, ze znika i pojawia sie kiedy mu sie tylko podoba... i dodam, ze ryby to najwieksi pesymisci....

Edytowane przez Princess19891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...