Jump to content

Wycieczka, dentysta i inne


Susanna
 Share

Recommended Posts

Pojechałam z kilkoma osobami z uczelni na jakąś wycieczkę nad jezioro bodajże. Wybraliśmy sobie pokoje i się rozpakowałyśmy. Nagle mój sen się zmienił.

 

Stoję w jakiejś poczekalni w nieznanym mi gabinecie stomatologicznym. Mam iść chyba na przegląd, ale bardzo się boję. (co jest prawdziwe i w realnym życiu) Zaglądam ostrożnie do gabinety, ale gdy widzę jakąś dentystkę i asystentkę, to się wycofuję z powrotem do poczekalni. Po chwili asystentka wychodzi i mnie namawia bym weszła, ze nic nie będzie bolało i takie tam. Przerażona wchodzę i siadam na fotelu. Dentystka przygotowuje zastrzyk, na wypadek gdyby trzeba było borować. Po chwili zaczyna przegląd. Wynik jest taki, że mam coś do leczenia.

 

I w tym czasie zadzwonił budzik a ja się obudziłam. Ale za wszelką cenę starałam się dowiedzieć, co będzie dalej. Myślę, ze nie usnęłam już tak głęboko, jak poprzednio, ale...

 

Stoję z jakimś facetem między budynkami. Z jednej strony siedzą jakieś żule i tam znajduje się gabinet stomatologiczny, do którego... wchodzi się przez okno XD Po drugiej stronie znajduje się ładny budynek, gabinet dentystki u której byłam zanim się obudziłam. Weszłam do budynku i w tym momencie znów się obudziłam.

 

 

Zależy mi głownie na motywie interpretacji motywu dentysty, bo on dość często pojawia się w moich snach. Możliwe, ze to ma związek ze zbliżającym się realnym przeglądem, ale może ma jakieś inne znaczenie :) Czekam na opinie fachowców.

Link to comment
Share on other sites

Niedługo spotka cię coś czego się boisz od zawsze, ale przyjaciele ci w tym pomogą. Ale jednak czeka cię wiele przeszkód.

Przepraszam, że mówię tak ogólnie, ale uważam, że gdy to przeczytasz będziesz wiedziała o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...