Skocz do zawartości

Komu ufac, a na kogo uwazac?


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana miejsca zamieszkania i pracy pociagnela za soba zmiane otaczajacych mnie ludzi. Wsrod ludzi z ktorymi duzo przebywam jest sporo niesnasek. Przybiegaja do mnie opowiadac o problemach. Nie mam pewnosci ktorzy sa szczerzy. Dodatkowo sama chciala bym miec osobe ktorej bez obaw mogla bym powiedziec o kwestiach ktore mnie drecza. Niestety poniewaz niejednokrotnie zawiodlam sie na ludziach. Przez moja naiwnosc nie raz strzelilam do siebie. Dlatego chce sprawdzic otaczajace mnie osoby i prosze Was o pomoc!

K - co do tej osoby nawet zastanawiam sie czy nie chce mi bardzo zaszkodzic udajac slodziutka, jednak nie wiem i moze sie myle

uruz kenaz othala

silne uczucia wobec mnie, ingeruje w moje zycie prywatne, no z run wydaje mi sie ze jest pozytywna osoba ale w rzeczywistosci zdaje sie byc kompletnie inaczej nie rozumiem...

F - thurisaz naudiz sowilo (o)

buja w oblokach, czasem moze cos bezmyslnie wygadac, ma dwie twarze

M - ehwaz (o) wunjo (o) ansuz (o)

zdradliwa, udaje, falszywa, plotkara, moze mi zaszkodzic - jesli tak jest swietnie sie skrywa

G (mezczyzna)- thurisaz sowilo fehu

moze byc oparciem, prawdziwy przyjaciel, bez falszu, nie wiem czy nie ma w nim wiecej niz przyjacielskie uczucia do mnie

V - gebo ehwaz (o) berkano (o)

bardzo pozytywna ale ma co innego na glowie, nasze cele sa inne, tak jak by relacje mialy sie popsuc miedzy nami, klutnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K - co do tej osoby nawet zastanawiam sie czy nie chce mi bardzo zaszkodzic udajac slodziutka, jednak nie wiem i moze sie myle

uruz kenaz othala

ta wyglada na stabilna,wiedzaca czego chce,nieszczerosci nie widac.

 

F - thurisaz naudiz sowilo (o)

nerwus ,sekutnik,nie odslania sie do konca,ze szczeroscia troche na bakier

M - ehwaz (o) wunjo (o) ansuz (o)

zgadzam sie,miele ozorkiem,zdecydowanie negatywna

G (mezczyzna)- thurisaz sowilo fehu

moze byc oparciem, prawdziwy przyjaciel, bez falszu, nie wiem czy nie ma w nim wiecej niz przyjacielskie uczucia do mnie

dodalabym jeszcze ze umie walczyc o swoje,ale poza tym-zgadzam sie z toba.

V - gebo ehwaz (o) berkano (o)

nie mam pomyslu;(

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba oznaczona przeze mnie jako K czyli pierwsza w dniu zadawania pytania czy narobila wokol mnie kupe smrodu ze tak sie delikatnie wyraze. Dzialala podstepnie, perfidnie i przeinaczyla fakty a wrecz klamala by uzyskac cos dla siebie! I to mnie niesamowicie zastanawia, bo w runach wyjetych na nia nie widze tego! Czy moglby mi ktos pomoc to zrozumiec?

G dumka masz racje w walce o swoje jest perfekcyjny i swietnie manipuluje ludzmi kiedy tego potrzebuje, jednakowoz wlasnie odczowam to na swojej skorze bo wspomniana wyzej K tak namieszala ze teraz on mysli ze to ja jestem ta zla. Cudownie poprostu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...