Jump to content

Słowa wypowiedziane.


elmirka90
 Share

Recommended Posts

Snił mi się chłopak na którym mi zależy, rozmawiał z kimś i powiedział, że ma córkę. co oznacza taka informacja ? on w rzeczywistości raczej nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Taki był ten sen.. było dużo ludzi . On wszedł z zewnątrz do jakiejś sali. ja tam siedziała i dużo innych osób. Później on powiedział głośno do jakiegoś chłopaka słowa : mam córkę. Ja to usłyszałam akurat coś pisałam w zeszycie i zrobiło mi się bardzo smutno z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lilith

mysle, ze boisz sie, ze ten chlopak nie traktuje cie na takim poziomie jak ty jego. boisz sie (lub tak po prostu jest), ze on cie olewa i nie traktuje powaznie. to jest twoj podswiadomy lęk i bolaczka, z ktora sie mierzysz na codzien. slowa 'mam corke' sa czyms, co by calkowicie przekreslilo twoje nadzieje na bycie z nim. w dodatku, w pewnym sensie upokorzyloby twoje uczucia wobec niego. nie jestem w stanie ci powiedziec, czy byl to sen proroczy i faktycznie, on skrywa jakas tajemnice przed toba, ale na moje oko ten sen byl glosem twojej podswiadomosci, ktora potwornie sie boi, ze jak wyjawisz mu swoje uczucia, to on cie wysmieje i skompromituje wsrod znajomych, ale powie, ze np. jest zainteresowany kims innym.

RADA: sprobuj zaufac samej sobie. uwierzyc, ze warto byc odwaznym i szczerym - wtedy pozbedziesz sie tego podswiadomego lęku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...