Jump to content

Słowa wypowiedziane.

elmirka90
 Share

Recommended Posts

Snił mi się chłopak na którym mi zależy, rozmawiał z kimś i powiedział, że ma córkę. co oznacza taka informacja ? on w rzeczywistości raczej nie ma.

Taki był ten sen.. było dużo ludzi . On wszedł z zewnątrz do jakiejś sali. ja tam siedziała i dużo innych osób. Później on powiedział głośno do jakiegoś chłopaka słowa : mam córkę. Ja to usłyszałam akurat coś pisałam w zeszycie i zrobiło mi się bardzo smutno z tego powodu.

Guest Lilith

mysle, ze boisz sie, ze ten chlopak nie traktuje cie na takim poziomie jak ty jego. boisz sie (lub tak po prostu jest), ze on cie olewa i nie traktuje powaznie. to jest twoj podswiadomy lęk i bolaczka, z ktora sie mierzysz na codzien. slowa 'mam corke' sa czyms, co by calkowicie przekreslilo twoje nadzieje na bycie z nim. w dodatku, w pewnym sensie upokorzyloby twoje uczucia wobec niego. nie jestem w stanie ci powiedziec, czy byl to sen proroczy i faktycznie, on skrywa jakas tajemnice przed toba, ale na moje oko ten sen byl glosem twojej podswiadomosci, ktora potwornie sie boi, ze jak wyjawisz mu swoje uczucia, to on cie wysmieje i skompromituje wsrod znajomych, ale powie, ze np. jest zainteresowany kims innym.

RADA: sprobuj zaufac samej sobie. uwierzyc, ze warto byc odwaznym i szczerym - wtedy pozbedziesz sie tego podswiadomego lęku.