Jump to content

Suknia ślubna, szminka


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Na jakąś okazję matka kupiła mi suknię ślubną. Suknia ślubna miała niebieską górę i biały dół. Mój chłopak pobrudził ją, gdy miałam ją na sobie, czerwoną szminką. Byłam na niego zła, a on powiedział, że u nich to taki zwyczaj i że to żart. Usiadł za stołem i po minie jego widziałam, że zrobił mi na złość.

Link to comment
Share on other sites

Podobała mi się ta suknia i byłam z niej dumna, ale czułam się w niej nie na miejscu, bo matka kupiła mi ją na jakąś inną okazję, a nie na mój ślub. Zdziwiło mnie tylko, dlaczego suknia ślubna ma niebieski kolor.

Link to comment
Share on other sites

W realu faktycznie planuję wyjść za mąż. Wiele razy mówiłam o tym, że zamierzam wyjść za mąż w ogóle. Moja mama nic na to nie mówi. Nie mam narzeczonego.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. W moim odczuciu sen mowim o tym, ze byc moze Twoja mama ma zbyt duzy wplyw na Ciebie i na podejmowane przez Ciebie decyzje. To z kolei nie podoba sie chlopakowi i we snie daje temu wyraz brudzac suknie kupiona przez mamae czerwona szminka. Czerwien jest kolorem silnych emocji, gniewu. Suknia to okreslony wizerunek - i mama wlasnie probuje Ci narzucic swoje wzorce kobiecosci. Ty, choc generalnie Ci sie one podobaja, nie wszysto akceptujesz. Bialy i niebieski to kolory symb. spokoj, rownowage,opanowanie,chlod wiec byc moze taka wg. powinnas byc jako kobieta wg mamy.Chlopak te stonowane, wyciszone kolory lamie czerwienia, wiec byc moze chcialby, bys czasem byla bardziej wobec niego spontaniczna, uczuciowa,namietna.

Link to comment
Share on other sites

Od kilku lat nie słucham się matki tak jak kiedyś, a słuchałam się we wszystkim. Wobec mojego chłopaka jestem spontaniczna, uczuciowa, namiętna. Moja matka tego nie komentuje i nie mówi mi, jaka powinnam być w związku. Mój chłopak też nie odbiera moich relacji z matką tak, jak napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Wydawalo mi sie, ze to trafna interpretacja, ale skoro jest tak ja piszesz, nie mam nic wiecej do powiedzenia. Po prostu nic innego nie przychodzi mi na mysl, co jest dziwne , bo z reguly kazdy sen moglabym zinterpretowac na co najmniej dwa sposoby. Mi jednak uparcie kojarzy sie tylko z pewnym konfliktem postaw i oczekiwan wzgledem siebie.

Edited by Astra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...