Skocz do zawartości

Uczucia i dzialania na lipiec...berkano ansuz tiwaz


royalady

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo sprawdzona wrozka-jasnowidzka od wielu miesiecy twierdzi ze widzi moj zwiazek z Panem G. Niestety relacja nie jest latwa, perypetii wiele i utrudnien jeszcze wiecej. Momentami mam mega watpliwosci. Ta wspomniana wyzej wrozka od ponad pol roku twierdzi ze w lipcu nastapi jakis przelom. Najwiekszy w pazdzierniku ale lipiec powienien przyniesc jakas deklaracje czy cos takiego. Wydarzenia z ostatnich dni pokazuja raczej ze zmierza to w odwrotnym kierunku ale nauczylam sie ze to sie zmienia jak w kalejdoskopie. W glebi czuje ze nie moze byc inaczej i ze bedziemy razem ale to nic nie znaczy. Dlatego ciekawi mnie co powiedza runy. Pytam gotowa przyjac kazda odpowiedz i przygotowana na pogodzenie sie z tym co los przyniesie!

wiec:

Co przyniesie lipiec w kwestii uczuc i relacji z Panem G?

berkano ansuz tiwaz (brak odwroconych)

 

rozkwit uczuc, uspokojenie sytuacji, stabilizacja poczucie bezpieczenstwa

spokoj, zrozumienie, szczesliwe partnerstwo

i teraz nie wiem czy tiwaz oznacza ze w koncu cel zostanie osiagniety, cze wlasnie do niego zmierzamy czy tez oznacza ze to zalezy odemnie od moich dobrze lub zle podjetych decyzji, od tego czy pojde na calosc i bede walczyc czy tez bede bierna lub wrecz sie poddam

 

Jak to rozumiec?

 

Ogolnie jestem zaskoczona bo rozklad wypadl moim zdaniem bardzo pozytywnie. Nastawiona bylam na najgorsze bo np. na czerwiec czy kiedy pytalam wczesniej nastawiona ze sie bedzie dzialo itp zawsze bylam rozczarowana. Bo runy pokazywaly np zastoj lub wrecz dazenie do rozstania. I hmmm sprawdzalo sie wbrew opiniom innych, chyba najtrafniej. Na czerwiec wlasnie ostatnio wyszlo nie ciekawie, jedna osoba widziala tam nawet rozstanie i rzeczywiscie jest bardzo kiepsko i obecnie separujemy sie strasznie od siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...