Skocz do zawartości

O Poglądach - ZAKOŃCZONE


nuu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, że tym ćwiczeniem urozmaicę trochę inne pytania (uśmiecham się). Dotyczy ono moich poglądów na kilka spraw.

 

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je")

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie?

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością?

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes ekologiem o odmiennej orientacji;)

 

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je") 6 bulaw + 4 miecze + 10 mieczy => Sad wierzysz, jak diabli;))) i niezla z Ciebie aktywistka, nie jest to wiara religijna, ale intelektualna. Polityka, a precyzyjnie rzecz ujmujac ekologia i mniejszosci seksualne. Wierzysz w sprawiedliwosc, duzo jest w Tobie energii odwetowych; masochizm jakis z Ciebie przebija - calkowite poswiecenie, oddanie sprawie

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie? Rycerz mieczy + giermek pucharow => Mag, jw :)

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością? 9 mieczy + 4 kielichy => Mag, jestes lesbijka :)

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?) Arcykaplan + 5 pentakli + Giermek bulaw=> Arcykaplanka, masz gdzies otoczenie, grupa, w ktorej funkcjonujesz, Ci sprzyja; dalsze otoczenie uwaza Cie za wariatke a la Jeanne D'Arc , ale i tak robisz swoje z dzikim entuzjazmem;))) w sumie jestes wykletym odszczepiencem, ale w tych Magach nic sobie z tego nie robisz;)

 

Podpowiedz: krolowa pentakli - ziemia i kobiecosc, o to chodzi

 

Jesli sie pomylilam, to bede czyscic 3 oko;))) Meska, aktywna energia od tego az buchnela;)))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je") (rycerz monet, 2 buław, giermek monet) Hmm.. No to ciekawie, ja bym obstawiała,że jesteś wolnym strzelcem w tym temacie ;) raczej nie masz takiej wiary którą byś bardzo mocno przestrzegała i praktykowała.

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie? ( as monet, 5 mieczy, wieża) nie sądzę, raczej nie, może kiedyś próbowałaś ale nie spodobało Ci się to

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością? ( As kielichów, król mieczy, rycerz kielichów) uważam,że tak

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?) (kochankowie, 7 kielichów, cesarzowa) Twoja mama,albo jakaś bliska kobieta z rodziny może być nie zadowolona z Twojego wyznania. Poza tym zdania są bardzo podzielone, niektórym się to nie podoba, innym tak, a jeszcze inni w ogóle nie wypowiadają się na ten temat. ogólnie myślę jednak że szczególnie wielkich problemów nie masz z tytułu swojego wyznania czy zasad.

 

Ciekawe ćwiczenie ;):slonko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda Twoja wiara - Twoja wiara pochodzi z dalekiego wschodu... jest to bardzo mocna wiara... być może to buddyzm ale głowy sobie obciąć nie dam... jej głównymi założeniami są pokój i życie w zgodzie z całym światem... polega ona też na ciągłym samodoskonaleniu się przez ascezę i medytację np. ważny jest tutaj rozwój duchowy... myślę, że często się na swój sposób umartwiasz i doświadczasz tej wiary... stawiam, że dla niej stałaś się wegetarianką... chodzi w niej o odkrywanie pełni swojego jestestwa i jedności z bogiem... (słońce, 10 mieczy, 10 pentakli)

 

2. Polityczne ruchy i parte - w jakąś zaangażowaną byłaś, ale przyniosło Ci to tylko rozczarowanie... chyba rzeczywistość nie pokrywała się z głoszonymi ideami... być może kiedyś należałaś też do jakiejś grupy ekologów... ale okazało się, że to nie "to"... ale poza tym działasz w jakimś ruchu mającym na celu pomoc drugiemu człowiekowi... po głowie chodzi mi amnesty intrenational bądź coś w tym stylu... pomagasz biednym, nagim i głodnym... albo obdartym z godności... (9 mieczy, 9 buław, 2 kielichów)

 

3. Czy utożsamiasz się ze swoim ciałem - tak, utożsamiasz... ale bardziej na zasadzie, że dzięki temu ciału możesz w fizyczny i materialny sposób pomagać innym... masz dużą świadomość swojego ciała... ale jest ono dla Ciebie narzędziem... to co naprawdę skrywane jest w środku... masz poczucie, że jeśli chcesz możesz je opuścić, bądź jest ono tylko powłoką... jestem dziwnie przekonana, że medytujesz... stąd tak zwiększona świadomość.. poza tym Twoja religia każe szanować Ci Twoje ciało chociażby jako naczynie duszy i wyższej świadomości... (siła, 4 pentakli, świat)

 

4. Czy Twoje przekonania dobrze funkcjonują - ludzie podchodzą do tego z bardzo mieszanymi odczuciami... niby nie widzą w tym nic złego, ale nie zgadza się to z ich poglądem na świat co czasem nie pozwala na pełną akceptację... jest też kobieta (przypuszczam, że mama bądź babcia), która kompletnie się z tym nie zgadza... jej bardzo na Tobie zależy i wie, że jesteś szczęśliwa w tej wierze... ale to kompletnie nie jej światopogląd... sytuacja zmienia się szybko... ludzie pozbywają się swoich uprzedzeń, głównie związanych z niewiedzą i zaczynają Cię i Twoją wiarę w pełni akceptować taką jaka ona jest... wciąż jeszcze o to walczysz, ale wszystko dąży w bardzo dobrym kierunku... nie zmuszasz nikogo do niczego co jest bardzo ważne... (2 buław, królowa buław, 8 buław)

 

hmmm ćwiczenie w moim klimacie ostatnio...tym bardziej jestem ciekawa wyniku:)

Edytowane przez rozrabiara
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ciekawie sie robi, pojechalam chyba po bandzie;)))

 

raczej ja i czuje, ze ta moja medytacja daje takie subiektywne odczucia... ale nic się nie martw... na razie każda z nas ma co innego... co może oznaczać tylko jedno:D:D:D odpowiedzi są totalnie inne:) ale właśnie przeczytałam to o tej lesbijce i aż się zastanawiać zaczęłam nad tymi moimi kartami z tej pozycji:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak na razie nic nie powiem. Cieszę się, że ćwiczenie się podoba. Sama mam takimi rzeczami problemy w kartach i postanowiłam pomęczyć tym również was :) Ale ciekawie to wyszło i jak mówiła Rozrabiara : to może znaczyć tylko jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je") 4 monet, Głupiec, 3 pucharów ---> suma Kapłan myślę, że to jest pogląd stary jak świat, coś zakorzenione w tradycji świata, być może dołożyłaś do tego jakieś swoje przemyślenia - stworzyłaś niejako swój własny odłam na swoje potrzeby, przystosowałaś do siebie to wyznanie

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie? Kapłanka, Umiarkowanie, Sprawiedliwość ---> suma Kapłanka - zdecydowanie tak i co najważniejsze aktywnie w tym uczestniczysz, myślę, że to jest jakieś małe grono, aczkolwiek każdy kto chce może tam wstąpić

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością? Król buław, Król monet, 5 buław ---> suma Cesarzowa - myślę, że masz pewne zastrzeżenia co do swojej fizyczności, coś niecoś chciałabyś zmienić, jednak ogólnie jest okey :)

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?) Kochankowie, 9 monet, 6 pucharów ---> Słońce - myślę, że dość pozytywnie odnoszą się do tych kwestii, starają się Ciebie zrozumieć, może także i trochę Ci zazdroszczą indywidualizmu i odwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak wygląda moja wiara?( Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to sie je" ) 5 kielichów,7 mieczy,Król denarów,6 mieczy - Pewne przykre wydarzenia w Twoim życiu zmieniły Twój stosunek do wiary.Odcięłaś sie od niej a to bardzo możliwe że wykorzystał mężczyzna który jest dla Ciebie autorytetem i wprowadził Cię w swój świat, który stał sie dla Ciebie początkiem nowego życia.

2.Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy,partie?7 buław,10 buław,10 mieczy, 5 mieczy -jestes zaangażowana w działalnośc jakiegoś ruchu walczącego o swoje prawa ,poczatkowo Twoje zaangażowanie było większe teraz po prostu tam jestes

3.Czy utożsamiam sie ze swoją fizycznościa?.3 buław,Swiat,Księżyc,2 denarów- tak jak każdy chciałby coś u siebie zmienić tak i Ty.

4.Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośrod spoleczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina,sąsiedzi,przyjaciele,jakaś większa społeczność)?- 3 buław,7 buław,Księżyć,Król buław - Ty stoisz twardo na ziemi, przy swoich poglądach umiesz ich bronić i tak jak pisałam jest przy tobie mężczyzna ,który Cię wspiera co wpływa na to że mało Cię obchodzi co inni o tym sądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOLWEIG

 

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je") 6 bulaw + 4 miecze + 10 mieczy => Sad wierzysz, jak diabli;))) i niezla z Ciebie aktywistka, nie jest to wiara religijna, ale intelektualna. Polityka, a precyzyjnie rzecz ujmujac ekologia i mniejszosci seksualne. Wierzysz w sprawiedliwosc, duzo jest w Tobie energii odwetowych; masochizm jakis z Ciebie przebija - calkowite poswiecenie, oddanie sprawie (XD Śmiałam sie jak to czytałam, wybacz, ale nie potrafiłam się powstrzymać. Mam nadzieje, że Cię to nie uraziło?)

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie? Rycerz mieczy + giermek pucharow => Mag, jw

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością? 9 mieczy + 4 kielichy => Mag, jestes lesbijka :)

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?) Arcykaplan + 5 pentakli + Giermek bulaw=> Arcykaplanka, masz gdzies otoczenie, grupa, w ktorej funkcjonujesz, Ci sprzyja; dalsze otoczenie uwaza Cie za wariatke a la Jeanne D'Arc , ale i tak robisz swoje z dzikim entuzjazmem;))) w sumie jestes wykletym odszczepiencem, ale w tych Magach nic sobie z tego nie robisz;)

 

Podpowiedz: krolowa pentakli - ziemia i kobiecosc, o to chodzi

 

Czyść swoje trzecie oko w takim razie :) Męską energią nie bucham ^^"

 

Magda07

 

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je") (rycerz monet, 2 buław, giermek monet) Hmm.. No to ciekawie, ja bym obstawiała,że jesteś wolnym strzelcem w tym temacie ;) raczej nie masz takiej wiary którą byś bardzo mocno przestrzegała i praktykowała.

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie? ( as monet, 5 mieczy, wieża) nie sądzę, raczej nie, może kiedyś próbowałaś ale nie spodobało Ci się to

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością? ( As kielichów, król mieczy, rycerz kielichów) uważam,że tak

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?) (kochankowie, 7 kielichów, cesarzowa) Twoja mama,albo jakaś bliska kobieta z rodziny może być nie zadowolona z Twojego wyznania. Poza tym zdania są bardzo podzielone, niektórym się to nie podoba, innym tak, a jeszcze inni w ogóle nie wypowiadają się na ten temat. ogólnie myślę jednak że szczególnie wielkich problemów nie masz z tytułu swojego wyznania czy zasad.

 

Rozrabiara

 

1. Jak wygląda Twoja wiara - Twoja wiara pochodzi z dalekiego wschodu... jest to bardzo mocna wiara... być może to buddyzm ale głowy sobie obciąć nie dam... jej głównymi założeniami są pokój i życie w zgodzie z całym światem... polega ona też na ciągłym samodoskonaleniu się przez ascezę i medytację np. ważny jest tutaj rozwój duchowy... myślę, że często się na swój sposób umartwiasz i doświadczasz tej wiary... stawiam, że dla niej stałaś się wegetarianką... chodzi w niej o odkrywanie pełni swojego jestestwa i jedności z bogiem... (słońce, 10 mieczy, 10 pentakli)

 

2. Polityczne ruchy i parte - w jakąś zaangażowaną byłaś, ale przyniosło Ci to tylko rozczarowanie... chyba rzeczywistość nie pokrywała się z głoszonymi ideami... być może kiedyś należałaś też do jakiejś grupy ekologów... ale okazało się, że to nie "to"... ale poza tym działasz w jakimś ruchu mającym na celu pomoc drugiemu człowiekowi... po głowie chodzi mi amnesty intrenational bądź coś w tym stylu... pomagasz biednym, nagim i głodnym... albo obdartym z godności... (9 mieczy, 9 buław, 2 kielichów)

 

3. Czy utożsamiasz się ze swoim ciałem - tak, utożsamiasz... ale bardziej na zasadzie, że dzięki temu ciału możesz w fizyczny i materialny sposób pomagać innym...(...dobry trop!) masz dużą świadomość swojego ciała... ale jest ono dla Ciebie narzędziem... to co naprawdę skrywane jest w środku... masz poczucie, że jeśli chcesz możesz je opuścić, bądź jest ono tylko powłoką... jestem dziwnie przekonana, że medytujesz... stąd tak zwiększona świadomość.. poza tym Twoja religia każe szanować Ci Twoje ciało chociażby jako naczynie duszy i wyższej świadomości... (siła, 4 pentakli, świat)

 

4. Czy Twoje przekonania dobrze funkcjonują - ludzie podchodzą do tego z bardzo mieszanymi odczuciami... niby nie widzą w tym nic złego, ale nie zgadza się to z ich poglądem na świat co czasem nie pozwala na pełną akceptację... jest też kobieta (przypuszczam, że mama bądź babcia), która kompletnie się z tym nie zgadza... jej bardzo na Tobie zależy i wie, że jesteś szczęśliwa w tej wierze.. )(...czasami orientacja seksualna jest nazywana wiarą (:)ale to kompletnie nie jej światopogląd... sytuacja zmienia się szybko... ludzie pozbywają się swoich uprzedzeń, głównie związanych z niewiedzą i zaczynają Cię i Twoją wiarę w pełni akceptować taką jaka ona jest... wciąż jeszcze o to walczysz, ale wszystko dąży w bardzo dobrym kierunku... nie zmuszasz nikogo do niczego co jest bardzo ważne... (2 buław, królowa buław, 8 buław)

 

Erza Scarlett

 

1. Jak wygląda moja wiara? (Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to się je") 4 monet, Głupiec, 3 pucharów ---> suma Kapłan myślę, że to jest pogląd stary jak świat, coś zakorzenione w tradycji świata, być może dołożyłaś do tego jakieś swoje przemyślenia - stworzyłaś niejako swój własny odłam na swoje potrzeby, przystosowałaś do siebie to wyznanie

2. Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy czy partie? Kapłanka, Umiarkowanie, Sprawiedliwość ---> suma Kapłanka - zdecydowanie tak i co najważniejsze aktywnie w tym uczestniczysz, myślę, że to jest jakieś małe grono, aczkolwiek każdy kto chce może tam wstąpić

3. Czy utożsamiam się ze swoją fizycznością? Król buław, Król monet, 5 buław ---> suma Cesarzowa - myślę, że masz pewne zastrzeżenia co do swojej fizyczności, coś niecoś chciałabyś zmienić, jednak ogólnie jest okey :)

4. Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośród społeczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina, sąsiedzi, przyjaciele, jakaś większa społeczność?) Kochankowie, 9 monet, 6 pucharów ---> Słońce - myślę, że dość pozytywnie odnoszą się do tych kwestii, starają się Ciebie zrozumieć, może także i trochę Ci zazdroszczą indywidualizmu i odwagi :)

 

ANEZ

 

1.Jak wygląda moja wiara?( Czy wierzę w coś [religia] i z "czym to sie je" ) 5 kielichów,7 mieczy,Król denarów,6 mieczy - Pewne przykre wydarzenia w Twoim życiu zmieniły Twój stosunek do wiary.Odcięłaś sie od niej a to bardzo możliwe że wykorzystał mężczyzna który jest dla Ciebie autorytetem i wprowadził Cię w swój świat, który stał sie dla Ciebie początkiem nowego życia.

2.Czy jestem zaangażowana w jakieś polityczne ruchy,partie?7 buław,10 buław,10 mieczy, 5 mieczy -jestes zaangażowana w działalnośc jakiegoś ruchu walczącego o swoje prawa ,poczatkowo Twoje zaangażowanie było większe teraz po prostu tam jestes

3.Czy utożsamiam sie ze swoją fizycznościa?.3 buław,Swiat,Księżyc,2 denarów- tak jak każdy chciałby coś u siebie zmienić tak i Ty.

4.Czy moje przekonania co do powyższych kwestii dobrze funkcjonują pośrod spoleczeństwa czy być może na odwrót? (jak rodzina,sąsiedzi,przyjaciele,jakaś większa społeczność)?- 3 buław,7 buław,Księżyć,Król buław - Ty stoisz twardo na ziemi, przy swoich poglądach umiesz ich bronić i tak jak pisałam jest przy tobie mężczyzna ,który Cię wspiera co wpływa na to że mało Cię obchodzi co inni o tym sądzą.

 

ODPOWIEDZI:

 

1. Nie wierzę w żadną religię. Raczej to jest pogląd stary jak świat (nic nie dzieje się bez przyczyny, kto zrobił coś złego zapłaci za to itd.). Buddyzm - otóż wierzę w reinkarnację i istnienie duszy, jednak nie wyznaję buddyjskich Bogów. Wierszę w Boga- "Źródło Wszystkiego". Moją przygodę z metafizyką, okultyzmem oraz ezoteryką zapoczątkował mój były chłopak (tak, mężczyzna) jakieś 6,7 lat temu.

2. Nie! (uśmiecham się) Stronię od polityki. Jednak słucham o niej bardzo często ponieważ moja Druga Połówka to Politolog. Angażuję się w pomoc innym, ale nie w żadnej organizacji. Powiem, że mam dziwny pokręcony dar/syndrom uzdrawiania, pomocy z bólu o różnym nasileniu. Oraz napiszę jeszcze, że rzadko robię coś dla siebie, a obdarowuję innych rzeczami, które sama zrobię (talent Twórczy dotyczący malarstwa, biżuterii, szycia, odnawiania, pieczenia i gotowania).

3. Jestem Lesbijką. Utożsamiam się ze swoją kobiecością i kobieca jestem bardzo. jednak jak każda kobieta coś tam chciałabym zmienić. Akceptuję to jak jestem i znam wartość swojego ciała.

4. Ogólnie z powodu orientacji wielkich problemów nie mam. Moja mama nie akceptuje tego, chociaż bardzo mnie kocha (przy czym tego nie okazuje). Ogólnie uważają mnie za zła, straszną i wariatkę - co mnie nie obchodzi dopóki nie mam przez to problemów. W swoim środowisku i wśród znajomych czuję się dobrze. Moje przekonania wśród społeczeństwa wierzącego w coś konkretnego, albo nie wierzącego wcale - nie funkcjonują - co jw. napisałam mi zbytnio nie przeszkadza. W mojej wierze jest mężczyzna, choć raczej opiekun ukazujący mi się jako mężczyzna, który utwierdza mnie w tym, że złą dziewczynka nie jestem.

 

Dodam: Ekologia -tak, ale nie głoszę tego, a stosuję w swoim domu.

 

Weryfikujcie teraz :) Po punkciku kazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kurczaki zielone! coś mi świtało z tymi dwoma królami :) widać obie kobietki silne charaktery i osobowości :)

fajne ćwiczenie, dowiedziałyśmy się czegoś nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, jak to czysc?!? ;))) Lesbijka jako lubiaca kobiety to jest dla mnie meska energia...;))) Wiem, ze one to widza inaczej, bo dysputy prowadzilam liczne na ten temat, ale ja ze swoja ograniczona perspektywa wlasnie tak to postrzegam;)))) Tzn. nie wchodzac w detale sa rozne lesbijki podobnie jak rozni geje...lada chwila zostane mistrzynia w teorii na ten temat;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie męska energia lesbijki to buch tak zwane. Ja jestem zwyczajną kobietką, która swoją Bratnią Duszę z innych wcieleń znalazła akurat w Kobiecym ciele. I sama sobie wybrałam to. Ale mniejsza o moje poglądy. Cieszę się, że się podobało. Odpowiedzi były skrajnie różne, ale nikt nieomylnym nie jest. Cieszę się, że z moich pytać miałyście jakąś rozrywkę. I doskonaliłyście się. Ja również nieźle sie bawiłam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cwiczenie bylo mega ciekawe! :D Dziekuje :D Z Magiem jestem umowiona na konkretne znaczenia, to tez moj straznik talii. To jest karta, ktora duzo mi pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...