Skocz do zawartości

Pusta, nieczynna ubikacja domowa i mama wręczająca mi paszport


syrenka27

Rekomendowane odpowiedzi

Hej miałam dziwny jeden sen lub zlepek snów:

1- to nasz ubikacja w mieszkaniu- weszłam do niej, tyle, że zamiast ubikacji była wykuta w kafelkach dziura w podłodze do kanalizacji, porcelanowy sedes leżał gdzieś obok, chyba tam gdzie zwykle jest umywalka. Toaleta była bezwględnie czysta,posprzątana i pusta tyle, że nieczynna, poprzestawiana i ta dziura do kanalizacji w podłodze.

Pamiętam uczucie dezorientacji.

2-raczej obrazek - moja mama wręczająca mi paszporty(była dwa) mój i chyba siostry, bo pamiętam, że w śnie był jeszcze ktoś, tylko nie wiem kto. I słowa mamy "Jeźdźcie".

 

Czy ktoś może mi pomóc w interpretacji tego snu? Bardzo proszę i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj syrenko27 :)

 

Twój sen to obraz Twojej wewnętrznej potrzeby uzyskania niezależności, uwolnienia się spod opieki mamy.

 

Dojrzałaś do tego etapu i widzisz pewną przeszkodę w dalszym rozwoju.

 

Oczekujesz w tym zakresie zrozumienia ze strony mamy i wręczenia Ci "paszpotru" do samodzielności.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Ubikację, czy też łazienkę możemy ujmować jako pewne wykluczenia, odrzucenia, jakich chcemy odkonać w naszym życiu.

 

Podłoga w kafelkach, to Twoja dojrzałość w podstawowych dziedzinach życia, opierasz się na dojrzałości.

 

A owa dziura, to przeszkoda w usamodzielnieniu się, mała wyrwa w Twojej niezależności, którą chcesz usunąć.

 

Pozdrowionka :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...