Skocz do zawartości

"oczyszczenie", ochrona pomieszczenia


nocta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem ciekawa czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc i udzielić rady jak skutecznie oczyścić pomieszczenie (konkretniej mój pokój) przed, hmm nazwijmy to złą energią. Nie zajmuje się magią, trochę interesuje się tarotem, zdarzyło mi się przeczytać książkę o runach, więc byłabym wdzięczna za wskazówki.

Kilka słów o tym co dzieje się w danym pomieszczeniu.

Gdy się do niego wchodzi odczuwa się zimno (mimo iż to poddasze i okna dachowe wychodzą na południowy-zachód), chłodowi towarzyszy uczucie niepokoju, śpiąc w nim mam koszmary, wypełnione krzykiem i uczuciem unieruchomienia (nic więcej z nich nie pamiętam). Żaden inny pokój tak ma mnie nie oddziałuje.

Dlatego tez proszę o pomoc. Jak pokój oczyścić, czy też jak go ochronić i czy może to zrobić osoba taka jak ja, czyli nie związana z ze zgłębianiem wiedzy i umiejętności magicznych?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciek to kupic biala swiece zamknac wszystkie okna , w kazdy kat polozyc troche soli na papierek i zapalic swiece w intencji oczyszczenia . poczekac az sie wypali ok 4 godziny bo swieca powinna byc przynajmniej 20 cm . Zebrac ostroznie sol zeby nie rozsypac i oddac ja wodzie . Najlepiej strumien jesli nie da rady do zlewu tez mozna i dluuuugo wode lac . Potem przewietrzyc mieszkanie i oklaskac katy pokoju od dolu do gory w przciwna strone wskazowek zegara

Patrz na plomien swiecy jesli nie bedzie przez te 4 godziny klarowny i prosty to trzeba bedzie powtorzyc cyly zybieg np nastepnego dnia

Warto tez wykapac sie w wodzie z sola i odrobina wody swieconej lacznie z wlosami

 

Mam nadzieje ze pomoglam . W moim przypadku zawsze takie oczyszczanie dziala tyle ze ja robie je w calym mieszkaniu co jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...