Jump to content

Diabeł w postaci Babci!


fefonka
 Share

Recommended Posts

Witam!!!

Proszę o pomoc w interpretacji snu!!

Tej nocy śniła mi sie Babcia, która umarła 2 tygodnie temu..... Gdy wychodziłam od mamy z domu (Babcia mieszkała z moją mamą) doszła do mnie Babcia, któa poprosiła mnie abym dała jej paierosa (Babcia nigdy nie paliła i zawsze mówiła mi abym przestała palić), zdziwiła mnie prośba Babci jednak dałam jej tego paierosa jednocześnie ciesząc się, że żyje i że chodzi i że się rusza (Babcia była ostatnie 2 miesiace leżąca), jednak Babcia w śnie zignorowała moja radość prosząc mnie o drugiego papierosa... Po pierwszym papierosie spaliła jej się część górnej wargi...., wszytsko to dało się przy drzwiach wyjściowych z miszkania mojej mamy i Babci.... Gdy zobaczyłam że Babci spaliła się część wargi zaczęłam się jej bać... jednak wyciałam z torebki drugiego paierosa i chciałam jej dać w tym czasie z torebki zaczęły wystawać aniołki (Aniołki które rodzawałam gosciom tego roku w maju na komunię mojej córki w podziękowaniu za modlitwę). Babcia zauważyła aniołki o to ja bardzo zezłościło... Zaczęła uciekać ode mnie... wypychać mnie z mieszkania, zamykać drzwi wyjściowe.... Ja wyciągłam oscentacyjnie jednego aniołka i zaczęłam na głos mówić modlitwę "Ojcze Nasz...." Babcia wtedy wpadła w szał..... We śnie czułam, że to jakis Diabeł w postaci mojej Babci.... i Tu się obudziłam.... cały czas mówiac modlitwę "Ojcze nasz..."

 

Bardzo proszę o pomoc..... Czy Babci na tamtym świecie czegoś brakuje, czy chce mi cos powiedzieć,.... sen był bardzo wyrazisty... niczego nie zapomniała z niego...., co mi się raczej nie zdarza!

fefonka

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

I dobrze zrobiłaś że tak zareagowałaś.Babci niczego nie brakuje.Z jakiegoś powodu odwiedziły Cie te negatywne energie i one ukazały się Tobie pod postacią Twojej babci.We śnie to nie byłą Twoja babcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...