Skocz do zawartości

Diabeł w postaci Babci!


fefonka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Proszę o pomoc w interpretacji snu!!

Tej nocy śniła mi sie Babcia, która umarła 2 tygodnie temu..... Gdy wychodziłam od mamy z domu (Babcia mieszkała z moją mamą) doszła do mnie Babcia, któa poprosiła mnie abym dała jej paierosa (Babcia nigdy nie paliła i zawsze mówiła mi abym przestała palić), zdziwiła mnie prośba Babci jednak dałam jej tego paierosa jednocześnie ciesząc się, że żyje i że chodzi i że się rusza (Babcia była ostatnie 2 miesiace leżąca), jednak Babcia w śnie zignorowała moja radość prosząc mnie o drugiego papierosa... Po pierwszym papierosie spaliła jej się część górnej wargi...., wszytsko to dało się przy drzwiach wyjściowych z miszkania mojej mamy i Babci.... Gdy zobaczyłam że Babci spaliła się część wargi zaczęłam się jej bać... jednak wyciałam z torebki drugiego paierosa i chciałam jej dać w tym czasie z torebki zaczęły wystawać aniołki (Aniołki które rodzawałam gosciom tego roku w maju na komunię mojej córki w podziękowaniu za modlitwę). Babcia zauważyła aniołki o to ja bardzo zezłościło... Zaczęła uciekać ode mnie... wypychać mnie z mieszkania, zamykać drzwi wyjściowe.... Ja wyciągłam oscentacyjnie jednego aniołka i zaczęłam na głos mówić modlitwę "Ojcze Nasz...." Babcia wtedy wpadła w szał..... We śnie czułam, że to jakis Diabeł w postaci mojej Babci.... i Tu się obudziłam.... cały czas mówiac modlitwę "Ojcze nasz..."

 

Bardzo proszę o pomoc..... Czy Babci na tamtym świecie czegoś brakuje, czy chce mi cos powiedzieć,.... sen był bardzo wyrazisty... niczego nie zapomniała z niego...., co mi się raczej nie zdarza!

fefonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

I dobrze zrobiłaś że tak zareagowałaś.Babci niczego nie brakuje.Z jakiegoś powodu odwiedziły Cie te negatywne energie i one ukazały się Tobie pod postacią Twojej babci.We śnie to nie byłą Twoja babcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...