Jump to content

Proszę o interpretację.

Ventrue
 Share

Recommended Posts

Będę bardzo wdzięczny Cyganicho, jeśli raczysz zinterpretować mój sen.

Była noc, bardzo ciemno, niebo pełne mocno świecących gwiazd. Wraz z moją przyjaciółką wybiegłem szybkim krokiem z bramy prowadzącej do mego domu, na ulicę. Razem spojrzeliśmy na niebo, na którym w różnych kierunkach spadały setki meteorytów. Świeciły one białym, silnym światłem. W powietrzu unosiło się duże zagrożenie, więc oboje pobiegliśmy wzdłuż ulicy, a na powierzchni, bardzo blisko nas uderzały kawałki rozgrzanych do czerwoności kamieni, w każdej chwili mogły nas zabić. Zatrzymaliśmy się przy końcu ulicy, na której mieszkam. Wtem w bramę na przeciw nas jeden z tych żarzących się kamieni spadł, był on wielkości piłki nożnej. Dwóch mężczyzn, ubranych w obskurne ciuchy szybkim krokiem podeszło do niego i we dwóch zabrali jakoby to skarb był. Nie wiem czemu, ale przypominali mi oni złodziei. Ja i moja przyjaciółka znów zaczęliśmy biec. Stanęliśmy na końcu drugiej z ulic, gdy zobaczyliśmy jak jeden z ogromnych kamieni leci na dawną stację dworcową znajdującą się jakieś 30 metrów od nas. Był on duży, wielkości dorosłego człowieka. Razem ruszyliśmy w stronę torów, lecz wtedy sen się skończył.

Guest cyganicha

Twój sen uwidacznia to co jest w ciemności a co w porze dnia zostanie ujawnione.Teraz reprezentuje tajemnicę,wiąże się z Waszym życiem,przedstawia rozwój nadchodzących wydarzeń.Obiecuje Wam opiekę,szczęście i miłość.Ukierunkowuje abyś juz dawno zauważył niejasną sytuacje i ja uregulował.O czymś zapomniałeś z przeszłości co teraz może powrócić jak bumerang.Potrzebujesz oczyścić przeszłość.Ktos lub nieświadomie nawet Ty sam przez to,że nie pogodziłeś się z czymś w przeszłości teraz sam siebie pozbawiasz siły i energii/zapału.Czym jesteś wystraszony?Może nawet do końca nie zdajesz sobie z tego sprawy,nie dopuszczasz do siebie takich myśli.Boisz się czegoś,czy zmierzasz do celu?Sam musisz odpowiedzieć sobie na te pytania.W konsekwencji razem z przyjaciółką zdecydujecie sie na wspólną drogę w życiu.