Jump to content
magdakl2

Proszę o interpretację związku

Recommended Posts

magdakl2

Witam , bardzo prosze o interpretację związku ja ur 23.08.1980 moj mąż 5.08.1979 od 1997 roku jestesmy para a od grudnia 2004 małzenstwem.Bardzo prosze o ta interpretacje bo ostatnio zle sie dzieje.Pozdrawiam magda

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pysiaczek

Wibracja związku 7

7 to wibracja duchowa, dlatego związek sygnowany wibracją 7 to związek karmiczny.

Jest to związek karmiczny, w którym dwoje ludzi mogą sytuacją być zmuszeni do przebywania razem, gdzie występuje dość często pewien rodzaj tarcia między nimi. Są to związki celu, czyli jest jakiś wspólny cel do osiągnięcia i stąd należy takiego związku nie unikać. Należy w tym związku pozostać poniekąd dopełniając tą karmę, wypełniając to zobowiązanie tej dwójki ludzi w danym wcieleniu. Często są to związki narażone na oddalenie.

Wibracja 7 jako wibracja wspólna dla związku wskazuje na to, że związek jest szarpany. Może być związkiem nazywanym jako związek, ale dwoje ludzi generalnie dzieli jakaś odległość.

Osoby, które tworzą związek obłożony wibracją 7, często są osobami skrajnie różnymi od siebie, gdzie jedna holuje drugą, ale holuje na zasadzie: wyznacza pewne progi, ta druga osoba podąża. Dlatego też w pewny momencie związek ten może stanowić ciężar dla tej osoby, która jest w ciąż gdzieś przeznaczona do dawania takiego napędu temu związkowi.

 

Połączenie bardzo wymagające, gdzie Ty jesteś wierna, pracowita, stanowcza i nie lubisz zmian. Nawykowo przywiązujesz wagę do bolących sytuacji z przeszłości, co blokuje komunikację, czyni Cię twardą i konserwatywną. Zaś Twój partner potrzebuje twórczej artystycznej ekspresji własnych emocji, lubi błyszczeć w towarzystwie.

Uczy Cię komunikacji poprzez słowo, mówienia o rzeczach ważnych, o emocjach i wewnętrznych potrzebach. Jeśli będziesz pragnęła ewoluować, nauczysz się swobodnego wyrażania uczuć.

Ty zaś uczysz partnera systematyczności, pracy jako czynnika rozwoju i realizmu w ocenie sytuacji oraz konsekwentnego kończenia rozpoczętych działań.

Zagrozić Twojemu partnerowi mogą : krytyka, samotność i mitomania, agresja i nadmierna potrzeba akceptacji, a także plotkarstwo.

Ty powinnaś opanować egoizm, nerwowość, zachowawczość i upór.

Związek ten jest wymagający, a partnerzy uczą się pokonywania swoich blokad, mogą się wzajemnie kształtować, jeśli wykażą się zdolnością zrozumienia i akceptacji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
magdakl2

Bardzo dziekuje, bardzo mi to pomogło i wyjasniło.Jesli chodzi o ten opis to wiele rzeczy a nawet wszystko sie sprawdza.Jeszcze raz dziekuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...