Skocz do zawartości

Wibracja Hiobowa


dorisa3em

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rokka

Wibracja Hiobowa, jest to wibracja 11/29. Osoby takie posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.

 

29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.

 

Negatywne wartości:

są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rokka

Nie sądzę. Taka jesteś i tyle. Albo płyniesz z prądem, albo walczysz. Tylko po co walczyć, sama sobie tą wibrację wybrałaś ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid
A można to jakoś zniwelować, czy coś z tym zrobić żeby to miało mniejszy wpływ na moje życie??

 

 

Można próbować, niektórzy numerolodzy robią takie rzeczy. Nie polecam tylko zmian wg Gladys Lobos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ELL3

Osobiście nie wierze w żadne zależnści liczb czyli wibracji wynikających z naszej daty urodzenia.

Za dużo kombinowania,dopasowywania.

Jak z jednej str. nie pasuje,to na śiłę doszukujemy sie z drugiej.

Ale sa tacy dla których jest podstawą oceny człowieka i jego życia.

Ale proszę..To cytat z wypowiedzi Tarocistki Danuty z EZO TV.

Dwadzieścia dziewięć

29 – nie jest czymś co jest optymistyczne, nastrajające w przestrzeni emocjonalnej . pierwsza część życia będzie skutkowała zawirowaniami w życiu uczuciowym

- wibracja mistyczna, bardzo szczególna, ludzie ‘anioły”.

- daje poparcie osób wpływowych i zdolność osiągania wielu sukcesów pod warunkiem , że owo poparcie występuje jako nagroda za trud a nie jako podstawa osiągania różnych celów

29 – wibracja piękna, bardzo uduchowiona ale bardzo niebezpieczna w momencie kiedy podparta jest 9 z drogi życia i 5 i punkt zwrotny, bo to wskazuje na to, że osoba działa pod wpływem impulsu, człowiek o dwóch twarzach , nieprzenikniony do końca, jest bardzo magnetyczny, wyjątkowy ale nigdy nie wiadomo z która twarzą się obudzi.

----------------------------------------

Dwadzieścia dziewięć – droga życia

29 z drogi życia – droga życia wyjątkowa , bo wibracja mistrzowska 11 i mistyczna 29. Nie jest to łatwa droga. Wiele w niej chwil , które powodują rozterki wewnętrzne , często może dochodzić do pewnego rodzaju przewartościowań. Świat może wymagać od osoby by w trudnych momentach wychodziła na zewnątrz. (ta nieszczęsna 11).

Dwadzieścia dziewięć z dnia urodzenia

29 z dnia urodzenia – niewiele rzeczy w życiu odbywa się bez bólu. Wiele rzeczy jest jak gdyby piętnujące zadrami emocjonalnymi.

- może nosić znamiona człowieka niepewnego siebie , niepewnego sukcesu , takiego rozedrganego

- to pewien rodzaj duchowego przeżywania spraw na takim poziomie który nie zawsze jest akceptowany przez świat zewnętrzny a nawet i nasza logika czasami kłóci się z tym co robimy my kierując się czymś głębszym.

- daje 11 . – to osoby które niestety ale samodzielnie musza działać na rzecz swoich układów emocjonalnych , osoby które niejednokrotnie być może poszukują miłości , poszukują związku ale z drugiej strony osoby które w związkach przyjmują niestety postawę ofiary a wtedy wybudzają działania agresywne w swoja stronę.

- tzw. Mistrzowska 11. Samo 29 – wibracja szczególna, mistyczna powoduje, że my mamy poczucie takiej pamięci absurdalnej , która utrudnia nam podejmowanie decyzji w czasie tu i teraz.

- trudna data, wibracja mistrzowska – dochodzenie do doskonałości duchowej poprzez cierpienie ciała fizycznego – takie maszerowanie na kolanach przez Zycie.

- daje 11 – zagranica jest bardzo dobra realizacja. Wymaga od nas a jeśli tego nie realizujemy to doprowadza do sytuacji wewnętrznego rozdarcia. 11 to kroczenie po dwóch gruntach jednocześnie. Bardzo często przynosi nam jakiś ciężar emocjonalny , jakieś poczucie straty.

- osoba powinna wybierać zawody w których świadczy się coś na rzecz drugiego człowieka, co temu człowiekowi pozwala poprawić jakoś swojego życia, co mu ratuje to życie tzn. żeby swoja praca zawodową realizował przede wszystkim cele drugiego człowieka a nie cele swoje.

- poszukuje kobiety starszej, dojrzalszej, nie bardzo bawią go rówieśnice.

- szczególna wibracja, specyficzna wprowadza w nasze zycie ludzi którzy mogą stać się nam pomocni lub my jesteśmy ludźmi którzy stają się dla innych pomocni.

 

--------------------------------------------

Dwadzieścia dziewięć w cyklach

29 z cyklu dorosłego życia – a to jest 11 a to nie najszczęśliwsza wibracja jeśli chodzi o tzw. realizację na poziomie materialnym. Tu jest zawsze cos kosztem czegoś, tu jest pewien rodzaj realizacji która bardzo dobrze może przebiegać kiedy mamy tzw. geniusz wynalazków. Czyli na poziomie aktywności intelektualnej

Dość trudno się realizuje 11 z drogą życia 8 bo to droga takiego trochę charyzmatycznego przywódcy a 11 powoduje ciągle drugi plan w którym działamy. Więc jest tu zderzenie się tych wpływów, które nie dają do końca pomyślnego wyniku, bo nasz talent , nasza umiejętność , nasza wola, nasz rozmach napotyka na ciągły opór zewnętrzny powodujący , że my możemy się realizować na pół gwizdka i niestety ale nie jesteśmy ocenieni przez świat zewnętrzny , przez zwierzchników pełni spektrum naszych możliwości.

Cykl 29 – wsparcie ludzi wpływowych

(wg programów Pani Danuty)

=================================================

Edytowane przez ELL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ELL3

Proszę.Tu o 11

11 wibracja mistrzowska

 

11w pozytywie daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

 

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

 

Bardzo często osoba z 11 jest bardzo trudna do zdiagnozowania, bo nie jest do końca jasno określona, nie jest zamknięta w formie. Jest osobą, która często działa pod wpływem impulsu, pomysłu, własnej wyobraźni, co nie koniecznie jest adekwatne do sytuacji, w jakiej się znajduje.

 

11 ma przedziwne uczucie, że osiągając sukces nie umie się do końca z niego cieszyć. To jest tak, jakby coś jeszcze pozostawało poza sferą dosięgnięcia tego, aczkolwiek nie zawsze tak jest. To jest właśnie ten niepokój, to wewnętrzne rozdarcie.

 

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.

Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

 

Często osoba z nadmiarem tych wibracji nie umie się sama określić wobec siebie jaka jest. Trudno jest jej się zdecydować czy chce być dobra czy chce być zła, czy chce być po stronie jasnej czy ciemnej.

Dlatego bardzo często mówi się, że osoby z 11 albo są absolutnie altruistycznie nastawione do życia albo są to ludzie o nikczemnym zachowaniu, o schizmatycznych wręcz wystąpieniach w stosunku do otoczenia.

 

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.

Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

 

Osoby z nadmiarem 11, które podparte są 7, 9, jeśli podparte są w minusowych wibracjach 2, 6 dają rozpady związków, rozwody. W tym przypadku jest tak, że coś się skończyło, żeby coś się mogło zacząć.

 

 

Stąd bardzo często po takim rozwodzie, który jest sygnowany 11 w naszej piramidzie życia, wcale nie kończy się nasze spełnione życie, wręcz przeciwnie, to jest tak, jakbyśmy mieli drugą szansę zacząć od początku.

 

Znając i umiejąc wyciągać wnioski z naszej przeszłości możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy skorzystać z emocjonalnego rozwoju, który dokonywał się poprzez pewne zdarzenia w naszym życiu, aby ten drugi związek, który będziemy był związkiem dającym nam spełnienie.

Często właśnie to my powinniśmy poszukiwać takiego spokoju, harmonii i w pewnym sensie zakotwiczyć się w niej.

Wiedząc o tym, że 11 będzie wibrować niepokojem dobrze jest tworzyć związki, w których druga osoba jest bardzo stabilna, bardzo jasno określona, trwająca przy nas POMIMO.

11 często daje wpływ, który mówi o nieumiejętności do końca cieszenia się, jakby pewnego rodzaju zrealizowana ambicja wciąż budził pewien niedosyt, frustrację. U osób mających nadmiar 11 objawia się tym, że mają o sobie wysokie, często zbyt wysokie mniemanie, ale nie realizują siebie zgodnie z samooceną, tylko oczekują ze świata zewnętrznego potwierdzeń. Kiedy te potwierdzenia przychodzą, czasami może się tak zdarzyć, że zachłystują się tym aplauzem nie rozumiejąc, że w pewnym sensie sława może być czymś bardzo kruchym. Z drugiej strony, jeśli nie dostają potwierdzenia ze świata zewnętrznego łapią sytuacje depresyjne, momenty zwątpienia w sens swojego życia, w sens swojej pracy.

 

 

Są to osoby o bardzo skomplikowanej osobowości.

Ludzie, którzy mają 11 powinni popatrzeć w siebie, czy przypadkiem nie mają dziwnych humorów, które wcale nie wynikają koniecznie z otaczającego ich świata, czy ten pierwiastek autodestrukcji nie pojawia się od środka.

 

Ta 11 przynosi rozdarcia. Bardzo często są to ludzie, którzy tworzą 2 domy, którzy dążąc do harmonii tak naprawdę wciąż poprzez życie stawiani są w sytuacjach: nie to co ty chcesz, tylko to co jest tobie zapisane.

 

Zdrowie

 

11 również w strefie zdrowotnej nie jest jasno określoną wibracją. Nie mówi do końca, co się dzieje w naszym organizmie, powoduje pewną symptomatyczność lub jej brak. Czasami może się to objawiać tym, że np. boli nas ręka a choroba toczy się w naszej nodze – jest to rodzaj przenoszenia, rodzaj rozdźwięku, który powstaje w organizmie i stąd również sygnały, które płyną z organizmu są niejednoznaczne.

 

W układzie 11 biorąc pod uwagę zdrowie i rozumiejąc, że jest to wibracja dająca trochę problemów emocjonalnych, ale z własną osobowością, to w przeniesieniu na świat zewnętrzny może to nam dawać problematyczne relacje z innymi ludźmi.

 

Jeżeli wibrujemy pozytywnie, to jest to również wchodzenie w przestrzenie, która dla naszego zdrowia nie zawsze są bezpieczne.

 

 

Często osoby posiadające tę wibrację w swoim portrecie narażone są na dość dużą ilość wypadków, których być może niewiele im się dzieje, bo nie tracą kondycji, ale osłabia to na jakiś czas ich witalność. Można byłoby powiedzieć, że jest to poniekąd przywołanie 11 do porządku, tych które nie do końca pozytywnie wibrują.

 

11 często daje problemy z żołądkiem i są to problemy z zaburzeniem PH przewodu pokarmowego. W żołądku często występuje nadkwasota, skłonność do wrzodów, do wszelkiego rodzaju zmian, które mogą doprowadzać do nieżytów.

 

Przy układach skórnych 11 często daje alergie, ale alergie bliżej nieokreślonego pochodzenia, jest to nadwrażliwość skóry.

To co pojawia się w strukturze emocjonalnej manifestuje się w naszej powłoce zewnętrznej.

W układzie alergii pojawiają się również problemy w obrębie oczu, jako podrażnienia, które doprowadzają do łzawienia. Teoretycznie nie ma wady wzroku, a jest osłabione widzenie.

 

Biorąc pod uwagę, że 11 jest wibracją mocno ezoteryczną, mocno wizjonerską, to jest często sytuacja przenoszenia energii z oka fizycznego w układ trzeciego oka. W tej sytuacji odradza się pracę z czakrami otwierającymi nas na przestrzeń wyższą, bo możemy to przypłacić problemami z ciałem fizycznym, z okiem fizycznym.

 

 

 

11 w sferze zdrowotnej może przynosić różne problemy, jak drżenie rąk – są to stany nerwicowe. Stąd wiele osób, które mają zbyt dużą ilość tych wibracji może być narażonych np. na niemożność realizowania zawodu, w którym chcieliby pracować ze względu na fizyczne ograniczenie.

 

11 może otwierać drogę dla schorzeń zwanych grzybicami, jest w tym również skłonność do wszelkiego rodzaju problemów z krwią, np. grzybica krwi.

 

Bardzo często występują problemy ze skórą. Jeżeli nie są to alergie, to jest to skłonność do podrażnień, np. wysypki nieokreślonego pochodzenia, zmiany troficzne, czyli choroby typu: łuszczyca lub po prostu jest to słabość naszej skóry.

 

U osób, u których dołączą się do tego problemy, np. z układem krążenia w obrębie kończyn dolnych, czyli żylaki – może wystąpić zagrożenie otwierania się żylaków. Nie tylko nie wytrzymują nam naczynia krwionośne, czy ściany naczyń krwionośnych, ale wręcz i ta zewnętrzna powłoka może też niedomagać.

 

W przypadku 11 bardzo istotny jest stan psychoemocjonalny właściciela tej wibracji. Im gorszy jest stan emocjonalny, psychiczny tym gorsza jest wydajność własna organizmu.

 

 

Czasami może też być podatność na wszelkiego rodzaju infekcje nie dające obrazu choroby.

 

Osoby, które mają problem ze sobą w świecie zewnętrznym, a mają tę 11, powinny najpierw poukładać siebie, zanim podejmą jakiekolwiek działania ostateczne, typu ”do szpitala, niech mi nogę utną”. Najpierw powinny spróbować od tego miejsca: „to ja najpierw popatrzę co mnie najbardziej boli, uwiera, co jest sytuacją, w której ja się nie odnajduję, w której moja powłoka cielesna się rozszczelniła, że jest ta słabość mojego ciała fizycznego”.

 

 

Negatywny obraz 11 przynosi ciągłe niezadowolenie z tego, co w danym momencie mamy, ale też po prostu nosi człowieka, gdzieś by jechał, coś by załatwiał, ale nikt nie wie co. Po co? To się okaże, kiedy to zdobędzie, ale nie zawsze to się wtedy okazuje.

 

 

Z programu Tarocistki Danuty

 

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

Przepraszam, że tak zapytam bezpardonowo... ale biorąc pod uwagę posiadanie tej wibracji Hioba, w zyciu jest ciągle pod górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ELL3
Przepraszam, że tak zapytam bezpardonowo... ale biorąc pod uwagę posiadanie tej wibracji Hioba, w zyciu jest ciągle pod górę?

Uważam ze nasze życie jest w naszych rękach.

Pomijająć fakt wpływu Boga o ile wierzy się w Niego.

Edytowane przez ELL3
lit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris
Uważam ze nasze życie jest w naszych rękach.

Pomijająć fakt wpływu Boga o ile wierzy się w Niego.

 

Wierzę. Jak patrzę sobie na moje życie, choć w sumie jeszcze dosyć krótkie, dużo mi pod karmę Hioba pasuje.. No ale, w sumie zobaczymy. Alleluja i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ELL3
Wierzę. Jak patrzę sobie na moje życie, choć w sumie jeszcze dosyć krótkie, dużo mi pod karmę Hioba pasuje.. No ale, w sumie zobaczymy. Alleluja i do przodu.

 

I tak trzymaj;)

99% jest w naszych rękach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

A ja się jeszcze zapytam, może to głupie pytanie dla wtajemniczonych, ale ja jestem jeszcze laikiem w ezoteryce ogólnie mówiąc.. Co robić, by negatywnie nie wibrować? Bo szczerze mówiąc widzę, że ja właśnie raczej wibruję negatywnie (tak mi się wydaje). Więc jak to zmienić? Jak działać w pozytywnej wibracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid

Temat jest złożony.

Powinnaś przede wszystkim zrobić sobie porządną analizę numerologiczną - daty urodzenia i tego co niosą ze sobą Twoje imiona i nazwiska. Będziesz wiedzieć jakie masz dokładnie wibracje - nad czym masz pracować, jakie narzędzia dał Ci los i tak dalej. Wtedy będzie wiadomo jakie wibracje są u Ciebie szczególnie trudne i jak je przepracować.

 

O rady ogólne tu trudno - zależy wszystko od portretu numerologicznego i okresu, w ktorym aktualnie się znajdujesz.

 

Niektórzy starają się sobie pomóc zmieniając swój portret numerologiczny. Polega to na dodaniu jednego lub kilku imion. Pozwala to na uzupełnienie brakujących wibracji i zniwelowanie tych najbardziej negatywnych. Sprawa jest kontrowersyjna - jedni zalecają takie zmiany, inni sa przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid

Nie.

Na forum jest kilka osób, które zrobią Ci portret bez problemu.

Same obliczenia sa łatwe (zwłaszcza w dobie różnej masy programów liczących), caly pic tkwi w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rokka

Nie wiem, kto Cie tak mocno nastraszył, ale to bez sensu. Każdy ma jakieś trudy do przejścia i pomoc - tu od innych wibracji. Po prostu trzeba iść i przepracowywać swoje lekcje.

 

A propo zmian w portrecie, to kiedyś mnie naszła taka myśl, czy aby nie przekładamy sobie w ten sposób lekcji na kolejne wcielenia. A może potem przyjdzie nam długo czekać na dogodne wcielenie? A może nie będzie to tak dobra sytuacja jak w tym?

Oczywiście, każdy za siebie odpowiada i robi sobie co uważa i chce w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

Dziekuję Wam za odpowiedzi:) Jakoś to będzie przecież. I nie, nie jestem jakaś nastraszona:P Ot zwykła ciekawość mną kieruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za wyjaśnienia:). Śmiem twierdzić,że coś w tym jest. Nie do końca się z tym wszystkim identyfikuje, ale po części się zgadza. Zawsze mogę to brać pod kątem, że jestem wyjątkowa, no bo trzeba odnajdywać pozytywne strony życia nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszukiwaniu charakterystyki mojej daty urodzenia,trafilam tutaj.

Juz wiem,ze jestem 11 z 29,ze nie jestem osoba łatwa w obcowaniu,postrzegana jako trudny charakter...i ciezko mi z tym. Nie moge odnalezc swojego miejsca na ziemi,za co sie nie wezme klapa-czasem nie daje juz rady,ciagle na kolanach przez zycie.

Karma Hioba-czy juz do konca musze sie z nia zmagac? Zastanawialam sie nad powrotem do mojego nazwiska panienskiego,moze to zlagodziloby choc troche moja droge?

Bardzo chcialabym,aby ktos zrobil mi analize i portret numerologiczny,ale taki szczegolowy.Wiem,ze to moze nie ten wątek,ale skoro juz tutaj pisze to moze ktos przeczyta i pomoze. Bylabym bardzo wdzieczna :)

Bo widze,ze bardzo kompetentne osoby wypowiedzialy sie w tym temacie.

Agnieszka 10.03.1969.

pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid
Juz wiem,ze jestem 11 z 29

 

To jest de facto wibracja 2/11/29. Nie jesteśmy w stanie non stop wibrować jako 11. Będzie to więc dwójka, w której 11 będzie się przebijać.

Niektórzy 29 widzą jako przejście od 2 do 9. Nie jest to sprawa łatwa, bo wodę (ten żywioł przypisuje się dwójce) z ogniem (9) pogodzić jest trudno. Poza tym ta wibracja niesie ze sobą duży ładunek energetyczny, którego spożytkowanie może stanowić problem.

 

Oczywście sama data urodzenia to za mało - możesz mieć w portrecie wibracje, które będą mocno utrudniać "przerobienie" 2/11/29.

 

Zastanawialam sie nad powrotem do mojego nazwiska panienskiego,moze to zlagodziloby choc troche moja droge?

 

Moim zdaniem nie.

Nazwisko rodowe ma zawsze wpływ na Twoje wibracje. Z tym nazwiskiem przychodzisz na świat więc jest mocno zakodowane w Twojej podświadomości i realizujesz jego numerologię. To czy masz je w dowodzie czy nie nie ma tu moim zdaniem nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego niczego nie zmienie,pozostaje mi jedynie zaakceptować.

Jednak po chwilach akceptacji i pogodzenia z losem,przychodza chwile krytyczne :/

Tak bardzo chcialabym wyjsc na prosta i zaczac lepiej zyć-normalnie zyć. Ale ,jak tylko sobie z czyms poradze przychodzi nastepny problem-straszny kryzys,czasem mysle ze oszaleje :( Prosze nie myslec,ze sama sie pogrążam lub,ze jestem histeryczka.Wiele spraw probuje sobie sama tłumaczyc na wiele sposobow,jednak zaraz wpadam w dół i koniec.

Ponawiam prosbe o analize mojej daty urodzenia.

 

Seid dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Seid
Seid dziekuje :)

 

Ponawiam prosbe o analize mojej daty urodzenia.

 

Załóż nowy wątek w dziale numerologicznym, ktoś na pewno się skusi.

Nie masz łatwych wibracji, ale z pobieżnego rzucenia okiem wydaje mi się, że powinno być już nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ELL3
A ja się jeszcze zapytam, może to głupie pytanie dla wtajemniczonych, ale ja jestem jeszcze laikiem w ezoteryce ogólnie mówiąc.. Co robić, by negatywnie nie wibrować? Bo szczerze mówiąc widzę, że ja właśnie raczej wibruję negatywnie (tak mi się wydaje). Więc jak to zmienić? Jak działać w pozytywnej wibracji?

Polecam tą samą stronę.Poczytać i wyciągnąć wnioski.

Od siebie dodam to, co kiedyś powiedziała mi jedna z lepszych wróżek-nie wnikać co gdzie się ma.Jakie liczby,wibracje pozytywne,negatywne ,tylko starać się postępować zgodnie z naszym sumieniem.Ono praktycznie zawsze w pierwszym odruchu sygnalizuje nam czy postępujemy właściwie.

Intuicja z reguły nam podpowiada,to nasz charakter.A my często postępujemy odwrotnie,wbrew sobie i swoim zasadom.

Potem płaczemy.Silna wola,stanowczość się kłania.I to jest pozytywne wibrowanie.Bez znajomości piramidy,liczb itp.

Edytowane przez zoska1977
link nie miał odnosnika do forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...