Skocz do zawartości

twarde hamowanie


Robak9

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem sobie autem po mieście, fajna muzyczka w tle, beztroska jazda bez jakiegoś wyraźnego celu, raczej od tak dla przyjemności. Podjeżdżam do skrzyżowania i dopiero w ostatniej chwili widzę dużego jeapa stojącego przede mną. Twardo hamuję, ale wiem, że nie mam szans wyhamować i przed uderzeniem w tył jeapa się budzę.

 

Sen nad ranem. Czasami w drugim śnie z tej samej nocy znajduję wskazówki pomocne w interpretacji głównego snu. Jestem z kolegą z pracy w kinie i kupuję w kasie bilet wstępu. Nie czekając na tego kolegę wchodzę na salę i stwierdzam, że mam miejsce numer 1, 1 tzn. w pierwszym rzędzie w samym rogu sali z prawej strony. Wracam do kasy i robię awanturę, że mi nie pokazali rozkładu kina i nie spytali się jakie chcę miejsce i że mają mi dać inne miejsce, z którego będę miał lepszy widok na ekran. Niestety wszystkie inne zostały już w miedzy czasie wykupione. Obraziłem się, zwinąłem bilet w rulonik, nie wszedłem na salę i poprzysięgłem zemstę. Podczas jakiegoś bankietu przed salą kina poniszczyłem ściany i potem schowałem się na pierwszym piętrze, gdzie mnie wypatrzyła sprzątaczka. Powiedziała mi, że mam rację z tą awanturą, bo szefowie tego kina chcą ukryć ile zarabiają pieniędzy, dlatego nikomu nie pokazują ile i jakie miejsca są jeszcze wolne. Bo wtedy inspektor z urzędu skarbowego widziałby od razu ile miejsc jest wykupionych i ile kino zarabia. Potem siedzę w sali z moim tatą i młodszym bratem. Tata po prawej, brat po lewej. Jest jakiś robotnik który z uśmiechem na ustach mówi, że mi tylko chodziło o pieniądze jak niszczyłem kino. Tata staje w mojej obranie i mówi, że wszystkim chodzi przecież o kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa sny nie umiem ze sobą powiązać. Natomiast miałem już kilka snów tej samej nocy i często była między nimi taka zależność, że sen poboczny (mniej wyraźny, lub o mniejszym natężeniu emocji) opisywał sen główny. Czyli w tej opisanej wcześniej konstelacji ten sen o kinie miałby opisywać i być pomocnym w interpretacji snu o hamowaniu.

 

Relacje z moim tatą są takie, że on jest bardzo ambitny, dumny, choleryczny i mnie całe życie dopingował do tego, żebym był najlepszy we wszystkim co robię.

Z bratem.. brat niedosłyszy, dlatego między innymi swoje ambicje tata przelewał na mnie, a nie na niego.

 

Kolega z pracy jest cholerykiem, pod tym względem przypomina mojego ojca, natomiast nie jest zbyt inteligentny. Ahh i też nie słyszy po wypadku na nartach na jedno ucho. We śnie nie wiadomo jakie miejsce dostał, po prostu ja wziąłem swój bilet wstępu i poszedłem przodem a on został jeszcze przy kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...