Skocz do zawartości

Liczba 33 mnie prześladuje.


Milten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prawie zawsze gdy spojrzę na zegarek jest 33 minuty po 14,17,18,20 itp.

Zdarza mi się to ostatnio nadmiernie często i nie wiem o co chodzi. Nawet doszło do tego

że biorę komórkę, włączam i znowu godzina i 33 minuty.

W związku z tym moje pytanie. Czy to przypadek czy jestem z tą liczbą jakoś związany itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadek to na pewno nie. Jest to liczba ktora ciebie czegos nauczy, taki jakby ''losowy'' numer karmiczny, ktory nie zostal wpisany w twoja date urodzenia, a pojawia sie z boku, by cie przygotowac na ten moment (bys wiedzial ze to cos szczegolnego). Mozna go okreslic w ten sam sposob co powtarzajacy sen, czyli ostrzega cie przed tym zdarzeniem. Byc moze pojawi sie w twoim zyciu osoba ktora cos wniesie do twojego zycia ale i pozniej wyniesie to samo co wniosla... Po numerze jednak wydaje mi sie ze to bedzie twoj jakis cenny przedmiot, chyba ze dodamy dwie trojki do siebie i bedziesz sie kierowal za 6-stka, z daty urodzenia. Ja mialem dosc latwo, bo numer(y) ktory mnie przesladowal/przesladuje, miescil sie w kalendarzu, wiec gdy pojawila sie taka osoba od razu poznalem po dacie urodzenia(obecnie czeka przedemna jeszcze jedna zagadka numerowa - najprawdopodobniej w przyszlosci i medytujac wyszlo rowniez ze milosny). Jednak kazdy przypadek takiego ''losowego'' numeru karmicznego jest inny wiec ciezko bedzie stwierdzic co cie czeka, jednak miej oczy i uszy szeroko otwarte :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...