Jump to content
Milten

Liczba 33 mnie prześladuje.

Recommended Posts

Milten

Witam

Prawie zawsze gdy spojrzę na zegarek jest 33 minuty po 14,17,18,20 itp.

Zdarza mi się to ostatnio nadmiernie często i nie wiem o co chodzi. Nawet doszło do tego

że biorę komórkę, włączam i znowu godzina i 33 minuty.

W związku z tym moje pytanie. Czy to przypadek czy jestem z tą liczbą jakoś związany itp. ?

Iluzjonista22

Przypadek to na pewno nie. Jest to liczba ktora ciebie czegos nauczy, taki jakby ''losowy'' numer karmiczny, ktory nie zostal wpisany w twoja date urodzenia, a pojawia sie z boku, by cie przygotowac na ten moment (bys wiedzial ze to cos szczegolnego). Mozna go okreslic w ten sam sposob co powtarzajacy sen, czyli ostrzega cie przed tym zdarzeniem. Byc moze pojawi sie w twoim zyciu osoba ktora cos wniesie do twojego zycia ale i pozniej wyniesie to samo co wniosla... Po numerze jednak wydaje mi sie ze to bedzie twoj jakis cenny przedmiot, chyba ze dodamy dwie trojki do siebie i bedziesz sie kierowal za 6-stka, z daty urodzenia. Ja mialem dosc latwo, bo numer(y) ktory mnie przesladowal/przesladuje, miescil sie w kalendarzu, wiec gdy pojawila sie taka osoba od razu poznalem po dacie urodzenia(obecnie czeka przedemna jeszcze jedna zagadka numerowa - najprawdopodobniej w przyszlosci i medytujac wyszlo rowniez ze milosny). Jednak kazdy przypadek takiego ''losowego'' numeru karmicznego jest inny wiec ciezko bedzie stwierdzic co cie czeka, jednak miej oczy i uszy szeroko otwarte :). Pozdrawiam.