Skocz do zawartości

Na przywołanie miłości, partnera na stałe!


Gość 38panna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 38panna

Jestem samotną panną (38lat), szukam partnera na stałe.

Zatem nie wiem co mam jeszcze zrobić, aby w końcu się pojawił.

W polu związki w sypialni mam:

1. na ścianie powiesiłam zrobioną mapę marzeń (była robiona w dobrym okresie czasowym, jest serce naklejone, są 2 żabki, są zakochane pary, są dzieci, są kwiatki, jest nawet jednorożec),

2. na parapecie mam postawione obok siebie 2 figurki buddy,

3. przy figurkach buddy mam położony kamień kwarc różowy (nieoszlifowana bryła),

4. postawiłam również wazonik ze sztucznymi czerwonymi różami (kolor też ma znaczenie),

5. przeczytałam również, że można przykleić na zewnątrz okna lub ściany lusterko na południowy - zachód, więc sprawdzałam kompasem stronę południowo-zachodnią i przykleiłam lusterko na zewnątrz okna.

 

Niestety miłość mnie w dalszym ciągu omija, zapomina o mnie!

 

Co mam zatem zrobić, aby dotarła miłość i życiowy partner.

 

Dziękuje uprzejmie.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

niestety te wszytskie działania, które tu podałaś nie działają - no może z wyjątkiem Twojej podświadomości ;-)

Prawdziwe Feng shui czyli to tradycyjne ma inne sposoby na aktywowanie spraw sercowych. Poza tym można również

zrobić analizę osobistą aby zobaczyć co w ogóle jest nam pisane w tej materii. Dzięki analizie można też się dowiedzieć jakiego partnera mamy szukać.

Można również "prześwietlić" potencjalnego partnera na podstawie jego daty urodzenia czy jest dla nas odpowiednią partią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 38panna

Dziękuje serdecznie za odp.

Niestety nie mam i nie miałam żadnego partnera.

Mam pecha w miłości!

Nie wiem gdzie już szukać, jestem w portalach randkowych!

Ja chcę założyć rodzinę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować zaktywować pewne energie w wykresie twojego domu/mieszkania a dodatkowo zrobić analizę osobistą i tak zmienić

pewne sprawy w życiu aby przyciągnąć tego "spóźnionego" partnera, który nie może do Ciebie trafić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 38panna

Dzień dobry.

Dziękuje Panu za odp.

Co zatem mam zrobić.

Mogę podać datę urodzenia, miejsce zamieszkania, ale nie na forum.

Pozdrawiam.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Twój wykres jest specyficzny i mogą być kłopoty z mężczyznami.Ty jesteś silnym Ogniem a oni Wodą, która zanim zdąży się zbliżyć .... "wyparowuje".

Myślę, że zrobienie analizy mogłoby zwiększyć szanse ale to wymaga profesjonalnego podejścia do tematu a nie na zasadzie podania kilku rad. Zresztą podczas robienia analizy zadaję pytania, które tu na forum są raczej zbyt prywatne i intymne.

Dodatkowo (jak pisałem wcześniej) odpowiednia aktywacja pewnej energii w wykresie Feng Shui, mogłaby podnieść skuteczność tych działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 38panna

Dziękuje panu za wykres i opis.

To znaczy, że mam tylko szansę, ale nie efekt znalezienia 2 połowy.

Co mam zatem teraz zrobić?

Jestem dostępna pod e-mailem, taki jaki mam w profilu.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 38panna

Ps. wysłałam tą samą treść na Pana e-mail, bo mam problemy z zalogowaniem się na ezoforum.

Nie wiem dlaczego po zalogowaniu mnie wybija ze systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dodać, że jestem "w czepku urodzona"!

 

to akurat jest jest bardzo aktualne, ponieważ pod względem kariery zawodowej, możesz osiągnąć wiele dobrego.

Pozostaje popracować z Twoim wykresem i wspomóc to Feng Shu.i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 38panna

Pozostaje popracować z Twoim wykresem i wspomóc to Feng Shu.i

 

Dziękuje Panu.

Zatem jakie kroki mam podjąć, niestety nie znam się na tym.

Chcę założyć rodzinę.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...